Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nacięcie krocza przy porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Hipotetycznie naciecie nie boli bo robione jest na skurczu w trakcie skrajnego rozciągnięcia tkanek.Najczesciej nie boli.
    U mnie jednak naciecie bylo bolesne gdyz poloznej nie udalo sie wykonac go na skurczu - zbyt krotko trwaly doslownie czasem sekundke.
    50 zl da sie przezyc.Polecam popytac dziewczyn ktore rodzily w tym szpitalu czy faktycznie wszystkie sa ciete bo szczerze wierzyc mi sie nie chce ze tna dosłownie wszystke To psuje statystyki szpitala

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      niesety skurcze,a samo wychodzenie dziecka niby też ale czujesz taką potrzebę "wypchnięci" dzidzusia że mnie osobiście mniej, a potem radość ulga
      najgorsze jest tak przy 7, 8 cm niby już chcesz wypychać ale jeszcze nie możesz


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #63
        mi wydawalo sie ze polozna powinna namawiac do porodu w jej szpitalu,a ta z ktora rozmawialam bardzo mila kobieta ale jednak mnie odepchnela od nich...
        Olunia 6 styczen 2009

        Skomentuj


          #64
          Pewnie miala zly dzien :P

          Skomentuj


            #65
            mozliwe, mowila ze maja 4 PORODY
            Olunia 6 styczen 2009

            Skomentuj


              #66
              No widzisz pewnie miala dosc. No coz i takie sie zdarzaja. Na kazdym oddziale znajdziesz te mile i te niemile polozne.Szkoda ze taka nie pomysli ze wyrabia opinie szpitalowi.

              Skomentuj


                #67
                Ja nie chciałam nacięcia...położna poszła mi na rękę - skończyło się na pęknięciu teraz wygląda to paskudnie. Przyszłe mamusie zdajcie się na doświadczenie położnych!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
                  Ja nie chciałam nacięcia...położna poszła mi na rękę - skończyło się na pęknięciu teraz wygląda to paskudnie. Przyszłe mamusie zdajcie się na doświadczenie położnych!
                  myślisz, że nacięte krocze wygląda pięknie?
                  na doświadczenie dobrej położnej można się zdać, ale niestety większość położnych nacina krocza taśmowo, bo tak im wygodniej, zapominają, że to ONE Są DLA PACJENTEK A NIE ODWROTNIE!!!!

                  Skomentuj


                    #69
                    szczerze mowiac to juz nie wazne dla mnie czy pekne czy mnie natna byle szybko sie zagoilo...
                    Olunia 6 styczen 2009

                    Skomentuj


                      #70
                      no ja jak czytam te wypowiedzi to sama nie wiem, co o tym myśleć. Chyba zostawię tak jak będzie, bo i to i to jest paskudne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        ja zostalam nacieta dopiero kiedy trzeba bylo uzyc kleszczy.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #72
                          To chyba zależy od położnej i od praktyk stosowanych w szpitalu.

                          Skomentuj


                            #73
                            Ja również uważam, że nacinanie krocza powinno być robione rutynowo, ale z konkretnych wskazań.

                            Skomentuj


                              #74
                              Napisane przez GosiaInuszka Pokaż wiadomość
                              Ja również uważam, że nacinanie krocza powinno być robione rutynowo, ale z konkretnych wskazań.
                              no to albo rutynowa albo jeśli są ku temu wskazania

                              Skomentuj


                                #75
                                W moim szpitalu nie nacinają rutynowo, ale jak rodziłam 9 lat temu 1 dziecko to tak było.
                                teraz juz na porodówce prosiłam o nie nacinanie krocza, ale co z tego jak i tak popękałam w kilku miejscach i gorzej niżby cięli. i tak tego nie czujesz, masz wtedy wazniejsze sprawy na głowie.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X