Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kalka no ja wlasnie tez sie dziwie czemu wszystkich wywialo :/




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Jak ja żałuje że wcześniej nie miałam możliwości przebywania na tym forum.Niestety internet mam od niedawna.Napewno byłoby mi łatwiej.To forum to encyklopedia wiedzy dla każdej mamy
      Alanek 14.09.2006

      Skomentuj


        Prawa Kobiet

        Witam wszystkie kochane mamy, wspólnie z moim przyszłym małżonkiem
        zaczynamy powoli myśleć o dziecku, jednak od jakiegoś czasu mam poważne obawy
        i lęki związane z porodem i opieką medyczną, słyszałam że atmosfera
        podczas porodu i w trakcie ciąży jest dość nieprzyjemna że nie zawcze
        można liczyć na miłą " obsługę", dlaczego trzeba płacić skoro nam się
        należy? to powoduje że wycofuję się z decyzji, choć bardzo pragnę mieć
        dziecko, trafiłam ostatnio na stronę internetową Rzecznika Praw
        Obywatelskich gdzie można składać podpisy pod Kartą Praw Kobiety Rodzącej, liczę
        na to że ta inicjatywa zmieni coś na lepsze w naszym kraju i przełamie mój
        i wielu kobiet lęk, opór i obawę przed niefachowym traktowaniem, co o tym
        sądzicie?


        JA PODPISAŁAM I ZACHĘCAM I WAS MŁODE MAMY DO PODPISU ZMIEŃMY COŚ NA LEPSZE, PODPIS KAŻDEJ Z NAS SIĘ LICZY

        POZDRAWIAM SERDECZNIE
        i zawalczmy o standardy jakie nam się należą

        Skomentuj


          Napisane przez MonisiaMini Pokaż wiadomość
          Witam wszystkie kochane mamy, wspólnie z moim przyszłym małżonkiem
          zaczynamy powoli myśleć o dziecku, jednak od jakiegoś czasu mam poważne obawy
          i lęki związane z porodem i opieką medyczną, słyszałam że atmosfera
          podczas porodu i w trakcie ciąży jest dość nieprzyjemna że nie zawcze
          można liczyć na miłą " obsługę", dlaczego trzeba płacić skoro nam się
          należy? to powoduje że wycofuję się z decyzji, choć bardzo pragnę mieć
          dziecko, trafiłam ostatnio na stronę internetową Rzecznika Praw
          Obywatelskich gdzie można składać podpisy pod Kartą Praw Kobiety Rodzącej, liczę
          na to że ta inicjatywa zmieni coś na lepsze w naszym kraju i przełamie mój
          i wielu kobiet lęk, opór i obawę przed niefachowym traktowaniem, co o tym
          sądzicie?
          JA PODPISAŁAM I ZACHĘCAM I WAS MŁODE MAMY DO PODPISU ZMIEŃMY COŚ NA LEPSZE, PODPIS KAŻDEJ Z NAS SIĘ LICZY

          POZDRAWIAM SERDECZNIE
          i zawalczmy o standardy jakie nam się należą


          MonisiaMini pamiętaj, że chęć posiadania dziecka, to nie tylko ciąża i poród... To zdecydowanie tylko "chwilka" bycia mamą. Ja też się nie zgadzam z wieloma rzeczami (poleżałam w ciąży w szpitalu i wiem jak tam jest, a jeszcze przede mna poród), ale chęć "bycia mamą" JEST BYŁA I BĘDZIE silniejsza niż strach przed "chwilami" niewygody! A swoją drogą, to wszystko zależy od nastawienia. Dziewczyny na oddziale wiecznie na coś marudziły, a ja szukalam rozwiązań: mąż dowoził jedzonko, mialam książkę i gazetki, a do lekarzy i położnych szeeeroko się uśmiechałam i wszystko przetrwałam. Za 2 miesiące wrocę z synkiem do domku i pewnie wtedy zapomne o wszystkim
          Więc uszka do góry MonisiaMini i nie rezygnuj z tego najcudowniejszego stanu jakim jest ciąża.

          A swoja droga pod ankietą też się podpisałam jakiś czas temu i również namawiam mamy!!!
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            hej dziewczyny faktycznie troche mnie nie bylo. To moj Oli tak wojuje i nie mam kiedy. U nas jest tak: w ciagu 6 tyg zmienialam malemu 5 razy mleko bo zadne mu nie pasowalo i juz zastanawialam sie czy nie ma skazy?? A tu na wizyzcie kontrolnej doktor powiedzial ze nasz synun to okaz zdrowia i wazy juz prawie 6 kg) Sami analizujac nasze postepowanie doszlismy z mezem do wnioslu ze jak nasze dziecko ma nie plakac i bolec go brzusezk jak srednio raz na tydz zmieniamy mu mleko i nawet nie moze sie przyzwyczaic?? Zostalismy w koncu przy bebilonie comfort bo jakos najlepiej sioe po nim czul i jak narazie nie zapeszajac jest ok. Mam nadzieje ze tak zostanie. No i wymienilismy juz garderobe na rozmiar wiekszy) no i wymienilsmy juz garderobe na wieksza) Olivierek rosnie jak na drosdzach,pozdrwiam was wszystkie

            Skomentuj


              Hej Dziewczyny co was tak wywiało
              Grilek fajnie że u Was wszystko ok,a kiedy planujecie do kielc przyjechać?
              Oli pewnie juz duży
              U nas wszystko ok, dziś przyjeżdzaja na noc do nas teście, troszke kiepsko ale co tam przeżyje może jakoś.Porządeczki zrobione to teraz się obijam.
              Miłego weekendu dziewczynki
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj


                My w Kielcach bedziemy dopiero w kwietniu na swieta a Oli faktycznie rosnie jak na drozdzach juz wazy 5100. Ostatnio wyczytalam gdzie na necie ze ok 2 mca dzieci maja bum na jedzenie i moj synun fktycznie je jak szalony, az mam wrazenie ze caly czas jestem z butelka w rece

                Skomentuj

                •    
                     

                  grilek a ile Oli juz ma??




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Grilek super że mały ma apetyt i prawidłowo przbiera, a o ile dobrze pamiętam to chyba urodził się 21 listopada, ale pewna to ja nie jestem
                    Słoneczko a jak malutka się miewa?
                    Wojtuś 28.11.2007

                    Skomentuj


                      kalka 23 moja Oliwia urodzila sie 21 listopada ... a u nas coraz lepiej mala coraz lepsza jest coraz weselsza uwielbia rozmawiac ze swoimi rybkami musiala przejsc na mleko z puszki i niestety cycus juz jej sie nie podoba za bardzo :/




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                        Grilek super że mały ma apetyt i prawidłowo przbiera, a o ile dobrze pamiętam to chyba urodził się 21 listopada, ale pewna to ja nie jestem
                        Słoneczko a jak malutka się miewa?
                        Kalka duzo sie nie pomylilas bo 25.11
                        sloneczko Oli 25 bedzie mial 2 mce
                        czy usmiechy waszych pociech rozwalaja was tak jak mnie?? nie ma nic slodszego

                        Skomentuj


                          Grilek jak widze usmiech malej to az mi sie lezka w oczku kreci bo to takie przeurocze jest




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Ale jedną date pamiętałam
                            To niewielka różniąca między waszymi brzdącami jest Jeszcze Oli i Oliwia
                            Kurde pamiętam te pierwsze uśmieszki, zawsze telefon miałam pod ręką i cykałam fotki.
                            Ale juz maja po dwa miesiączki to zaraz bedą gaworzyć
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              Oliwka jak sie rozgada to trudna ja przegadac hehe :P tylko niestety ostatnio zaczela robic zielone kupki i nie wiem zupelnie po czym to moze byc




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                slonwczko nie wiem czy karmisz piersia czy butla?? Jak butelka a mala jest pogodna i nie daje zadnych oznak ze cos ja boli to raczej nie ma sie czym przejmowac. Moj Oli ciagle robi takie kupki i polozna mowi ze to zupelnie normalne a ze nie placze i nie boli go brzunio to jest ok. No chyba ze dajesz cyca to niestety nie mam pojecia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X