Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co robic w ciazy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: co robic w ciazy?

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    W pierwszej chociaż mało co robiłam po prostu ciekawego Mam więcej takich brzuszkowych wspomnień niż z drugiej ciąży Nawet pierwszy poród lepiej pamiętam Minęło szybko tak za szybko
    ja mam wrażenie iż druga ciąża mineła jak jeden dzień - pierwsza naprawde mi sie ciągła, a druga zleciała ale to chyba dla tego ze w domku była Lenka a z nią nie ma się szans nudzic a porodu oba pamiętam doskonale - ale ja akurat ma dobre wspomnienia porodów

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: co robic w ciazy?

      Co robić w ciąży ? wysypiac sie, zdrowo odżywiać i zainteresowac się tematyką zdrowego odżywiania i składem kupowanych produktów, delikatnie ćwicdzyć, czytać książki, kompletować wyprawkę Ja osobiście zamówiłam też sobie dwie prenumeraty odnośnie tematu ciąży i dziecka Poki mam czas zbieram teorie

      Skomentuj


        #48
        Odp: co robic w ciazy?

        a własnie beatris20 wspomniała o zbieraniu teorii chodziłyście do szkoły rodzenia może?

        Skomentuj


          #49
          Odp: co robic w ciazy?

          Ja nie chodziłam choć chciałam ale sama jakoś nigdy nie chciało mi się zbierać i jechać Bo później im większy brzuszek tym bardziej A autobusem nie myślałam jeździć sama i tak minęło 9 miesięcy A przy drugim to już w ogóle
          Trochę żałuję bo pierwszy poród miałam ciężki Takie wszystko nie wiadomo co i jak A tak w szkole na pewno przygotowanie miałabym lepsze

          Skomentuj


            #50
            Odp: co robic w ciazy?

            zoooja ja chodzę do szkoły rodzenia i polecam każdemu. Jakoś mnie uspokaja , gdy położńa z wieloletnim stażem mówi wprost co i jak , uczy techniki oddychania, radzenia sobie z bólem, dokłądnie opisuje etapy porodu a poza tym rozmowy o tematach już po porodzie- przewijanie, mycie, karmienie, i itd. Cwiczymy mięśnia kegla, a sympatyczna prowadząca to skarb

            Skomentuj


              #51
              Odp: co robic w ciazy?

              Ja tez chodziłam w pierwszej ciąży na szczęście mąż też chodził ze mną i uczył się pilnie jak obsługiwać maluszka �� ja też czułam się psychicznie lepiej bo choć troszku byłam przygotowana do tego co nie znane, nawet nasza grupa brzuchatek po 9 miesiącach od porodu spotkała się w szkole rodzenia juz dzieciaczki fajnie było poznać wszystkie te maluszki a z jedną dziewczyna z zajęć spotykamy się do dziś bo tak się jakoś zaprzyjaźniony się dzięki szkole rodzenia i ja polecam tę zajęcia całym sercem

              Skomentuj


                #52
                Odp: co robic w ciazy?

                Ja z zajęć na zajęcia staję się coraz spokojniejsza i wiem , że jakoś to będzie, muszę tylko dobrze się nastawić ( nie wpadać w panikę bo to tylko mi zaszkodzi i utrudni rodzenie dziecka). Poza tym w mojej szkole dostaje się pakiet wszelakich próbek i starterów ( wszelkie próbki maści,szamponów, emolientów, wkładek laktacyjnych, pieluszek, smoczek i butelkę ) więc to bardzo miłe ze strony szkoły

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: co robic w ciazy?

                  u mnie tez otrzymywało sie liczne probki i gratisy - potem po zastosowaniu danego kremu wiedziałam co pasuje skórze córci a co szkodzi dziecku a i tym samym zaoszczedzałam troszku bo próbka była za darmo a za pełnowartosciowy produkt musiala bym zapłacić i jesli bylo cos nie tak to poprostu wyrzucic, dla mnie osobiscie wazne oprócz informacji na temat porodu, karmienia ogromnie wazne byly zajecia z pierwszej pomocy dziecku

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: co robic w ciazy?

                    co robić? odpoczywać , odpoczywać i jeszcze raz odpoczywać teraz już wiem ale trochę za późno na takie wnioski, następnym razem będę mądrzejsza

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: co robic w ciazy?

                      Ja tam dużo latałam, ciągle byłam w biegu i moje dzieci teraz też takie adhd Nie umiałam z dtyłkiem usiedzieć w jednym miejscu., Miałam etaop że musiałam leżeć wiec leżłam jakiś czas ale jak bym tak miała całą ciąże nie wiem jak bym wytrzymałam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: co robic w ciazy?

                        W pierwszej ciąży dużo odpoczywałam ,czytałam Szkoda że więcej nie tworzyłam bo dopiero przy dzieciach się nauczyłam

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: co robic w ciazy?

                          W ciąży np. można udzielać się na forum i wygrać fajne gadżety dla maluszka

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: co robic w ciazy?

                            Ja pochłaniałam ogromne ilości książek i seriali Pod koniec ciąży byłam praktycznie przykuta do łóżka.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: co robic w ciazy?

                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              W ciąży np. można udzielać się na forum i wygrać fajne gadżety dla maluszka
                              przyjemne z pożytecznym Dużo się można dowiedzieć a przy okazji i wygrać

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: co robic w ciazy?

                                Czy nie myślałyście o tym by sprywatyzować opiekę medyczną? Czy to nie byłoby lepsze rozwiązanie? Wydaje się, że mimo wszystko prywatna opieka medyczna byłaby mniej kosztowna: http://www.forbes.pl/medicover-spraw...89103,1,1.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X