Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Grilek powiem Ci że ja karmiłam cycem to nie wiem bardzo jakie ilosci wypijał mały. Ale czasem siedział przy cycu po pół godz 10 minut przerwy i od nowa
    Ale skoro dajesz i pije to pewnie jest głodny ale nie wydaje mi się żeby to było dużo.A dajesz mleko modyfikowane? Jak tak to pewnie jest napisane na pudełku ile i jakie porcje się daje dziecku.
    No z tymi kapturkami to jest wygoda,a pewnie teraz Cie bola sutki co? Mnie tak bolały przez dwa tyg, jak karmiłam to zaciskałam zeby z bólu ale nie złamałam się, ból minął a ja karmiłam piersią cały czas.
    Grilek jakby co to kielc tam moge coś wysłąc do ciebie jakbyś miała problem z kapturkami
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj

    •    
         

      kalka23 mozliwe ze jej cos zaszkodzilo bo jest strasznie marudna nie moze zasnac i od wczoraj nie zrobila kupki :/ podejrzewam ze kurczak byl za mocno przyprawiony...
      pinklady dzieki za info
      grillek ja tez uzywam kapturkow ale na jedna piers tylko bo tak mnie podziabala ze koniec jeszcze troche a by mi odgryzla ;P




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        hihi Słoenczko moze nie odgryzie.
        Pamiętam ja też się martwiłam o kupki że nie robi, ale lekarz mnie poinformował że nie codziennie musi robić, a jeslinie robi do trzech dni to juz trzeba działam.Ale masuj brzuszek delikatnie to bedzie ok.
        Kurcze ja przez 4 miesiace nie wiedziałam co to są przyprawy
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          Kurde mojemu Olikowi tez wlaczyl sie marudnik pieluszka zmieniona nakarmiony a placze i kweka. Chyba tez zjadlam cos nie tak ze tak placze zwlaszcza noca Dziewczyny czy to jest regula ze kazda karmiaca mama musi uwazac na to co je?? Moze nie kazde dziecko reaguje na pokarmowe
          rewolucje??

          Skomentuj


            Czyli czego mam nie jesc??

            Skomentuj


              Grilek nie wiem dokładnie co możesz jeść a co nie, na pewno przez pierwsze miesiące unikaj przypraw ostrych, smażonego, kapusty
              A dzieciaki czasem są marudne, nie poradzimy nic na to, tez przez to przechodziłam, byłam sama w domku bo maz w pracy ale musiałam dac rade, ale gwarantuje ze za pare tyg juz będzie wszystko super, mały bedzie poznałam wszystko co jest wokół niego,zajmie sie grzechotkami to będzie lżej
              Buziaki dla maluszków
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj


                ja juz sie nie moge doczekac jak sie zainteresuje grzechotkami ksiazeczkami itp ale chyba bardziej jak bedzie przesypiac wiekszosc nocy hihi moze jak wprowadze butelke na noc to sie cos poprawi bo inaczej mnie wyssie




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Siemka dziewczyny jak tam wasze dzidzie?? My byliśmy dziś na kontroli u położnej czy wszystko w porzadku - i jak najbardziej - martwiłam się bo mały ostatnio nie może zrobić kupki, ale położna powiedziała żeby podawać wodę 2 razy na dzień i powinno być ok, zobaczymy na szczescie spi w nocy a budzik na jedzonko włącza mu się co 3 godz

                  Skomentuj


                    Słoneczko...Ty się tutaj rozpisujesz, a ja czekałam na jakieś wieści w temacie "Mamusie z listopada"Jako, że nie mam tak dużo czasu( z wiadomych względów) nie zaglądam na wszystkie tematy na tym forum i zastanawiałam się, co z Tobą...
                    Czyli tak jak ja masz córeczkę Gratuluję kochana z całego serca
                    Moja Nadia w czwartek skończyła 6 tygodni...rośnie jak na drożdżach, tylko marudna jest i nie wiem jakimi sposobami odzwyczaić ją od spania przy cycusiu...i zasypiania w łóżeczku...karuzelki, pozytywki nie działają, ostatnio nawet dałam jej moją koszulkę, żeby z nią spała i czuła mój zapach...myślałam, że znalazłam złoty środek ale pomogło tylko jednego dnia....ale jestem dobrej myśli...cóż pozostaje...
                    Nie zawsze jest łatwo- jestem z Maleńką sama w mieszkaniu, mąż późno wraca z pracy, pomaga w sumie tylko przy kąpieli...Czasami wyglądało to tak, że do 15:00 nie byłam w stanie wziąć prysznica, zjeść śniadania...
                    Pozdrawiam wszystkie młode mamusie.
                    Last edited by jaka_ja; 06-12-2008, 14:44.


                    Skomentuj


                      Dziewczyny, mam pytanko...czy karmiąc piersią pozwalacie sobie na wypicie kawki? Przyznam, że ja bez kawy po nieprzespanych nocach nie wyobrażam sobie funkcjonowania...ale mam też z powodu tej jednej fliżanki dziennie wyrzuty sumienia...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hejka,ja mam 27 lat,moj synek 25 grudnia skonczy 8 miesiecy

                        Skomentuj


                          Ja od niedawna pije filizanke kawki do przy sniadaniu,wczesniej troche sie balam ale mij maluch w ciagu dnia dostaje juz inne smakolyki poza cycem wiec mysle ze jest o.k.

                          Skomentuj


                            Czesc Laseczki.
                            Nie mialam ostatnio czasu wejsc na kompa, mały buszuje po całym domku i tak zawsze leci ten dzień. A był dzis u Was Mikołaj?
                            Grilek, Słoneczko jak maluszki?
                            Pozdrawiam
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              jaka_ja no wyszla dziewczynka a mial byc chlopak maruda z niej mala tez zasypia przy jedzeniu i najchetniej tylko to by robila niestety noce chwilowo mam zarwane pierwsza pobudka jest ok bo po jakis 3 godz od zasniecia ale potem potrafi budzic sie nawet co godz ledwo sie ja do lozeczka odstawi poloze sie do lozka i po chwili slysze ze nie spi u mnie tez jakos nie dzialaja zadne karuzele(chyba ze przy przewijaniu) maskotki itp nawet wozek jej w nocy nie psuje woli spac z rodzicami :/ jak na razie ma dwa tyg siec moze jej sie zmieni mam nadzieje...




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                kalka23 moj maluszek srednio marudny :P wczoraj bylismy u lekarza mala zdrowa jak ryba a dzisiaj odbylysmy swoj pierwszy powazny ;P spacer a jak tam twoja maluda pewnie masz wiecej zajec niz ja przy swojej




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X