Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kalka bya byla juz dawno jeszcze przyjdzie do mnie raz po nowym roku i dobrze bo malej porobily sie od pampersow takie brzydkie odparzenia w zgieciach nozek i moze mi doradzi jak to szybko zlikwidowac




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      loukikirts ja niestety nie moge ci pomoc bo moja dzidzia przybierala prawidlowo na wadze a na poczatku nawet miala nadwyzke.a co twoj lekarz mowi na ten temat??




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Słoneczko a czasem papmpersy uczulają, może spróbuj zmienić pieluszki na inne coś może pomoże, a kup sobie bephanten maść i posmaruj mojemu małemu to pomaga.
        loukikirts lekarz przy każdym moim usg mowił że sym urodzi sie bardzo malutki, ja przytyłam zaledwie 9kg w całej ciaży a syn urodził się 4.160 więc może zaczekaj do następnej wizyty i pogadaj z lekarzem, wszystko będzie na pewno dobrze
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          hmm bepanthen mam wiec sprobuje a pampersy mala tylko nosi na noc i na spacer bo tak narazie uzywam tetrowych ale napewno to przez pampersy bo akurat tak jej zachodza na te boki




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj






            Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, Stary Rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia, ślę życzenia!!
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              hejka dziewczynki! Sorki ze nie odzywalam sie troche ale przyleciala do mnie mam wiec bylysmy pochloniete) Tak przy okazji wszystkiego dobrego w nowym roku)
              Z nowosci u mnie a raczej u Oliczka - ciagle meczymy sie z mlekiem - juz 4 (najpierw mial zatwardzenie potem biegunke teraz znow zatwardzenie juz nie wiem jakie to mleko - niedlugo zabraknie na angielskich polkach rodzajow a co u was??

              Skomentuj


                po pierwsze wszystkiego naj naj w Nowym Roku grillek kurcze zadne mleko nie pasuje bobasowi?? moja mala dostaje enfamil i nic jej nie jest zadnych zatwardzen biegunek no jedyne to duzo pierdzi i to nie fiolkami




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej Laseczki.
                  Kurde nie mialam kiedy do was wpaśc na forum, byliśmy na wyjazdach u rodzinki i dopiero wczoraj wieczorem wpadliśmy do domku
                  prania pełno, sprzatania tak samo i zeszło ze wszystkim tak do dziś
                  U nas wszystko ok, mały szaleje, jeszcze pieronek sam nie chce chodzić, ale cos próbuje
                  Usciski dla waszych skarbów
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    Napisane przez loukikirts Pokaż wiadomość
                    witam teraz juz macie swoje bobasy ja mam 20 lat i termin 03.03.2009 niestety moj bobas zaczol strajkowac i nie chce tyc czy miałyscie moze podobne problemy czy moze wasze babasy rosly tak jak powinny??pozdrawiam
                    Ja osobiście nie miałam takiego przypadku, ale rozmawiałam z pewna mamą. Ona się borykała z takim problemem. Wiem tylko, że ma śliczną zdrową córeczkę

                    Skomentuj


                      dobry wieczór
                      Ja tak z wieczorka wpadłam bo mały śpi, męża nie ma to buszuje na forum
                      Co u Was dziewczyny? Jak wasze szkrabiki się miewają?
                      Daja wam przespac nocki?
                      Wojtuś 28.11.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej kalka dawno tu nikogo nie bylo ;/ mojej malej niestety sie zmienilo i znowu budzi sie 2 razy w nocy i troche marudzi nad ranem do tego jak ja odloze do lozeczka to strasznei sie wierci przez co ja nie moge spac :/ bo mam tak ze jak ona ledwo sie poruszy to odrazu sie budze




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          witajcie, wlasnie tak przegladam sobie wątek i doszłam do wniosku ze juz nie wiem kiedy zaczyna a kiedy kończy noc. Jesli 22 to poczatek nocy a 6 to koniec to mój malec budzi sie 3-4 razy - dla mnie masakra, nie wspomne juz co czuję gdy sobie urzadza czuwanie od 2-3 do 5-6.
                          sloneczko wkładaj małej do łóżeczka pieluszke lub koszulkę przesiąkniętą Twoim zapachem, powinna być spokojniejsza czując Twój zapach
                          OLIWIER 16.12.2008

                          Skomentuj


                            Hej Słoneczko, hej Mamcia.
                            To chyba się mało wysypiacie, ale pocieszajace jest to że jeszcze z dwa miesiace i maluszek bedzie wiedział kiedy dzień a kiedy noc
                            Moj mały dziś wstał o 11 szaleństwo dosłownie.
                            Wojtekj jak się urodził to spałam z nim przez 2-3 miesiace dla wygody, obudzi się, dostanie cyca z tym że on szedl od razu spac.
                            Będzie dobrze dziewczyny, usciskajcie maluszków
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              mamcia chyba tez tak sprobuje albo bede jej puszczac muzyke bo bardzo lubi przy niej zasypiac. a ile twoj bobas juz ma??
                              kalka to sie wyspalas moja mala dostaje butle na noc bo z cyckiem bym siedziala bog wie iile tymbardziej teraz kiedy mnie przeziebienie chwycilo a do tego strasznie bola mnie plecy(zostalo mi tak po ciazy) a mam pytanie co szykujecie z waszymi maluchami na dzien babci i dziadka??




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Halo dziewczyny, kurde no nic nie piszecie nie ma z kim pogadac Ale rozumiem, zajete maluszkami, napiszcie czasem jak sobie radzicie, Grilka juz długo nie widziałam.
                                Ale może pinklady wpadnie albo patiew, te z ich tu nie widze na tym wątku.
                                Trzymajcie się laseczki.
                                Wojtuś 28.11.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X