Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    No na pewno, taki dzidziuś to skarb największy!
    To teraz masz jeszcze parę dni na większy sen i odpoczynek Korzystaj z tego Mój synek przesypia całe noce od 3 miesiąca, także noce mam rewelacyjne, strasznie grzeczny sie urodził. Mógł całe dnie przeleżeć w łóżeczku i obserwować co sie dzieje w domku A i pamiętam że bardzo się martwiłam bo nic nie płakał.
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      kalka 23 --no w tym szpitalu co bede rodzic to jest norma ze jest sie na sali samemu tylko z osoba ktora chcesz zeby ci towarzyszyla,pilki, drabinki wszystkie te rzeczy ulatwiajace porod tez norma - ja mam zamiar rodzic w wodzie bo ponoc to bardzo lagodzi bol.Po prodzie tez przenosza cie na sale gdzie jestes sama z dzidzia i mezem na 2-3 godz dopiero potem na ogolna gdzie najwiecej sa 3 kobitki

      Skomentuj


        #93
        Ja mam 25 lat a Nasz synek ma już prawie 1 rok i 9 miesięcy, więc chyba zaliczam się do młodych mam? Chociaż w tych czasach 14 latki mają już dzieci, więc wtedy to ja już stara mamuśka jestem

        Skomentuj


          #94
          Aha, no takie salę sa bardzo komfortowe, ja po porodzie też leżałam na sali tylko z dwoma mamuśkami jeszcze. Fajnie bo mąż mógł zostać na noc w pokoju obok, który był przeznaczony właśnie na odwiedziny lub nocleg. Szkoda że nie we wszystkich szpitalach tak jest.
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            #95
            kurcze ja mam nadzieje ze w moim tez tak jest i ze sie na taka osobna sale "zalapie"
            Justyna25 oczywiscie ze jestes mloda mama no a ze sie takie 14 zdarzaja to coz wg mnie to chyba przez niedoinformowanie o srodkach zapobiegawczych ciazy... kiedys lekarz mi opowiadal jak to wlasnie takiej dziewczynie ktora miala z 13 lat odbieral porod staral sie jej pomoc w sensie psychicznym pocieszyc ze bedzie dobrze na co ta dziewczyna mu odpowiada " piewsze urodzilam to i drugie urodze" to lekarzowi szczeka opadla... i mi zreszta tez mozna popelnic raz blad ale zeby go ponowic to juz mi sie w glowie nie miesci




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              #96
              grilek8 a jesli mozna wiedziec to w jakim miescie rodzisz??




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                #97
                Witaj Justyna25. Oczywiście że zaliczasz sie do młodych mamusiek
                Oj ja jeszcze nie poznałam osobiście takiej 13 ani 15 która by miała już dziecko.No ale się słyszy o takich nieodpowiedzialnych.


                Słoneczko, no u Ciebie napewno są też takie sale. A oglądałaś salę porodowa? Bo mnie położna oprowadzała i pokazywała wszystko, wtedy dopiero miałam stres
                Wojtuś 28.11.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  hej a ja mam 24 lata i coreczke ktora ma juz 8 miesiecy,jeszcze za bardzo doswiadczona mama moze nie jestem ale chetnie doradze jesli bede umiala
                  GABRYSIA:12.03.2008.

                  Skomentuj


                    #99
                    ja osobiscie tez nie spotkalam jedynie moja kolezanka miala 18 lat kiedy zdarzyla sie jej mala wpadka potem po 1,5 roku urodzilo jej sie drugie i widac ze nie zaluje ale 18to jednak troche wiecej niz 13 a sali nie widzialam bo od 33 tyg musialam lezec bo maly/mala pchalo sie na swiat... niestety teraz juz chyba mu sie odwidzialo heh przynajmniej przed terminem




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      A pewnie ma cieplutko w brzuszku to co będzie teraz wychodził jak śnieg zapowiadają i mrozy
                      A u mnie dzis było mroźno konkretnie, dobrze że w domku ciepełko. Ja to taki zmarzluch jestem hihi

                      Witaj Ewulka25
                      Wojtuś 28.11.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kalka23 hehe ja tez jestem zmarzluch ale lepiej niech juz wychodzi




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          W tym Listopadzie to fajne dzieciaki się rodzą, u mnie syn z 28 a mąż z 22

                          Kurczę chyba muszę zmykać, bo mąż juz wraca z pracy a tu trzeba obiad gotować. Jak będę jeszcze dziś to pogadamy a jak nie to już jutro.
                          Trzymaj się. Miłego wieczorku.
                          Wojtuś 28.11.2007

                          Skomentuj


                            a ja mam termin na 22 tobie tez milego wieczoru zycze




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              ewulka napewno masz wiecej doswiadczenia niz ja




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                ja mam 21 lat a moja corcia 14 tygodni. Kocham ją nad życie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X