Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co robic w ciazy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: co robic w ciazy?

    Ja miałam na tyle dobre samopoczucie, że całą ciążę buszowałam po sklepach i spacerowałam Robienie wyprawkowych zakupów za każdym razem relaksowało mnie i sprawiało mi radość Sama sobie dzisiaj się dziwię, bo do końca ciąży chodziłam sama na spacery i zakupy. Zanim byłam w ciąży dziwiłam się, że kobiety w ciąży nie boją się same zostawać w domu czy wychodzić z domu. Mnie myśl o ciąży napawała strachem

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: co robic w ciazy?

      Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
      Ja miałam na tyle dobre samopoczucie, że całą ciążę buszowałam po sklepach i spacerowałam Robienie wyprawkowych zakupów za każdym razem relaksowało mnie i sprawiało mi radość Sama sobie dzisiaj się dziwię, bo do końca ciąży chodziłam sama na spacery i zakupy. Zanim byłam w ciąży dziwiłam się, że kobiety w ciąży nie boją się same zostawać w domu czy wychodzić z domu. Mnie myśl o ciąży napawała strachem
      W pierwszej ciąży wszędzie było mnie pełno. Chodziłam na zakupy, jeździłam na rowerze, opalałam się, jeździłam samochodem na wycieczki z mężem. W drugiej ciąży miałam już dużo mniej czasu na relaks bo miałam już małego skarba w domu


      Skomentuj


        #78
        Odp: co robic w ciazy?

        Mam zamiar dokształacać się trochę w domu. nadrabiam czytanie książek na co zawsze brakowało mi czasu, (zapisałam się do pobliskiej biblioteki żeby nie zbankrutować na ksiązkach) zresztą marzyłam żeby się uczyć gry na keyboardzie i gitarze - może to zrealizuję.
        Jest dużo rzeczy które chcę nadrobić.

        Skomentuj


          #79
          Odp: co robic w ciazy?

          Ja przez pierwszych kilka miesięcy czułam się fatalnie, wymioty i te sprawy. Większość czasu raczej przesiedziałam w domu, przygotowując się na przyjście córeczki. Dużo czytałam, a co do zakupów to raczej były to okazjonalne wypady

          Skomentuj


            #80
            Odp: co robic w ciazy?

            Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
            Ja przez pierwszych kilka miesięcy czułam się fatalnie, wymioty i te sprawy. Większość czasu raczej przesiedziałam w domu, przygotowując się na przyjście córeczki. Dużo czytałam, a co do zakupów to raczej były to okazjonalne wypady
            Ja w pierwszej i drugiej ciąży nie doświadczyłam dolegliwości typu nudności i wymioty. Ok. 5 miesiąca ciąży zaczęła mi dokuczać rwa kulszowa, ale pomimo tego nie zrezygnowałam z aktywności


            Skomentuj


              #81
              Odp: co robic w ciazy?

              dziewczyny, czym zajmowałyście się będą na zwolnieniu, mają więcej wolnego czasu? Nie mam pomysłów na coś kreatywnego, może coś podpowiecie?

              Skomentuj


                #82
                Odp: co robic w ciazy?

                ja czytam o macierzyństwie i ciąży, przeważnie w necie, na forach takich jak tu. :]

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: co robic w ciazy?

                  Byłam od samego początku na zwolnieniu, najtrudniej jest w pierwszych dniach, bo trzeba sobie wynaleźć zajęcia. Mnie ratowały spacery, książki, kino, chodziłam po sklepach, niedawno trafiłam na kolekcję De Agostini z Robótkami na drutach. Stwierdziłam, że może coś uda mi się nauczyć i powoli robię. Są pomysły i instrukcje. Dla mnie to było kreatywne

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: co robic w ciazy?

                    W ciąży można czytać, spać, odpoczywać, szyć, szydełkować ... itp. Są to rzeczy dla których warto poświęcić czas, bo potem może być go coraz mniej na takie rzeczy.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: co robic w ciazy?

                      Ja jak byłam w ciaży to dużo czytała, tO mi pomagało na mdłości i zabicie wolnego czasu. Można też pisać pamiętnik. Fajna pamiątka na lata. Albo jak ma sie zdolności szyć ubranka, zabawki. To zawsze się przyda, a jak sie już zostanie mamą to czasu na to nie będzie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: co robic w ciazy?

                        Ciąża to piękny czas- można rozwijać swoje pasje, zainteresowania. Możesz w końcu sobie pospać, poczytać książkę, umówić się ze znajomą, a może tak popisać tutaj z nami na forum?

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: co robic w ciazy?

                          podczas ciązy z synkiem miałam ochotę na wiele rzeczy, nawet długie spacery. Natomiast z córeczką było gorzej dopadło mnie totalne lenistwo. Koszmarem było dla mnie aby coś robić ale starałam się nie siedziec tylko miec ruchu duzo

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: co robic w ciazy?

                            Chyba u każdej z nas ciąża przebiega inaczej i nie ma możliwości przygotowania się dokładnie na ciąże , poród i macierzyństwo. Warto jednak korzystać z pomocy szkoły rodzenia. U mnie nie było takiej w okolicy ale znalazłam tą darmową szkołę, mogę dzięki temu korzystać z wiedzy która na pewno mi się przyda.
                            Last edited by disne; 16-06-2020, 17:08. Powód: nie opłacona reklama

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: co robic w ciazy?

                              ja osląd poszlam na zwolnienie to juz przyszla sroga jesien i glownie siedzialam w domu i spalam Nie powiem,zeby mi bylo z tym źle nawet teraz mi tergo brakuje.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: co robic w ciazy?

                                Ja pamiętam, że w na początku ciąży też nie wiedziałam co ze sobą zrobić - ale potem się rozleniwiłam, kupowałam książki i ciągle czytałam, poszłam na kurs nauki języka i zleciało nawet nie wiem kiedy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X