Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    czesc panienki a ja mam 23 lata i mam dwie panienki jedna ma 5 lat a druga 6 miesiecy. wiec jestem naprawde mloda mama pod kazdym znaczeniem tego slowa.pozdrawiam
    PAULINKA 31.8.2003
    VICTORIA 20.5.2008

    12.1.2009r raczkowanie
    13.1.2009 pozegnanie cycunia
    16.1.2009 samodzielne siadanie

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Napisane przez luska884 Pokaż wiadomość
      hej dziewczyny fajnie się czyta wasze wypowiedzi i te w których jest pozytywne nastawienie i negatywne, ale ja mam jedno pytanie do mam z doświadczeniem, bo ja samego porodu się nie boje chociaż będę rodzic sama co mnie najbardziej boli już teraz; mąż nie da się przekonać do porodu rodzinnego a naciskać tez na niego nie będę ale najbardziej co mnie przeraza to sytuacja po porodzie jestem młoda mam 20 lat zero doświadczenia przy dziecku i milion obaw czy dam sobie rade czy mnie depresja po porodowa nie dopadnie i jak poradzić sobie z tymi wszystkimi niedogodność czy naprawdę jest aż tak źle......

      nic sie kochana niemartw ze wszystkim sobie doskonale dasz rade.kazda z nas byla pelna obawa jak juz dzidzia przyszla to instynkt zrobil swoje.nic sie nie martw bedzie dobrze. pozdrawiam
      PAULINKA 31.8.2003
      VICTORIA 20.5.2008

      12.1.2009r raczkowanie
      13.1.2009 pozegnanie cycunia
      16.1.2009 samodzielne siadanie

      Skomentuj


        #63
        Napisał luska884
        hej dziewczyny fajnie się czyta wasze wypowiedzi i te w których jest pozytywne nastawienie i negatywne, ale ja mam jedno pytanie do mam z doświadczeniem, bo ja samego porodu się nie boje chociaż będę rodzic sama co mnie najbardziej boli już teraz; mąż nie da się przekonać do porodu rodzinnego a naciskać tez na niego nie będę ale najbardziej co mnie przeraza to sytuacja po porodzie jestem młoda mam 20 lat zero doświadczenia przy dziecku i milion obaw czy dam sobie rade czy mnie depresja po porodowa nie dopadnie i jak poradzić sobie z tymi wszystkimi niedogodność czy naprawdę jest aż tak źle......
        jak ja rodzilam mialam 19 lat i bylo super! niczego sie nie boj

        Skomentuj


          #64
          Witam wszystkie młode mamusie (i nie tylko).Ja mam 30 lat i jestem w 21 tyg ciąży z trzecim dzieckiem.Pierwszego maluszka urodziłam mając 22 lata więc też byłam młodą mamusią,bez żadnego doświadczenia,pełną obaw i wszystkiego musiałam się nauczyć.Uważam,że kobieta zostajac matką poprostu dorasta do tej roli.Nikt nie jest doskonały i uczy się na błędach,więc trzymam za Was kciuki,napewno sobie poradzicie.Pozdrawiam
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            #65
            hejka!
            ja mam 29 lat i 2 chłopców 9 lat a drugi 7 i pół miesiąca
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #66
              Witam ja mam lat 27 i termin na 30 listopada choc marzy mi sie juz
              bardzo chcialm 1 corunie ale jest chlopczyk z cego b dumny jest maz - moze nastepnym razem sie uda

              Skomentuj


                #67
                ja za drugim razem tez chciałam dziewczynkę tak do pary, ale na chciałam się skończyło.
                ale nie zamieniłabym synów na tysiąc dziewczyn!
                wiesz, oby zdrowe było!
                powodzenia
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  zgadzam sie z pinklady byle dziecko bylo zdrowe chociaz mi sie marzy pierwszy chlopak no ale co bedzie okaze sie juz za kilka dni ... w kazdym razie mam taka nadzieje




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    #69
                    Cześć Mamuśki. Przyłącze do waszych rozmów,chyba nie dam rady przeczytac wszystkich postów co pisałyście ale jakoś nadrobię może. Ja juz wcześniej pisałam, mam na imię Klaudia i synka prawie rocznego, bo mamy pierwszę urodzinki za 10 dni. Co u Was? Są tu mamy takie świeżo upieczone? Bo czytałam troszkę że terminy sa na listopada
                    Last edited by kalka23; 18-11-2008, 11:08.
                    Wojtuś 28.11.2007

                    Skomentuj


                      #70
                      Kalka23 ja niedlugo bede swiezo upieczona mama(mam termin na ta sobote) no chyba ze junior bedzie zlosliwy tak jak do tej pory ;P




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        słoneczko to juz bliżej jak dalej.
                        powoodzenia!!!!!!!1
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #72
                          O to świetnie, a z 22 jest mój mąż hihi
                          Imię już wybrane? Mój mamy właśnie 28 ma roczek, teraz zaczyna dopiero chodzić, mam urwanie głowy biegam za nim non stop Ale kondycje poprawiłam. A poród planowany naturalny tak?
                          Wojtuś 28.11.2007

                          Skomentuj


                            #73
                            Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                            Cześć Mamuśki. Przyłącze do waszych rozmów,chyba nie dam rady przeczytac wszystkich postów co pisałyście ale jakoś nadrobię może. Ja juz wcześniej pisałam, mam na imię Klaudia i synka prawie rocznego, bo mamy pierwszę urodzinki za 10 dni. Co u Was? Są tu mamy takie świeżo upieczone? Bo czytałam troszkę że terminy sa na listopada
                            hej Klaudia o ile dobrze pamietam jako jedyn a odpisalas mi w sprawie wody w nerkach. na szczescie po 2 dodatkowych usg okazalo sie ze mojej niuni nic nie grozi (plyn zchodzi i jest wszytstko w normie) takze ciesze sie bardzo choc na 100% bede pewna jak przyjdzie na swiat i lekarz powie everything is absolutly fine dzieki jeszcze raz

                            Skomentuj


                              #74
                              Kalka23 imie juz dawno wybrane jesli bedzie chlopak to bedzie Kuba a jesli dziewczynka to Oliwia a porod naturalny chociaz troche sie go obawiam ale to chyba normalne tymbardziej ze to moje pierwsze dziecko
                              Piknlady no niby blizej niz dalej ale z tych moich wszystkich ktg ktore do tej pory mialam czyli jakis 5 to ja juz powinnam w 33 tyg urodzic ... no ale coz co bedzie to bedzie




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                #75
                                Napisane przez Sloneczko Pokaż wiadomość
                                Kalka23 ja niedlugo bede swiezo upieczona mama(mam termin na ta sobote) no chyba ze junior bedzie zlosliwy tak jak do tej pory ;P
                                ja mam termin na 30.11 ale mam wrazenie ze moj Olivierek siedzi w brzuszku i robi figielki na nosku mowiac a czekaj sobie jeszcze mamuniu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X