Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Waga w czasie ciaz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    u mnie najlepsze jest ze przytylam 22 kg a w nic mi nie poszlo ani w tylek ani w uda tylko brzuch mam wieeeelki jak slon takze mi tez wszyscy mowia ze strace szybko. podejrzewam ze to wszystko wody pewno tyle waza! zreszta moja mama bedac w ciazy z moja siostra przytyla 12 kg a ze mna az 30



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja podczas pierwszej ciazy przytylam prawie 15 kg, ktore zlecialy w ciagu ok.5 m-cy po porodzie. Teraz jestem w 22 tyg.ciazy i przytylam 4 kg, chociaz brzuch mam taki duzy jak z corcia pod sam koniec ciazy . Moze dlatego ze tym razem ma byc chlopczyk...

      Skomentuj


        #18
        26 tydzień..

        Napisane przez izabell2 Pokaż wiadomość
        Jestem w 10 tygodniu ciazy, gdy bylam u lekarza w 7 tygodniu wazylam 62kg teraz waze zaledwie 59kg, czyli moja waga spadla w dol. Czy ktoras z mam byla w takiej samej sytuacji co ja? czy powinnam sie martwic?
        Jak ten czas leci dopiero co zadawałam Wam pytanie będąc w 10 tygodniu a teraz już koncówka 26 tc. Waga rzeczywiście jak pisałyście poszła w górę, nadrobiłam stracone kilogramy i teraz waże już 68kg. Co najfajniejsze jest w tym wszystkim, że nigdzie mi te kilogramy nie weszły jedynie tylko w brzuszek, ktory z dnia na dzien robi się coraz większy.

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez izabell2 Pokaż wiadomość
          Jestem w 10 tygodniu ciazy, gdy bylam u lekarza w 7 tygodniu wazylam 62kg teraz waze zaledwie 59kg, czyli moja waga spadla w dol. Czy ktoras z mam byla w takiej samej sytuacji co ja? czy powinnam sie martwic?

          Ja gdy bylam w ciazy mialam ten sam problem (waga maksymalnie do 60!). W ogole nie wygladalam jakbym byla w ciazy. Lekarz chcial mnie odeslac do szpitala w polowie ciazy, ale nie zgodzilam sie. Mialam anemie pewnie. Nic zlego sie nie dzialo, mialam tylko czasem takie mocne bole krzyza w 5,6 miesiacu ciazy. Wrecz nie do wytrzymania. Synek co prawda jak sie urodzil mial 2600kg, ale byl zdrowy a teraz juz biega i wciaz sie smieje. Chyba nie ma sie czym martwic, ale lepiej jeszcze zapytac lekarza, napewno przepisze tak jak mi wspomagajace witaminy.

          Pozdrawiam i powodzenia

          Skomentuj


            #20
            ja zawsze pytałam lekarza czemu mam taki mały brzuszek a on sie tylko śmiał i mówił że powinnam sie cieszyć i że wszystko ok z maluszkiem bo na usg wszystko sie zgadzaraz miałam tylko troszke za twardy brzuch i lekarz chciał mnie wysłać do szpitala ale skończyło sie na tym że przypisał mi tabletki i juz jest ok
            http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

            http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
            http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

            Skomentuj


              #21
              Ja się nie martwie bo jak byłam po świętach na wizycie, lekarz powiedział, że wszystko jest bardzo dobrze. Mały rośnie i ma silne serduszko którego zresztą mogłam sobie posłuchać, teraz idę na wizytę za tydzień i zobaczymy co mi powie tym razem. Najważniejsze, że ja czuje się dobrze a mały najwidoczniej też bo ciągle daje o sobie znać kopiąc mnie i łaskocząc.

              Skomentuj


                #22
                Ja przez pierwsze trzy miesiace schudlam 10 kg!!!
                przed ciaza wqazylam rowne 70kg, teraz jestem w polowie 8 miesiaca (30tydzien) i waze 73,5kg waga ktorej mi przybylo to tylko ta zwiazana z rozwojem dziecka, "moj" tluszczyk nie wrocil, ani grama...wiec po ciazy bede szczuplejsza niz przed(tak mi lekarz powiedzial) ale nic zlego sie nie dzialo tylko mdlosci i wymioty spowodowaly utrate wagi...teraz jest dobrze i w normie...
                Ale skoki nagle i duze za rowno w gore i w dol tzreba konsultowac z lekarzem, no te w dol zwlaszcza jesli chodzi i 1czy 2 kg...bo wiadomo wagi powinno przybywac ale bez paniki kazda z nas i kazde dzidzi jest inne i ma inny metabolizm!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja do 12tyg. schudłam 1,5kg .

                  Skomentuj


                    #24
                    A ja jestem w 14 tygodniu i przytyłam już 4kg Poprostu w to nie wierze, bo dla mnie kazdy kolejny kg to załamka a to dopiero początek Będę mała i gruba...

                    Skomentuj


                      #25
                      Ja jak byłam w 10 tygodniu to okazało się że jestem lżejsza o prawie 4 kilo ,lekarz mówił że to normalne że na początku ciąży się chudnie
                      Kubuś ur. 28.05.2009

                      Nasz synuś ma już...
                      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                      Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Nie martw się Ewylynka ja jestem w 13 tyg i też przytyłam już 4 kilo a mam165 cm wzrostu! Ale obiecałam sobie że jak urodze to schudnę za wszelką cenę! A teraz najważniejszy jest bobasek! Pozdrawiam
                        Natalii

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja jestem w 24 tyg. i przytyłam już 8 kg , a przed ciążą byłam bardzo szcupła Najważniejsze aby dzidzia rosła zdrowo
                          Czekamy na naszą córcię
                          Anastazja/Lena 27.09.2009

                          Skomentuj


                            #28
                            26/27 tydz. i 5,1kg na +.

                            Skomentuj


                              #29
                              ja w pierwszych 3 mies. schudłam 3 kg, teraz jestem w 35 t.c. i mam do przodu 8,5 kg więc na szczęście nie dużo i jestem bardzo zadowolona bo wszyscy mówią że nie widać że przytyłam a brzuszek mam jak śliczna piłeczka

                              Skomentuj


                                #30
                                ja w ta srode zaczne 30 tydzien i mam 6 kg na +



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X