Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

katar w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    katar w ciąży

    witam,
    jestem w ciązy- to moja pierwsza. od paru dni mam katar, a wiem, ze przeciez nie mozna stosowac kropli, co polecacie drogie mamy?
  •    
       

    #2
    Odp: katar w ciąży

    Sól fizjologiczna albo poprostu oddychanie nad parujaca woda z sola.

    Skomentuj


      #3
      Odp: katar w ciąży

      Dorzuciłabym jeszcze wąchanie czegoś miętowego np wick. Mi na katar bardzo pomagało. Możesz również tej maści zrobić sobie inhalacje, tylko naprawdę bardzo nie dużo daje się jej do wody.



      Skomentuj


        #4
        Odp: katar w ciąży

        Polecam domowej roboty nalewkę z czosnku. Przy okazji Cię wzmocni.

        Skomentuj


          #5
          Odp: katar w ciąży

          Tez miewałam katar, a nalewka z czosnku jest niezastąpiona. Polecam wszystkim przyszłym mamusią
          Jeśli chcesz mieć stronę jak marzenie wejdz na http://monokromo.pl i zobacz jak wygląda profesjonalna wizytówka w sieci. Internet to przyszłość i jeśli Cie w nim nie ma , po prostu nie istniejesz.

          Skomentuj


            #6
            Odp: katar w ciąży

            Możesz próbować domowych sposobów, ale w moim przypadku nie pomogły. Mi ginekolog zasugerował wodę morską tylko zwrócił uwagę, żeby nie było konserwantów. Kupiłam sterimar zatkany nos i po paru dniach było po problemie, a do tej pory w razie potrzeby używam.

            Skomentuj


              #7
              Odp: katar w ciąży

              W ciąży na katar to tylko i wyłącznie woda morska! Musisz jednak uważać, bo nie wszystkie są przeznaczone dla kobiet w ciąży. Na pewno dobry jest sterimar zatkany nos. Polecam, bo sama go używam i poza tym, że jest skuteczny to wyczytałam, że działa przeciwbakteryjnie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: katar w ciąży

                Woda morska w niskim stężeniu, albo po prostu inhalacje jakimiś olejkami z drzewa herbacianego, albo sandałowego.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: katar w ciąży

                  Kochana kup sobie disnemar, fajnie przynosi ulgę przy katarze. Udrażnia nos i chyba nie ma ograniczeń co do częstotliwości stosowania.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: katar w ciąży

                    dobrze przy katarze jest stosować sól fizjologiczna w sprayu pomaga oczyścić drogi oddechowe a nieszkodzi

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X