Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy się szykować

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: kiedy się szykować

    Napisane przez szczesliwa00 Pokaż wiadomość
    Najlepiej w 36 tygodniu mieć już wszystko spakowane. Nigdy nie wiadomo kiedy dziecko przyjdzie na świat. Ja urodziłam w 39 i 38 tygodniu ciąży, czyli dwa tygodnie przed terminem. Więcej przeczytasz na blogu: http://szczesliwamama.pl/przygotowan...cia-noworodka/
    Pozdrawiam
    zgodnie z regulaminem forum nie można umieszczać ani w postach, ani w stopce reklam. Proszę Panią by nie wstawiała Pani linku do swojego bloga w każdym poście. Moja propozycja jest następująca - proszę umieścić informację, iż pisze Pani bloga w stopce, ale bez aktywnego linku przekierowującego do strony Pani bloga.
    Dotychczasowe linki do bloga, które się pojawiły w Pani wypowiedziach zostaną przeze mnie lub koleżanki moderatorki usunięte. Jeśli przystanie Pani na moją propozycję umieszczenia informacji o blogu w stopce informacja o blogu będzie, ale tak jak pisałam wyżej bez aktywnego linku.
    Proszę powyższej wypowiedzi źle nie odebrać i aby nie skutkowało to tym, iż nie będzie się Pani udzielać na forum Babyonline, gdyż obecność każdej użytkowniczki jest tutaj jak najbardziej pożądana i zapraszam do dyskusji .
    W razie jakiś pytań w powyższej kwestii proszę o kontakt.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: kiedy się szykować

      Ja spakowałam się ok 34 tygodnia ciąży. Do swojej walizki spakowałam dwa ręczniki, kosmetyczkę z miniaturkami moich kosmetyków od A do Z, pampersy, ubranko dla dziecka na wyjście, Linomag, majtki jednorazowe, książkę, mp3 z ulubioną muzyką itp. No i w bagażniku woziliśmy już całą zgrzewkę wody oraz długoterminowe przekąski dla męża na czas porodu i bezpośrednio po nim

      Skomentuj


        #18
        Odp: kiedy się szykować

        ja nie byłam odpowiedni wcześnie spakowana więc następnym razem na pewno spakuję się już ok 34 tygodnia ciąży by nie musieć później biegać nerwowo po całym domu w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy

        Skomentuj


          #19
          Odp: kiedy się szykować

          Ja miałam już wszystko zaplanowane przed zajściem w ciąże. Wiem, że dla niektórych może to być dziwne, ale zawsze i wszystko muszę mieć zaplanowane, żeby być spokojna. Przed ciąża zaczęłam już brać http://www.przyszlamama.pl/niezwykle-foliany . W 5 miesiącu ciąży zaczęłam kupować ubranka, pampersy itp. Kupowałam tak wcześnie, bo w tych okresach były promocje dzięki którym zaoszczędziłam sporo pieniędzy. Wózek kupiłam dopiero po narodzinach dziecka, bo na początku nie był mi potrzebny.

          Skomentuj


            #20
            Odp: kiedy się szykować

            Moi znajomi są przygotowani od dobrych dwóch lat. Mają urządzony pokój dla dziecka, szafy pełne ubranek itp. Tylko z decyzją o poczęciu maleństwa u nich trudno.

            Skomentuj


              #21
              Odp: kiedy się szykować

              Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
              Moi znajomi są przygotowani od dobrych dwóch lat. Mają urządzony pokój dla dziecka, szafy pełne ubranek itp. Tylko z decyzją o poczęciu maleństwa u nich trudno.
              Wow co za szaleństwo mieć tak przygotowane i zwlekać A może się starają tylko jeszcze im się nie udaje ?
              Ja byłam spakowana zawsze 2 czy nawet 3 mies przed porodem też starałam się być przygotowana na każdą ewentualność

              Skomentuj


                #22
                Odp: kiedy się szykować

                Ja ok 35 tygodnia miałam już spakowaną torbę i byłam gotowa na wyjazd do szpitala w każdej chwili. W torbie miałąm wszystko - ręczniki, moje kosmetyki w wersji mini, jednorazowe majtki kolorowe żeby było weselej, staniki do karmienia, trzy koszule do karmienia, papcie, przekąski dla męża na czas porodu, a w przedpokoju przy drzwiach czekała zgrzewka niegazowanej wody. Dla dzidziusia miałam mieć tylko ubranie na wyjście i maść do pupy. Całą resztę rzeczy dla mnie i dziecka gwarantował szpital.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: kiedy się szykować

                  Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                  Ja ok 35 tygodnia miałam już spakowaną torbę i byłam gotowa na wyjazd do szpitala w każdej chwili. W torbie miałąm wszystko - ręczniki, moje kosmetyki w wersji mini, jednorazowe majtki kolorowe żeby było weselej, staniki do karmienia, trzy koszule do karmienia, papcie, przekąski dla męża na czas porodu, a w przedpokoju przy drzwiach czekała zgrzewka niegazowanej wody. Dla dzidziusia miałam mieć tylko ubranie na wyjście i maść do pupy. Całą resztę rzeczy dla mnie i dziecka gwarantował szpital.
                  Ja też tak miałam. Maż się śmiał, ale lepiej być przygotowanym niż prosić później męża żeby coś przywiózł bo to czasem kończy przywiezieniem do szpitala całej szafy, albo godzinną rozmową z tłumaczeniem w której szafie to jest na której półce i jak wygląda,

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: kiedy się szykować

                    Ja też dla świętego spokoju dość szybko spakowałam torbę. Wiedząc, że wszystko mam pod kontrolą czułam się dużo pewniej


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: kiedy się szykować

                      Myślę, że warto przygotować się wcześniej. Kupić łóżeczko, spakować się do szpitala i kupić wiele innych rzeczy.
                      Np kocyk czy poduszki naturalne lub jakieś inne. Według mnie lepiej być przygotowanym niż później się denerwować, że nic nie jest gotowe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: kiedy się szykować

                        Miesiąc przed wystarczy spakować torbę, a jak nie to przecież zawsze mąż nam dowiezie. Nie ma co panikować, a wystrojem pokoju maluszka można zajmować się w między czasie.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: kiedy się szykować

                          najlepiej być spakowanym i niech spokojnie torba czeka. Ja w sumie zostałam wcześniej na oddział przyjęta dzięki mojemu lekarzowi prowadzącemu i nie czekałam do porodu. raz to był po terminie a w tej ciąży przed gdyż w obu przypadkach miałam cc

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X