Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nie łam się. Wiem doskonale jak to jest kiedy czujesz się bezsilna i myślisz że znikąd nie ma pomocy. Dasz radę. Tylko bądż dobrej myśli. Nie warto się denerwować przede wszystkim ze względu na dzieciaczka.Pozdrawiam Cię gorąco i wierzę że sobie poradzisz
    NIKOLKA-30.08.2008

    Skomentuj

    •    
         

      EWYLYNKA nie przejmuj sie kazdy byl kiedys nowy na forummysle ze znajdziesz jakies bratnie dusze i zobaczysz ze nie jestes sama poki co dostan sie wkoncu do tego lekarza i daj znak co ci powiedzial.witamy serdecznie na forum
      shannon

      Skomentuj


        Witam. Ja tez jestem tutaj nowa O swojej ciązy dowiedziałam się w 12 tygodniu. Pierwsze 2 miesiące spędziłam w Noregii z niewielkimi objawami, nie mogąc uwieżyc że moge być w ciązy. Po powrocie do Polski zrobiłam test (dalej nie wierzyłam) potem miałam problem ze znalezieniem lekarza, wszytsko mi sie zawaliło- myslalam tylko o tym ze nie zaczne studiow mgr, bo przeciez sie nie oplaca, nie zrobie awansu na nauczyciela kontraktowego (pracuje w szkole), znów nie podpisze umowy na dluzszu okres bo dalej bede starzysta, moj maz nie dorosl jeszcze do roli ojca, przytyje, zbrzydne itd. Kiedy w koncu dostalam sie do lekarza i zobaczylam moja kruszynke na monitorze, lezka zakrecila mi sie w oku i wiedzialam ze wszytsko jest niewazne. Liczy sie tylko moja mala fasolka. Teraz jeste,m w 33 tyg. ciąy. Mały Krystianek rozwija się świetnie, mąż wspiera mnie z całych sił. Jest super


        Skomentuj


          ewylynka nie martw sie bedziesz szczesliwa mloda mama ja nawet kiedys takich mysli do siebie nie dopuszczalam.... ja zaszlam w ciaze w wakacje majac 18 lat i idac do klasy maturalnej ostatniej juz i podjelam sie tego chodz wiedzialam ze roznie to bywa... teraz sama nie wiem co zrobic bo mam rozwarcie i musze lezec w domu a to jest ostatnie polrocze i nawet nie wiem czy sie dogadam z nauczycielami bo to lajzy.... mamie powiedzialam w 2 miesiacu ciazy a tacie troche puzniej bo sie go balam brzuszek bylo juz widac troche sam sie domyslal ale w 4,5 miesiaca mu powiedzialam najpierw nie mogl sie z tym pogodzic i krzyczal ale juz mu przeszlo teraz nawet nam zakupki robi nio i teraz mam juz 19 latek bo jestem ze stycznia
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            a tak co do rodzinki to nie wiem jaka masz ale u mnie jeszcze do tej pory jest ciezko z niektorymi ale sie nimi nie przyjmuje liczy sie tylko moja mala coreczka teraz... jak zobaczysz swoje malenstwo na monitorze i jak cie zacznie kopac to bedziesz wiedziala jakie to szczescie i juz wtedy stawisz wszystkiemu czolo... ja jak swoja mala ksiezniczke widze to az mi lzy leca i dla mnie jest ona najpiekniejszai wierze ze ty sobie poradzisz bo zobacz ja mlodsza od ciebie jakos daje rade to ty tym bardziej dasz
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Fakt młodsza i dajesz rade, szczerze mowiac zazdroszcze Ci,chcialabym miec juz to wszystko za mna. Naprawde nie rozumiem naszej sluzby zdrowia;/ same babcie w kolejkach a dla mlodszych nie ma juz szans zeby sie dostac;( ehh ale dziekuje wam bardzo za wsparcie! nawet nie wiecie jak ja teraz tego potrzebuje. Z moja mama niby mam dobry kontakt ale jakos jeszcze nie chce jej tego mowic, pozniej cala rodzina bedzie plotkowac jaka to ja nie jestem itd. Moze to sa tylko takie emocje na poczatku, niby wiem ze jestem w ciazy ale nadal w to nie wierze. Pozdrawiam Was Wszystkie.

              Skomentuj


                Ja mam 22 lata i synka Karolka z 27 kwietnia 2008 r.


                http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                Skomentuj

                •    
                     

                  ewylynka nie dlugo bedziesz miala wszystko za soba.... ja cie dokladnie rozumiem ja tez tylko myslalam o tym by juz bylo po wszystkim.... a ze beda plotkowac to sie nie przejmuj tak jest zawsze mysl o swoim malenstwie ja nawet bylam na studniowce swojej i tanczylam poloneza wyobrazasz to sobie jaki to byl szok dla innych nie ktorzy na chama pokazywali mnie palcami a ja glowa w gore i do przodu bo myslalam sobie tak ze nie bede sie swojego malenstwa wstydzic... nawet nauczyciele gadali ale cio zrobic taka ludzka natura... glowa do gory zobaczysz jak niedlugo bedzie super i wszystko sie ulozy...
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    wiesz cio nie zwracaj na te muchery uwagi bo ja nawet jak bylam z rozwarciem u lekarza to nie chcialy mnie wpuscic sa takie straszne i tak nic w domu nie robia a tak sie czepiaja koleiki i nic sie dla nich nie liczy.... to taki tylko poczatek mowie ci bo sama to przeszlam jest burza w glowie i wiele pytan az glowa peka wiec caly czas pisz to bedzie ci latwiej ja wiem cos o tym buziaki:*
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      Hej! Racja jak mowisz, te stary baby tylko narzekaja ee to prawie juz jak ja >.< Chyba naprawde ta ciaza zle na mnie dziala. Dzisiaj o dziwo udalo mi sie trafic do jednej przychodni gdzie wkoncu po ilus tygodniach raczyl mnie przyjac jakis lekarz, calkiem wporzadku tylko odrazu zaczal na mnie krzyczec ze sie nie badam i takie tam, dal mi wszytskie skierowania na badania, wkoncu cos normalnie sie zapowiada. Sluchaj ja mam taki problem bo biore kwas foliowy od jakiegos czasu juz ale zawsze po tym robi mi sie niedobrze, juz raz nim wymiotowalam i nie bylo to zbyt mile lekarz mowi ze to normalne w ciazy, ale ja mysle ze to glownie od tego, u Ciebie bylo wszystko ok??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        tak u mnie bylo wszystko ok moze masz poprostu mdlosci cieczarnych i dlatego tak to sie dzieje... bo od kwasu nie powinno nic ci sie dziac ale kazdy ma inny oganizm....wiesz a ja bylam pierwszy raz u ginekologa jak zaszlam w ciaze i nic mi nie mowil juz chyba dlatego ze i tak by to w niczym nie pomoglo zobaczysz ze bedzie dobrze
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Hej Syrwunia ja sie tak zastanawiam, chodzisz do gina prywatnie czy panstwowo?? Bo ja mam skierowanie na pierwsze usg, chce sie umowic na wizyte a tu znowu problem;/ normalnie juz nie mam sil na ta nasza sluzbe zdrowia, pielegniarka zaproponowala mi termin za miesiac bo niestety nie ma miejsc;/ Jestem w 8 tygodniu, nie mialam jeszcze badania a ona że nie ma miejsc?? eh ryczyc mi sie chce. Tak sobie mysle, ze jakby sie pozniej okazalo ze cos jest nie tak, kto by za to odpowiadal...

                          Skomentuj


                            Witajcie ja właśnie dlatego chodzę do lekarza prywatnie właśnie ze wzgledu że wogóle nie można się dostać i trzeba czekac ja również jak byłam w 6 tygodniu chciałam iść do ginekologa państwowo a pani wyznaczyła mi termin za 3 miesiące to aż głowa mnie rozbolała i dlatego od samego początku chodze prywatnie z kasą jest krucho ale jakoś wyskrobie zawsze nie kupię bluzki albo spodni i na lekarza mam. A obecnie jestem w 25 tygodniu tak przy okazji
                            pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Haloo dziewczyny. Co u was?
                              Grilek, słoneczko jak maluszki wasze? Kurde tyle czasu nie mamy juz kontaktu
                              Wojtuś 28.11.2007

                              Skomentuj


                                Napisane przez myszka87 Pokaż wiadomość
                                Witajcie ja właśnie dlatego chodzę do lekarza prywatnie właśnie ze wzgledu że wogóle nie można się dostać i trzeba czekac ja również jak byłam w 6 tygodniu chciałam iść do ginekologa państwowo a pani wyznaczyła mi termin za 3 miesiące to aż głowa mnie rozbolała i dlatego od samego początku chodze prywatnie z kasą jest krucho ale jakoś wyskrobie zawsze nie kupię bluzki albo spodni i na lekarza mam. A obecnie jestem w 25 tygodniu tak przy okazji
                                pozdrawiam
                                Racja, cyba faktycznie lepiej jest sobie czegos odmowic i szarpnac sie na prywatnego lekarza. Tanio nie jest, ale przynajmniej traktuja nas po ludzku i mamy pewnosc dobrej opieki


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X