Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród w Anglii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poród w Anglii

    To może ja jeszcze raz powtórzę dla tych którzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem a którzy czepiają się zdania o świadomości
    porodu.

    Napisałam "jest świadoma porodu" czyli, że dziecko rodzi się nie uchem jak Miss zdążyła zauważyć, że jest coś takiego jak lewatywa, nacięcie krocza,
    tak jak guru pisze,że czasami są potrzebne przeróżne ingerencje.
    Że poród na pewno do przyjemnych i bezbolesnych nie należy.
    Takie rzeczy to można w każdej dzieciowej gazecie przeczytać i jest się tego tak samo świadomym jak zgubne może być picie/palenie w ciąży czy podczas karmienia.
    Nie napisałam "jest świadoma bólu porodowego" .

    I jeszcze jest sprawa potępiania, nikogo tutaj nie potępiłam,ale pawcia Ty to powinnaś ostatnia coś takiego komuś zarzucić.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poród w Anglii

      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
      ale teoria trza znać....no nie? przecież każda kobieta powinna wiedzieć,że dziecko uchem nie wychodzi...
      Każda kobieta wie że dziecko nie wychodzi uchem!
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Odp: Poród w Anglii

        Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
        to szkoda... tyle teraz mamy róznych źródeł info: gazety, filmy internet,wiele można się dowiedzieć "co to poród" bo bólu owszem,nie mozna sobie wyobrazić,bo trzeba to przeżyć..
        Nie rób ze mnie głupiej z łaski swojej, bo nie jestem idiotką i wiem jak i którędy rodzi się dziecko i nie czepiaj się o słówka, bo uważam, że przesadzasz. Jak Ty nie rozumiesz to powtórzę. ZACHODZĄC W PIERWSZĄ CIĄŻĘ NIE MIAŁAM POJĘCIA CO TO BĘDZIE ZA BÓL RODZIĆ
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Odp: Poród w Anglii

          Kurcze ostatnio nawet wypowiedziec się nie można na forum, bo zaraz jest 15 tysięcy madrzejszych co tylko chca ci wytknąć pomyłke lub nie wiedzę, a chyba po to są wątki, żeby sie zapytać i podzielić swoja własną wiedzą, nie krytykując przy tym innych
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Poród w Anglii

            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
            Nie rób ze mnie głupiej z łaski swojej, bo nie jestem idiotką i wiem jak i którędy rodzi się dziecko i nie czepiaj się o słówka, bo uważam, że przesadzasz. Jak Ty nie rozumiesz to powtórzę. ZACHODZĄC W PIERWSZĄ CIĄŻĘ NIE MIAŁAM POJĘCIA CO TO BĘDZIE ZA BÓL RODZIĆ
            Głupiej z Ciebie nie robię,zamiaru wcale nie miałam.widzisz jaka jest róźnica w tym co teraz napisałaś,a co we wcześniejszy poście?"nie wiedziałam zachodząc w ciążę co to poród" owszem ja się z Tobą zgodzę,że bólu nie da się wyobrazić, trzeba tego doświadczyć,ale kobieta będąc w ciąży przecież jest świadoma tego że to nie ból głowy bądź zęba...i będzie bolało.
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Poród w Anglii

              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              Głupiej z Ciebie nie robię,zamiaru wcale nie miałam.widzisz jaka jest róźnica w tym co teraz napisałaś,a co we wcześniejszy poście?"nie wiedziałam zachodząc w ciążę co to poród" owszem ja się z Tobą zgodzę,że bólu nie da się wyobrazić, trzeba tego doświadczyć,ale kobieta będąc w ciąży przecież jest świadoma tego że to nie ból głowy bądź zęba...i będzie bolało.
              Wiesz ja się źle wyraziłam w pierwszym poście, no ale przecież wiadomo którędy dziecko wychodzi. A wy żeście od razu na nas wyskoczyły. Acha ja nie wiem jaki jest ból jak sie rodzi naturalnie, bo musiałam mieć cesarke Dziewczyny bądzcie bardziej tolerancyjne
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Poród w Anglii

                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                . Acha ja nie wiem jaki jest ból jak sie rodzi naturalnie, bo musiałam mieć cesarke Dziewczyny bądzcie bardziej tolerancyjne
                Ja przy pierwszym miałam cesarkę a drugi naturalnie nigdzie w gazecie nie było napisane ze przy tym boli tak a przy tym tak. Dopiero okazało się w trakcie jaki to ból, a raczej każda kobieta wie że dzieci nie spadają z drzewa ani nie biora się z ucha.
                Oskar Michał
                1 kwiecień 2009
                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poród w Anglii

                  Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                  każda kobieta wie że dzieci nie spadają z drzewa ani nie biora się z ucha.
                  ...ooo każda kobieta jednak wie,którędy dziecko wychodzi?.więc jest świadoma co to poród,jako zjawisko fizjologiczne.(Ból to inny temat)

                  Mysle,że prowokatorka dyskusji (od wczoraj) do końca nie wiedziała,skoro na pisała " nie sądzę" że kobiety są świadome co to poród
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Poród w Anglii

                    Oj Sikornik, Sikornik malejesz ....

                    Napisane przez sikornik
                    tree sama napisała do majajulii że źle się wyraziła
                    to na co była ta Twoja riposta ??
                    Napisane przez sikornik
                    nie sądze
                    Nie doczytałaś wcześniej, że napisałam o złym wyrażeniu się ?? czy chciałaś od tak się przyczepić do czegokolwiek ??

                    A jak Ci się tłumaczy o co chodziło w tym zdaniu,które wyrwałaś z całej wypowiedzi to się teraz czepiasz "pilnej lektury fachowej" i wyobraźni.

                    Zgodzę się natomiast, że cała ta dyskusja jest jałowa .... odwracanie kota ogonem.

                    Aha i nie wiem czy powinnaś poprawiać kogoś w pisowni skoro sama masz problemy z interpunkcją, a już co najbardziej razi "kończę jałową dyskusję"

                    odbiór hehe
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: Poród w Anglii

                      Ja czytając wypowiedź ANIK od razu domyśliłam się że chodzi jej o ból porodowy a nie jak wygląda poród nie wiem tylko dlaczego FROCH pomyślała inaczej


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poród w Anglii

                        Sikornik Halo ..halo... odbiór...

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Ale kobieta zachodząc w ciąże jest świadoma tego jak wygląda poród
                        twoja odpowiedź "nie sądze"

                        Napisane przez sikornik
                        czytam pewien wątek i mnie podkur... że wypowiadają sie dziewczynki na temat o którym nie mają zielonego pojęcia - łatwo osądzać innych w dodatku po kablach hehe

                        Prowokatorką akurat nie jestem,bo to własnie Ty zaczęłaś ta dyskuję,a zacytowane posty przeze mnie o tym świadczą, wszechwiedząca nie jestem,ale skoro Ty tak uważasz to miło
                        Myślę,że chciałaś dogryźć familytree ale troszkę CI to nie wyszło,bo jak się nie czyta ze zrozumieniem,to później robi się głupia dyskusja
                        A teraz do rzeczy:
                        Co to znaczy,że "nie jest świadoma porodu". " I tak nie wiem co mnie i moje dziecko czeka" - to do wróżki. Jak nie wiesz, jak będzie twój drugi poród wyglądał to pewnie dziecko Ci uchem wyjdzie
                        bo większość kobiet rodzi d...a niektóre przez cc
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Poród w Anglii

                          Napisane przez sikornik
                          do wróżki powiadasz...
                          hmm - to szykuj szklaną kulę hehe
                          To jednak wróżki czujesz potrzebę??a myślałam,że przez choćby nawet to forum uświadomiłaś sobie choć w pewnym stopniu co to poród,bo przecież bardzo byłaś zainteresowana dziewczynami, które na wątku kwietniowym po kolei rodziły.. a jak sama napisałaś,że dziecko w szóstej klasie wie co to poród.
                          Uważałam Cię za osobę bardziej na poziomie,straciłaś w moich oczach..
                          a zaczynając jakąś dyskuję jak się napisze "A" "nie sądze" to trzeba umiec również napisać "B" bo skoro nie sądzisz to napisz:dlaczego??
                          A pisząc na innym wątku do dziewczyn że "wkurzają Cię dziewczynki które pojęcia nie mają o porodzie" to może miałaś na myśli samą siebie??bo tak wnioskuję...
                          Cięzko Ci sie przyznać,że to Ty sprowokowałaś ta dyskusję?? a nie czepiaj się innych bo nawet nie potrafisz napisać o co dokładnie Ci chodziło.
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: Poród w Anglii

                            Napisane przez sikornik
                            riposta? hehe
                            tak samo jak Ty w sprawie bólu porodowego względem posta TosiiNorthwich wyraziłam swoje zdanie - Tobie wolno a mnie nie?
                            Ty możesz sie "czepiać" a ja nie, bo?
                            Oczywiście, że możesz,
                            ale ... to trzeba było tak od razu napisać, że chcesz się poczepiać by pokazać, że Tobie też wolno, nie traciłabym czasu na tłumaczenia.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: Poród w Anglii

                              sikornik stwierdzam,że brak Ci argumentów,więc chwytasz się czego możesz,jak wg. Ciebie takie "chamisko"ze mnie to czemu wczesniej tego nie napisałaś??tylko teraz? obrona konieczna??
                              do 1 listopada jeszcze dwa tyg,więc nie baw się w wypominki....

                              aha jeszcze jedno...napisz mi w którym poście byłam "chamska" na mlodych mamach??bo może Ty faktycznie widzisz to co chcesz widzieć??
                              najgorsze moje słowo to było "zjeźdżaj"
                              Last edited by Miss; 15-10-2009, 19:49.
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Poród w Anglii

                                rany, a tu znów wojna....
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X