Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    A powiedzcie mi kiedy Wasze dzieci zaczęły siadać? Skąd wiedziałyście ze to właśnie ten moment, żeby zacząć je sadzać.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      no właśnie tak nie wiedziałam jak to napisać mniej więcej wygląda to tak jak na obrazku i tak się buja do przodu i do tyłu tłowiem i często ląduje na buźce i jeszcze czasem wyprostowuje nóżki i wychodzi mu taki "koci grzbiet"...

      chyba mam problem z wysławianiem się
      Attached Files
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        A powiedzcie mi kiedy Wasze dzieci zaczęły siadać? Skąd wiedziałyście ze to właśnie ten moment, żeby zacząć je sadzać.
        Wiesz ja pierwszy raz posadziłam Amelke gdy miała 6 m-cy i już sama siedziała...ale sama zaczęła siadać koło 8 m-ca.
        Bo co innego jest sadzać dziecko , a co innego aby samo usiadło.

        Aniu ja dobrze zrozumiałam
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
          A powiedzcie mi kiedy Wasze dzieci zaczęły siadać? Skąd wiedziałyście ze to właśnie ten moment, żeby zacząć je sadzać.
          mój Filips jeszcze sam nie siada, siedzi też niezbyt chętnie ale stabilnie (woli turlać się na plecach i brzuchu). Już niepamiętam kiedy go zaczęłam sadzać ale od jakichś 3-4 miesięcy siedział siedząco w wózku bo się nie mieścił na leżąco
          wiesz co będziesz sama widziała że synek ma coraz silniejszy kręgosłup i jest coraz sztywniejszy, moja mama dodatkowo po cichu żebym nie wiedziała odkłada go poduszkami i tak sobie siedzi - z tym że ja wiem ale mi to nie przeszkadza
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość

            Aniu ja dobrze zrozumiałam
            hehe wiem ale taaak mi się cieżko pisało tego posta bo nie wiedziałam jak to wytlumaczyc śpię jescze chyba

            j.w
            "siedział siedząco" HAHAHHAHAHA
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              Carin ja podobnie jak Ania , na początku sadzałam ale ukośnie Amelke w wózku.

              O losiu Amelka właśnie przyszła ze swoim talerzykiem i powiedziała :daj am
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                Fifi to tylko mówi MAMA NIE

                a to zdjęcie z przed chwili apropo am am
                Attached Files
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  Aniu piękne oczka ma Filipek
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    Każdy jak o widzi pierwszy raz to mówi "a co on taki zdziwiony?" i ja zawsze muszę tłumaczyć że nie, że on ma normalnie takie wielkie okrągłe oczy
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      kurcza z ananasem

                      rozbijam połówki kurzych cycków i kładę serek żółty i kawałki ananasa i zawijam całość jak zraza
                      na patelni obsmażam z każdej strony (dlatego mięcho musi być dość cienkie, ale nie tak żeby się rozleciało) potem podlewam rozcienczonym wodą tym sokiem z ananasa co został z puszki - więc żeby Cię nie podkusiło go wypić hihi
                      całość podajesz z ryżem, lub z czym lubisz, ja czasami do ryżu dodaję rodynki mniamiiiiiiiiiii

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        i tylko ananas i ser? bez żadbych przypraw?
                        a jakiś sosik potem robisz z tego podlewania czy tylko wyjmujesz zrazy i wsio na sucho?
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                          Wiesz ja pierwszy raz posadziłam Amelke gdy miała 6 m-cy i już sama siedziała...ale sama zaczęła siadać koło 8 m-ca.
                          Bo co innego jest sadzać dziecko , a co innego aby samo usiadło.
                          Colorek ma racje - mój np. siedzi owszem, ale musi mieć z tyłu oparcie, choć widzę że sam już odrywa się czasami od niego i siedzi chwilke taki jakby skulony

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                            i tylko ananas i ser? bez żadbych przypraw?
                            a jakiś sosik potem robisz z tego podlewania czy tylko wyjmujesz zrazy i wsio na sucho?
                            zostaje taki słodki płyn na patelni bo cała puszka soku nie odparuje nie ma bata
                            i z tym mieszam ryż - nie ma mowy żeby było suche
                            a zapomniałam o przyprawach oczywiście - kure tylko lekko solę jak rozbijam, poza tym ostra papryka to jest to, bo za dużo nie można mieszać bo zabija się tego ananasa, czaisz?

                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              Colorek ma racje - mój np. siedzi owszem, ale musi mieć z tyłu oparcie, choć widzę że sam już odrywa się czasami od niego i siedzi chwilke taki jakby skulony
                              A właśnie ja gdzieś czytałam ,że gdy dziecko jeszcze siedzi skulone nie powinno siedzieć
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                                zostaje taki słodki płyn na patelni bo cała puszka soku nie odparuje nie ma bata
                                i z tym mieszam ryż - nie ma mowy żeby było suche
                                a zapomniałam o przyprawach oczywiście - kure tylko lekko solę jak rozbijam, poza tym ostra papryka to jest to, bo za dużo nie można mieszać bo zabija się tego ananasa, czaisz?
                                okeeeej
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X