Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    Kalka Wojtuś urodził się 28.11 jak mojej szwagierki syncio jutro będzie miał tydzień
    Buziaczki dla Wojtusia już duży chłopczyk z niego!
    Ja na swoją nie mam co narzekać choć czasem jest irytująca dużo nam pomaga więc jest ok
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      hmmm a ciekawe jakimi my bedziemy tesciowymi
      kobietky ratujcie zapodajcie jakies pomysly na obiadki




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        Aniu dzięki bardzo.
        Słoneczko ja skończyłam turystykę, pracowałam już w tym zawodzie i to było naprawdę moje marzenie. Kursy porobiła, ale potem pojawił sie Wojciech no i nie jeźdze już jako pilotka.
        Więc teraz teściowej zamarzyła się synowa po ukończeniu ekonomii, z tym że ja ukończyłam technikum ekonomiczne i absolutnie w żaden sposób mnie za biurko nie ciągnie

        Laseczki ja będe uciekać bo mały spi, to sobie coś porobię w domku.
        Miłego dnia :****
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          Hej kobietki
          Kochane moja Weronika też mi kilka razy zleciała z łóżka, raz jak miała 6 miesięcy przywieźli nam łóże i oczywiście jak to karmiąca wtedy matka żeby się choć trochę przespać to karmiłam małą z cyca na łożku i kimałam. Potem zapomniałam ją przełożyć do środka i tym sposobem moje dziecko sturlało się na ziemię pod łóżko. Była chyba 5 rano a ja jak tylko usłyszałam głuchy huk od razu na równe nogi wstałam. Normalnie ryczałam z nią razem biedna tylko się wystraszyła i na szczęście nic złego się nie stało. Potem spadła mi jeszcze dwa razy. W tym raz centralnie na buzie. za każdym razem powtarzałam sobie, że nie dopuszczę do tego, żeby więcej spadła. Z dzieciakami tak jest, że wszystko je interesuje i trzeba je pilnować cały czas. Moja teraz np sięga do palników i muszę uważać jak gotuję obiad żeby czasem się nie daj boże nie oparzyła.

          Słoneczko kolczyki robisz piękne i widzisz ja taka gapa zapomniałam sobie wybrać kilka, ale obiecuję już napisze Ci w poniedziałek maila które w razie co bym chciała i się dogadamy co i jak

          Co do teściowych to ja mam spoko teściową, choć czasami palnie jej się coś głupiego, ale dzisiaj mnie zaskoczyła. Zadzwoniłam do niej żeby wzięła od mojego męża z pracy z samochodu torbę Weroniki, w której miałam wszystkie potrzebne rzeczy jak gdzieś jadę bo on wczoraj zapomniał mi jej wyjąć z samochodu i powiedziałam do niej przez telefon że ten burak zapomniał mi jej też dzisiaj wyjąć i nie wiem na jakim on świecie żyje a ona do mnie z tekstem że on jest we mnie tak zakochany, że chodzi rozkojarzony - w szoku byłam bo nigdy tak nie mówiła tylko zawsze broniła mojego M jak na niego coś powiedziałam nawet w żartach chyba dobry humor miała.

          Mała mi już śpi. Co u Was?
          Last edited by ewisienka; 04-12-2009, 21:13.
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            ewisienka kochana moje kolczyki poszly w sina dal do sremu na ten kiermasz ... u nas mala spi tez juz 2 razy sie budzila ja dzisiaj jakas taka padnieta sie czuje a mojemu Cysiowi na amory sie wzielo




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
              Hej Dziewuszki.
              Ale miałam wczoraj wieczór, wojtek za cholere nie chciał zasnął, godzina 23 oczy mi się zamykają, mojemu m też a wojtek skacze po nas jak szalony, nerwy miałam takie. Zastawiałam drzwi i po prostu zasnełam,przebudziłam sie poźniej wojtek spał z nami i w końcu go przeniosłam do siebie.
              Jeszcze dziś pieron wstał chyba po 6
              To chyba założymy klub bo mój Szatan jeszcze nie spi, juz trzy podejścia były do łożeczka i dupa
              pobudka co prawda ok. 7-8, nie liczace tej nocnej o 3 ale wczoraj poszedł spać o 24 - nocny marek, chyba po mamusi hehe

              Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
              Imprezka jest mojego Synka, parę dni temu skończył dwa latka
              A dziękuje mam nadzieje że będzie udana mimo iż będzie moja teściowa

              Kochana ucałuj Synusia od cioci Natalii i Jonatana :*


              co do teściowej to no comments...
              moja widziałam dwa razy i o dwa za dużo
              ale teścia baaaardzo lubie więc będę musiała jej gębę oglądać na ROCZKU i na ślubie

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                u nas mala spi tez juz 2 razy sie budzila ja dzisiaj jakas taka padnieta sie czuje a mojemu Cysiowi na amory sie wzielo
                a ja mam dziś miłą niespodzianke, bo Radek pojechał do pracy i powiedzieli że ma wolne i dopiero w niedz. zasuwa
                ale jakoś nie mam nastroju na bara bara, ale kto wie
                na razie trza uśpić Potwora a potem oglądamy filmik podczas którego pewnie zasnę...

                Dobrej Nocki:*

                sloneczko a Tobie stosunkowo dobrej życzę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  ee tam nic mojemu mezowi nie wyszlo z amorami bo akurat Oliwia obudzila sie z wielkim rykiem myslalam juz ze bedzie nie przespana noc ale posmarowalam jej zelem na dziasla i spala jak zabita to 6.30 niech juz ten zab wylezie i bedzie spokoj a ja dzisiaj samotna jutro tez buuu




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    Dziewczynki troszkę mnie nie było
                    Ja też oglądałam ten sad rodzinny ;|

                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      jak sie karola czujesz w ogóle, bo ja to cie wieki nie widziałam na forum?
                      który to juz tydzień?
                      kiedy masz teraz usg bo pewnie juz będzie wiadomo płeć, co?

                      sloneczko a jaki żel stosujesz?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        bobdent wczesniej mialam dentinox a kobieta w aptece powiedziala mojemu m ze obydwa maja taki sam sklad a ten bobdent jest tanszy u nas o jakies 10zl i wydaje mi sie ze jest skuteczniejszy

                        boze jak ja sie nude aaaa sama siedze obiad sie robi oliwia dopiero sie obudzila i juz sie boje pon bo sie dowiedzialam ze mam w pon sama przyjsc do pracy co nigdy sie nie zdarzalo wiec boje sie kolejnej rewelacji




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          heej
                          my też smarujemy czasem bobodentem i pomaga na dziąsełka.
                          Wiecie co a ja nie mam prezentów dla chłopaków do buta, myślałam że dziś pójdę na miasto ale cały dzień pada a Damian zabrał samochód do szkoły moja mama tylko dziś przyszła i dała nam po czekoladzie a dla Filipsa zabaweczkę pieska który szczeka a ja nie mam nic
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            ja tez nie mam nic bo maz to juz za duzy na to a zreszta on to by wolal cos nei materialnego a Oliwi ksiazeczka jeszcze nie przyszla bo maja w empiku jakies problemu bo chcilowo jej nie ma




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              mój dostał 1 gr. już takiego święcącego i grającego hipopotama na kółkach i co? juz go zespuł i nie gra, tylko swieci cholera jasna...

                              no to wczoraj kupiłam mu trzy bluzy polarowe z kapturem hehe

                              Radek ode mnie też już dostał prezent, a pod choinke juz mam pokupowane dla każdego uff, uff

                              dziś mieliśmy iść na koncert ale nie pójdziemy bo Młody zasypia o 24 więc juz jest dupa nie impreza o tej porze, a boję sie go z bratem R. zostawić jak tak szaleje samego...
                              więc może wypijemy po piwku w domu, jak zwykle jak Potwór łaskawie zaśnie

                              zła jestem no o ten koncert i zła przy okazji że tak myślę że czasami dziecko to jak "kula u nogi", przepraszam za określenie ale szczerze piszę co sobie pomyślałam, ale juz mi negatywne nastawienie do łikendu przeszło...

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                apropo kuli u nogi to czasem każdemu taka myśl przez głowę przechodzi. Np wczoraj już tak miło się nam zapowiadał wieczór z Damianem, wypiliśmy sobie szampana, zaczeliśmy się całować teges szmeges a młody wstał o 24 lulałam go 30 minut a jak wróciłam do łóżka mój teges szmeges już chrapał ale byłam wściekła. Ja jakoś imprez nie mam za często ale nie pamiętam już kiedy ostatnio poszłam ot tak na kebaba albo piwko gdzieś chyba w lato ostatnio
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X