Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    To ładnie się upewniałaś U mnie też jeden i od razu wynik był taki wyrażny jak u Ciebie z lipca
    A bo wiesz jak to jest. Czasem trafi się na takie feralne te testy a jak tak bardzo chciałam widzieć wyraźnie te kreseczki! A nie takie "cienie cieni" jak na pierwszym

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

      Ja i tak wiedziałam że jestem w ciąży ale zrobiłam bo tyle czekać na wizytę było że tak zrobiłam a lekarz tylko potwierdził

      Skomentuj


        Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

        Dla mnie test też był tylko formalnością ale mimo wszystko dziwne uczucie jak robiłam ten test (przedtem widziałam takie rzeczy tylko w filmach).

        Skomentuj


          Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

          Jakoś nie mogłam się powstrzymać ale pani w aptece powiedziała że i tak żaden nie daje 100 % pewności Ale pokusa zrobienia testu była silniejsza

          Skomentuj


            Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Jakoś nie mogłam się powstrzymać ale pani w aptece powiedziała że i tak żaden nie daje 100 % pewności Ale pokusa zrobienia testu była silniejsza
            Dlatego ja po pierwszym teście poszłam zrobić sobie Betę, a reszta była robiona po to, by mieć pamiątkę na lata

            Skomentuj


              Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

              ja robiłam dwa testy ale jakoś wiedziałam ze jestem tym razem w ciąży

              Skomentuj


                Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

                ale test to też może taka właśnie pamiątka która będzie zawsze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

                  ja zrobiłam trzy ja jeszcze byłą taka super blada, a potem już po pierwszym usg robiłam za każdym razem jak mnie coś bolało by się upewniać że jestem dalej w ciąży głupie to strasznie, ale z dziesięć testów zrobiłam

                  Skomentuj


                    Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

                    ja robiłam sobie trzy testy ciążowe. Dwa pierwsze nie wykazały mi ciąży. Dopiero na trzecim pokazała się druga blada kreska. Potem już poszłam do lekarza który potwierdził ciążę.

                    Skomentuj


                      Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

                      Raz wystarczyło, a później umówiłam się do ginekologa i on potwierdził ciążę. Ja zresztą jakoś podświadomie bez testu ciążowego wiedziałam, że będzie dzidziuś.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

                        ja zrobiłam dwa razy. Pierwszy raz bo bardzo chciałam żeby były dwie kreski i długo na to czekałam, a drugi test zrobiłam bo mąż nie uwierzył w wiarygodność pierwszego i kazał robić kolejne testy żeby potwierdzić.

                        Skomentuj


                          Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

                          Ja nie robiłam ani razu. Zorientowałam się, że jestem w ciąży jak zrobiłam test owulayjny kontrolnie, bo obserwowałam się i miałam wrażenie, że mam owulację za długo. Wyszedł pozytywny kilka dni z rzędu bo owulacji już no i później lekarz potwierdził ciążę. Testy owulacyjne w przypadku ciąży sprawdzają się tak samo dobrze jak ciążowe, bo reagują na ten sam hormon.

                          Skomentuj


                            Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

                            Ja robiłam dwa razy - w dniu spodziewanej miesiączki i na drugi dzień. Oba wyszły pozytywnie. Z drugiej ciąży zrobiłam jeden - w dniu spodziewanej miesiączki i wynik był również pozytywny!


                            Skomentuj


                              Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

                              Ja robiłam tylko jeden test. Był pozytywny więc nie widziałam potrzeby powtarzania. Zapisałam się do ginekologa i on potwierdził ciążę.
                              Pozdrawiam i polecam mojego bloga o ciąży, macierzyństwie i nie tylko: www.szczesliwamama.pl

                              Skomentuj


                                Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

                                Napisane przez szczesliwa00 Pokaż wiadomość
                                Ja robiłam tylko jeden test. Był pozytywny więc nie widziałam potrzeby powtarzania. Zapisałam się do ginekologa i on potwierdził ciążę.
                                Pozdrawiam i polecam mojego bloga o ciąży, macierzyństwie i nie tylko: www.szczesliwamama.pl
                                Niektóre kobiety, a zwłaszcza te, które długo starały się o maleństwo nie wierzą w swoje szczęście i dlatego powtarzają test


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X