Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    dziewczynki lecę pod prysznic i wyciągnąć się wreszcie w wyrku.
    Do jutra zapraszam na kawkę około 9

    dobrej nocki i grzecznych dzieci
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      haha kręgosłup także? - to witajcie w klubie
      ja specjalnie stojak do wanienki kupiłam żeby się nie schylać bo była tragedia!
      sypiemy sie chyba kobiety, a takie młode

      co do brania Potwora do wyrka to owszem brałam ale on wtedy chce się bawić ciągnie mnie za włosy lub Radka za brodę i w końcu znudzony się wydziara!

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        aniu to ja herbatke poprosze bo kawy nie cierpiie ble...
        sikornik strasznie wspolczuje moze zmien schemat dnia moze to cos da? albo starajcie sie kolo tej 18 czyms zainteresowac czyms co bardzo lubi??




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          dokładnie Słoneczko tak jak piszesz - teraz Radek od poniedziałku ma urlop i będziemy Małego przestawiać
          co ja bym bez tego mojego chłopa zrobiła
          trafił mi sie skarb nie facet (chociaż ma wady których znieść nie mogę)

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            moj facet to tez skarb ale niestety czasem mnie tak wnerwia ze to koniec....a co do przestawiania to napewno dobry pomysl zeby to we 2 zrobic bede trzymac kciuki




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              Hej z wieczorka.
              Młody już śpi, więc chwilka odpoczynku
              Zaraz spadam na kąpiel i do łóżka,bo mam @ a przy tym umieram
              Słoneczko nie ma co się dołowac, każda mama tak chyba ma, ja też przez to przechodziłam. Zmęczona jestem strasznie, czasem nie mam kiedy zjeśc sniadania jak wojtek ma zły dzień tak dalej popalić że rece odpadają.
              Ale takie wyjście na zakupy, wizyta u fryzjera bądź też spotkanie ze znajomymi fajnie odstresują

              Sikornik uciekaj do lekarza i zrób badania, bo takie bóle głowy to nie byle co. Oszczędzaj się kobitko i odpoczywaj ile się da
              Słoneczko a ja lubię strasznie czytac książki Grocholi, taka prosta treść a potrafi zaciekawić
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                Witam ,
                ojejj jak mnie tu dłuuuuuuuugo nie było..ostatni post był gdy Amelka miała 7 m-cy wybaczcie mi moją nieobecność
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  wow dziewczyny wy jak wpadniecie w ciąg to ciężko za wami nadążyć

                  kalka23 śmiać mi się chce ( a właściwie płakać ) bo ja też dostałam dziś @ i też się ogolnie zle czuję... ale nie ma to jak zjeść całą paczkę apapów-kiedyś w końcu zadziałają...no...już działają...


                  słoneczko8 jak będziesz miała dwulatkę w domu to sama się przekonasz.... a jeszcze taką która już bardzo dobrze mówi tak jak jula-nieraz takie rzeczy gada ze szok! np.jak jej na coś nie pozwolę to-nie lubię mamę!!! albo ostatnio mówi do mnie: głupia mama !!! a skąd ona takie słówka bierze to ja niewiem bo staramy się w domu nie mówić takich rzeczy bo papuga wszystko powtórzy...u dwulatka wszystko jest na nie!!! i ma być tak jak im się podoba...przynajmniej u nas tak jest...alę i tak ją kocham najmocniej na świecie!


                  dobra,uciekam spać! do jutra dziewczyny!

                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    cześć dziewczęta

                    Miałam dziś pobudkę ostateczną o 5 - Fifi wstał i za żadne skarby już nie usnął ale przynajmniej zjedliśmy razem z mężem śniadanie bo zawsze to on jada w pracy a wychodzi przeważnie jak śpimy...

                    Słoneczko a herbatkę jaką preferujesz? Mam owocową, zwykłą, zieloną i czerwoną owocowe piję litrami ale ostatnio przestawiłam się na zwykłą z cytrynką i miodem pycha!

                    Przedstawiam wam mojego złośnika wczoraj z wieczora i szczery uśmiech z ostatniego tygodnia
                    Attached Files
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      ColorWomen czy jako moderator mogłabyś zmienić godzinkę na forum? bo u mnie jest 2 w przód a to trochę drażniące
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        aniu, bobo z zębami wygląda baaardzo poważnie, już masz Kochana wielkiego chłopa ale ten czas zapier...
                        u nas w paszczy pustko!

                        czy mi sie wydaje czy Fifi robi przymiarke do raczkowania?

                        jeśli chodzi o pobudkę - to tak jak wczoraj pisałam - my mieliśmy butle o 23.45 i pobudke o 4.30

                        ja też piję herbatke ale owoce leśne, czerwona mi się przejadła, a zieloną bardziej latem preferuję, nie wiem dlaczego
                        niech sie juz totalnie rozwidni i lece przed pracą z młodym na spacerek do bankomatu - dziś chyba walnę kurczaka z ananasem na obiad

                        aha, juz Ci miałam Anno moja dawno pisać że dzięki za niektóre przepisy na ze stonki którą podawałaś na "kwietniówkach" - za*****iste żarło, mój R. to non stop teraz mnie męczy żebym zrobiła mu serową...

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          aniu, moderator nie zmienia godz. sama musisz podziałać
                          już pisze jak mnie laski instruowały:
                          ustawienia --> edytuj opcje - i w przedostatniej ramce na dole są ustawienia czasu: musi być GMT Western Europe Time i automatycznie się zmainia godz. na forum jak zatwierdzisz

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            aniu, moderator nie zmienia godz. sama musisz podziałać
                            już pisze jak mnie laski instruowały:
                            ustawienia --> edytuj opcje - i w przedostatniej ramce na dole są ustawienia czasu: musi być GMT Western Europe Time i automatycznie się zmainia godz. na forum jak zatwierdzisz
                            O właśnie tak
                            A uśmiech synka?Przecudny!!
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              super działa
                              Sikorka a gdzież ty pracujesz? Ja jak narazie jestem cały czas w fazie poszukiwań... u mnie na zadupiu to tylko po znajomości wszystko
                              Do raczkowania się przymierza, nawet wczoraj mu się udało zrobić kilka raczków ale dziś już chyba zapomniał.. cały czas się tak buja jak piesek!
                              Pewnie chodzi ci o stronkę WielkieŻarcie? Ja też tam dodawałam przepis na zupkę serową własnej robotki a jak robisz tego kuraka?

                              Ja się przespałam chwilkę z młodziakiem a teraz... kawa i ptasie mleczko hehe
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                Jak piesek ?
                                Amelka stawała na kolankach i rączkach i bujała się do przodu i do tyłu...a potem raczkowała do tyłu przez 2 tyg a potem ruszyła w przód
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X