Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    No tak podkurcza nóżki i sobie klęczy jak piesek i się buja do przodu i do tyłu czasem mu się uda przesunąć kawałek ale jeszcze trochę czasu potzrebuje żeby zakumać że nie tylko tłów do przodu trzeba wypchnąć ale też rączki bo ląduje na twarzy

    Mój najpierw mówił aga, maba, dama a teraz w kółko mama i baba chyba za trudne tata (do taty też zwraca się mama)
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      Witam nowe mamy których nie miałam jeszzce przyjemniości poznac.
      Ja jestem Klaudia mam 25 latek i syna Wojciecha który za miesiąć skończy dwa latka

      Dziewczyny nie martwcie się ja też się nigdzie nie ruszam bez mojego Wojciecha, tzn ja jak ja ale moje dziecko spokojnie mi do wc nie da iśc, a nie ma mowy jak mam zamknac drzwi
      Wojtkowi wychodza teraz 5, a ząbki pierwsze wyszły jak skończył 3 miesiace więc bardzo wcześnie.

      Słoneczko a pewnie że mam profil na nk wyślę na pw swoje dane

      Miłego dnia laseczki. Idę młodzikowi naszykować zupinkę
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        Kalka to twój Wojtuś już duży chłopak a powiedz kiedy zaczął chodzić?
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          Ja tak z doskoku zaglądam bo m wraca zaraz z pracy, tu obiad tu sprzątanie i jeszcze prasowanie poźniej

          Aniu późno zaczął Wojtek chodzić, miał skończone 15 miesięcy, ale dość wcześnie raczkował
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            Witam wszystkie mamy!!!

            Mam na imię Kamila-mam 21 lat i dwulatkę w domu!

            Słoneczko8 ja też przechodziłam ten okres-że bez mamy to nigdzie ani rusz! pocieszę cię że to przejdzie np.mnie teraz może nie być a julii i tak to nie rusza-mama jest to jest nie ma to nie ma dzieci po prostu mają takie momenty w życiu że mocno czegoś chcą (mamusi! )
            ja mam teraz problem z jedzeniem-jak zawsze jadła normalnie albo miała duży apetyt to teraz nie chcę jeść-ale też właśnie słyszałam że dzieciom koło 2 latek troszkę zmniejsza się apetyt na jedzenie...sama siebie pocieszam...na szczęście jutro idziemy na bilans to popytam

            pozdrawiam was dziewczyny i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do waszego grona!

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              kalka wyslalam ci zapr na nk
              kamila alez witamy w naszym gronie ja mam nadzieje ze Oliwia o mnie nie zapomni ale pozwoli chwile wytchnac i zrobic co trzeba w domu
              aaa mykam bo mi sie tu mala dobiera wpadne pozniej




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                Ja też proszę o namiary na NK . Wyślę zaproszenia!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  Hej Laseczki.
                  U nas zaraz kąpiel małego, coś marudzi to lepiej żeby zasnął czyściutki
                  Martuś ale masz słodziaka, strasznie podobna do Ciebie Oliwia.Piękna jest

                  Witam nowa mamę.
                  Carin to zaraz na pw wyślę namiar

                  Miłego wieczorka
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    My małego kąpiemy przed 21 . Bo on tylko wtedy zasypia po kąpieli.

                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      kalka tak szybko kapiel?? my sie kapiemy przed 7 i Oliwia pada jak mucha zazwyczaj ja sie dzisiaj bede nudzic bo maz w pracy chyba musze znalesc jakies hobby a Oliwka to bardziej tata niz mama...




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                        kalka tak szybko kapiel?? my sie kapiemy przed 7 i Oliwia pada jak mucha zazwyczaj ja sie dzisiaj bede nudzic bo maz w pracy chyba musze znalesc jakies hobby a Oliwka to bardziej tata niz mama...
                        A Wasze dzieciątka lubią kąpiele?

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          i to bardzo czasem jast placz jak juz ja wyciagam .. ale pamietam pierwsze kapiele to byl tylko placz tak przez pierwszy miesiac ja osobiscie zaczelam ja kapac dopiero jak miala 2 miesiace bo sie balam ze mi sie wyslizgnie czy cos




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            Carin proszę dodać swoje zdjęcie
                            Ale masz maleństwo urocze, kurde aż mi się drugiego dzidziunia zachciało
                            Ja zazwyczaj kąpiel robie tak ok 19, ale dziś spał króciutko i juz ziewa, a po kąpieli ma mocny sen
                            Własnie mały siedzi z moim męzem na drugim komputerze i grają,
                            eh te chłopy
                            Marta e gdzie tam, do ciebie mała podobna. Ja tam byłam zachwycona jak ktoś powiedział że wojtek jest podobny do mnie, bo w sumie to cały adrian
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              normalnie zaczne sie klocic ze nie hehe do taty i tyle po mnie to moze ma oczy i.. plec a mial byc chlop




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                                Carin proszę dodać swoje zdjęcie
                                Ale masz maleństwo urocze, kurde aż mi się drugiego dzidziunia zachciało
                                Ja zazwyczaj kąpiel robie tak ok 19, ale dziś spał króciutko i juz ziewa, a po kąpieli ma mocny sen
                                Własnie mały siedzi z moim męzem na drugim komputerze i grają,
                                eh te chłopy
                                Marta e gdzie tam, do ciebie mała podobna. Ja tam byłam zachwycona jak ktoś powiedział że wojtek jest podobny do mnie, bo w sumie to cały adrian
                                Dodam jak tylko naprawimy aparat. Bo ekran nie działa i dupa .
                                Mój w kąpieli śpi (zresztą pokazywałam już zdjęcie z jego kąpieli. Hihih
                                Teraz wlewamy mu tyle wody, że się cały unosi.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X