Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nisko położona główka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nisko położona główka

    Witam,

    na dzisiejszej wizycie u ginekologa usłyszałam, że główka dziecka jest nisko ułożona. Nie ciągnął tematu, a jak zapytałam, czy to coś złego to nie udzielił żadnej sensownej informacji, ale nie wyglądał na przerażonego Myślicie, że mogę obawiać się wcześniejszego porodu?

    Jestem w 31 tc. I tu rodzi się moje kolejne pytanie. Podczas usg lekarz na podstawie wymiarów i wagi (2350 g) ocenił wiek dziecka na 33 tydzień 6 dzień. Cały czas myślałam, że liczymy od daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a tu zupełnie inna informacja To w którym ja właściwie jestem tygodniu?


    Będę wdzięczna za odpowiedzi, jestem nieco skołowana po dzisiejszej wizycie

    #2
    Odp: Nisko położona główka

    w sumie najgorsze jest to, że od osoby od której powinnas dowiedziec się najwiecej tak naprawde nie dowiedzialas się nic. ja bym chyba drążyła temat i tak łatwo bym sie nie poddała. Może on tak po wymiarach ocenił dziecko? W sensie, że jest statystycznie wieksze niz dzieci w danym tygodniu ciąży...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nisko położona główka

      Problem polega na tym, że nie byłam u swojego lekarza prowadzącego, tylko poszłam zupełnie w inne miejsce, żeby zrobić usg 3d/4d. A ten lekarz, który je wykonywał właściwie nie dał mi dojść do słowa (taki typ ), ciężko było mi zadać jakiekolwiek pytanie... Do swojego lekarza idę dopiero 11 kwietnia.

      Skomentuj

             
      Working...
      X