Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zwierzęta przy dziecku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: zwierzęta przy dziecku

    Mamy psa i dwa koty, nie widzę w tym żadnego niebezpieczeństwa, jeśli tylko odpowiednio dba się o zwierzęta, o szczepienia, odrobaczanie itd.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: zwierzęta przy dziecku

      Istotna kwestią w posiadaniu zwierząt jest dbanie o ich zdrowie. Regularne szczepienia, odrobaczanie, czyszczenie zębów i przede wszystkim wyszkolenie aby nie czyniły zagrożenia dla dziecka.

      Skomentuj


        Odp: zwierzęta przy dziecku

        Znaczy, zastanowiłabym się nad tym, jeżeli w domu byłby u mnie duży pies, bo patrzyłabym pod kątem spacerów, skakania z radości itd., bo jednak takie zwierzęta mają więcej siły i mogą mocniej pociągnąć.
        Jednak na ogół obecność zwierząt nie stwarza zagrożeń, o ile jest zadbany, zaszczepiony, odrobaczony i kiedy używamy preparatów przeciw kleszczom.

        Skomentuj


          Odp: zwierzęta przy dziecku

          Duży pies to juz inna kwestia bo nigdy nie chciałabym takiego mieć w mieszkaniu w bloku...co innego w domu z podwórkiem. Duży wies to myślę duże zagrożenie dla takiego malutkiego dziecka, chyba że na prawdę jakiś milutki musiałby być

          Skomentuj


            Odp: zwierzęta przy dziecku

            Jeśli mieszkacie w bloku, to duży pies zdecydowanie nie jest dobrym rozwiązaniem. Może poszukajcie *********************************************************/temat/ratlerek]ratlerka na *********************************************************? Znajomi kupili sobie takiego psiaka i dzieciaki są nim zachwycone. I oczywiście dzielą się obowiązkami związanymi z posiadaniem zwierzaka.
            Last edited by disne; 01-07-2020, 14:24. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: zwierzęta przy dziecku

              Ratlerki są super, ale.. strasznie szczekają, są hałaśliwe jak nie wiem Duży pies w bloku to też męczarnia dla samego psa, bo jednak większość ras potrzebuje się porządnie wybiegać. Co do psa i dziecka to dużo zależy od wychowania.

              Skomentuj


                Odp: zwierzęta przy dziecku

                Moja mama ma dużego psa, mega zadbanego, kochanego i cierpliwego, dobrze wychowanego. Nie stanowi zagrożenia dla moich dzieci. Za to moje młodsze dziecko stanowi zagrożenie dla psa Dlatego uważam, że zwierzęta i dzieci to super zestaw, ale dopiero od pewnego wieku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: zwierzęta przy dziecku

                  My mamy kota bengalskiego. Nic nam nie jest, u weterynarza bywamy raz na 3 miesiące.

                  Skomentuj


                    Odp: zwierzęta przy dziecku

                    My mieszkamy w mieście, w bloku i mamy kotkę 7letnią, która bardzo dobrze dogaduje się z córką od urodzenia Mała uwielbia kota do tego stopnia, że jej drugim słowem po "tata" było "kita". Jej ulubione zajęcie to ganianie za kotem i glaskanie go.

                    Skomentuj


                      Odp: zwierzęta przy dziecku

                      Wystarczy i zwierzę i przede wszystkim dziecko od początku uczyć kontaktu ze zwierzętami, tego co wolno, czego nie, jak się zachowywać itd. Bardzo mi się podoba, jak rodzice od małego uczą szacunku do zwierząt, uczą, że one też czują.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: zwierzęta przy dziecku

                        Mój Mąż nie toleruje zwierząt w domu, więc mamy tylko jednego psa, który mieszka na podwórku. Dzieci bardzo lubią z Nim bawić. Moja Mama ma w domku kotki i kiedy Ją odwiedzamy, to dzieci bardzo chętnie się z nimi bawią Trzeba od najmłodszych lat oswajać dziecko ze zwierzętami


                        Skomentuj


                          Odp: zwierzęta przy dziecku

                          Moja córka uwielbia nasza kotkę, ale nie tylko. Kocha zwierzęta. Jak widzi psa na spacerze czy za oknem piszczy z radości i pokazuje. To samo z kotami. Uwielbia tez kaczki i ptaki. Z wielka radoscia oglada filmy przyrodnicze o zwierzetach. Fanatyczka normalnie

                          Skomentuj


                            Odp: zwierzęta przy dziecku

                            Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                            Moja córka uwielbia nasza kotkę, ale nie tylko. Kocha zwierzęta. Jak widzi psa na spacerze czy za oknem piszczy z radości i pokazuje. To samo z kotami. Uwielbia tez kaczki i ptaki. Z wielka radoscia oglada filmy przyrodnicze o zwierzetach. Fanatyczka normalnie
                            Mój młodszy synuś lubi szczególnie małe kaczuszki. Kiedy je widzi to dosłownie piszczy z radości


                            Skomentuj


                              Odp: zwierzęta przy dziecku

                              Małych kaczuszek to i ja jestem wielką fanką Z zaufaniem do zwierząt przy maluchach trzeba jednak uważać. Wiadomo, że mając swojego psa dziecko może na więcej sobie pozwolić. Wtedy myśli, że tak może z każdym, a nie każdy obcy pies może ucieszyć się np. z ogromngo przypływu miłości dziecka.

                              Skomentuj


                                Odp: zwierzęta przy dziecku

                                Ja mam ograniczone zaufanie nawet do naszego psa, a zwłaszcza kiedy psiak je. Nigdy nie wiadomo co mu może strzelić do głowy. To tylko zwierzak, którym kieruje instynkt.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X