Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    Napisane przez ewisienka Pokaż wiadomość
    Klaudia no u mnie też pozmieniali i wiem tylko na razie tyle że bajki CBBiebies są na 68 a tvn style na 99
    Ja też tylko dwa te kanały obsługuje
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      no to se pospałam hehe
      tak wpadłam powiedzieć: dzień dobry kochane:*
      i lecę ekspres nastawić bo jeszcze nic nie widzę na oko
      oczywiście będę później

      sloneczko - jak teścik ???

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        ojej Sikorka współczuje a mój Filip znów przespał noc i wiecie co może problem tkwił w mleczku odkąd dajemy mu na noc bebiko to śpi zawsze jechał na bebilonie hmmm ciekawie....
        a my wczoraj wieczorem oglądaliśmy stancję nową bo chcemy się przeprowadzić, toszkę drogo ale 60m a ni to co teraz ledwo 20
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
          Ale mam dziś dzień koszmarny, taka chodze wkurzona.
          Chyba mam dośc już trzeciego tyg siedzenia w domu,wojtek dalej kaszle ale malutko, taki marudny i wkurzający że mam juz serdecznie dość
          Jeszcze w południe teraz nie poszedł spac to jest nie do wytrzymania

          Chyba musze wybrać się sama na zakupy na poprawe humoru, bo osiwieje w tym domu.
          kalka jak ja Cie rozumiem, wczoraj Młody tak piszczał, rzucał się - a wiem że go nic nie bolało wieczorem w końcu padł po 23
          byłam tak zła na niego na Radka na wszystko

          ...i wygrałam (no nie miałam prawie konkurencji) aukcję na allegro
          od razu mi sie humorek poprawił hehe

          niech Wojtus nam zdrowieje !!!

          Aniu, powiedz mi czy Fifi już je rybkę jakąś???
          w ogóle ile objętościowo i co zjada na dobe bo ja chyba swojego głodzę, ale jak tu nie głodzić jak waży ponad 10 kg

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            mój też waży 10kg ja dawałam już rybkę z bobovity słoik chyba po 9 miechu (ja tam wszystko szybciej ) teraz je rzadko czasem ode mnie skubnie troszkę z talerza, obecnie je obiadki po 12 miesiącu jeśli chodzi o słoiczki ale dziś słoika nie mam i nie wiem co mu ugotować
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              no a oprócz obiadków to różnie potrafi,tak mniej więcej mleka pije 3x 210ml , je jakieś tam biszkopty czy herbatniki, czasem ziemniaczki z masełkiem przy okazji naszego obiadu, owoce.... no je sporo ci powiem
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                no to mój je z tego połowę
                ja nie wiem z czego on tak rośnie, bo grube to to nie jest, ale jakieś takie duże ogólnie

                ale widze że Twój to ma juz 6 zębów, ło kurcze, "boląco" mu wyłażą?
                u nas ani jednego zęba, nic a nic...

                biszkopty mu kupię w styczniu, bo musze teraz poobserwować czy przypadkiem nie ma nietolerancji an gluten więdz jedzie na mannie, którą mu normalne na wodzie robię i ścieram jabłuszko, gruszkę upieke itp.

                cholera tez nie wiem co mu dziś ukulać na obiad, chyba cus z ryżem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  ja to w ogóle nie jestem dobra w gotowaniu dla malucha te słoiczki to jakieś pachnące, smakowe a moje to jakieś takie... gówienko wychodzi daj jakiś fajny przepis dla koleżanki

                  Z tymi zębami to była komedia pierwsze 2 wyszły mu zupełnie bezboleśnie jak miał 6 m-cy, byłam szczęśliwa jak nigdy że tak ładnie spał i w ogóle absolutnie żadnych skutków nie było. a jak miał 7 m-cy to nie dość że szły mu 4 na raz na górze (jedynki jak łopaty ) to jeszcze złapał trzydniówkę także mieliśmy płacz, sraczkę, żyganko i temperaturę 40* kiepsko wspominam te kilka dni
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    bardzo ładnie sie Filip rozwija jak tak sobie przypomne co pisałaś
                    a on juz tak galopem raczkuje po całej chałupie???

                    cholera bo mój jakiś chyba opóźniony, bo nawet jeszcze samodzielnie nie siedzi
                    leniwiec wstretny...
                    tylko sie turla po podłodze od jednego do drugiego kąta

                    my tez przenosiliśmy się z mikro mieszkanka do sporej chaty i nie żałuje choć faktycznie płacimy wiecej, ale za*****ista okolica obok las bukowy pieknie jest

                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      aha - ja korzystam z tej stronki - za*****iście proste jak barszcz przepisy obiadkowe do 1 r.ż. malucha:
                      http://www.przepisydladzieci.webpark.pl/


                      lubie ja bo są przepisy bez mleka i masła - Jonatan nie może jeść krowiego białka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        wiesz jestem z niego taaaaka dumna jak sobie przypomnę początki w szpitalu, naświetlanie, niekończąca się żółtaczka, kroplówki w główce, antybiotyki, wcześniactwo potem problem z podnoszeniem głowy i napięciem a teraz... stwierdzam że moje dziecko jest MEGA sprawne, raczkuje jak szalony wszędzie jak dojdzie do jakiejgoś mebla to od razu hop na nóżki. pięknie mówi mama, baba, brum brum, tatat, am am. Zaraz zacznie chodzić pewnie bo już chodzi trzymając się brzegu kanapy naprawdę jakiś miał skok rozwojowy jestem bardzo bardzo zadowolona z jego postępów

                        to jest mój maluszek jakiś miesiąc temu może więcej
                        http://www.youtube.com/watch?v=FQx9LxENU-U
                        http://www.youtube.com/watch?v=s_rff...eature=related
                        ale teraz co on wyprawia to kosmos w porównaniu z tym
                        Last edited by ania_2288; 03-12-2009, 09:26.
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          ale Fifi śmiga w pościeli
                          zrobił piękny skok rozwojowy!
                          powiem Ci że jak sie tak ogląda na filmiku to jest nieporównywalne ze zdjęciami, foty nie oddają tak uroku
                          jaki jest szczuplutki, i tyle je? chyba ma figure po Tobie, co?

                          musze chyba mojego częściej kłaść na brzuszku
                          Jonatan nie był wcześniakiem ale ma tez słabe napięcie mięśni szczególnie szyjka

                          właśnie zrobiłam mu kaszkę mannę, którą uwielbia

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            czy ja wiem o jest szalony to może wszystko spala he non stop w ruchu caaaaały Boży dzień szaleje a z figurą to może też coś w ty być my z Damianem takie dwa wysokie szczypiory
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              Cześć dziewczynki
                              Co tam u Was ? ;P

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                pomalutku a u was karola?
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X