Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

USG 3D/4D czy warto??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: USG 3D/4D czy warto??

    Mam , mam robiłam i przy jednej i przy drugiej ciąży i jestem bardzo zadowolona . Mam piękne zdjęcia dzieci, które jak urosną zobaczą jakie były śliczne już w brzuszku .

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: USG 3D/4D czy warto??

      Ja polecam. Miałam robione na NFZ w Krakowie, na szczęście nic nie płaciłam, wiem, ze to badanie jest drogie. Miałam 2x prenatalne, z każdego mam wspaniałe pamiątki, mam nawet zdjęcie "siusiaka" do albumu
      Mąż był pod wrażeniem, jak mu synuś rączką pomachał
      Każdy miał swój telewizor, ja jako mama miałam największy
      Cudownie było wszystko widać, a Oluś został wymierzony z każdej strony

      Skomentuj


        #48
        Odp: USG 3D/4D czy warto??

        wow no to u mnie prywatnie nie było aż takiego szału. Moje dzieciaczki ogólnie się chowały to i tak szał, że udało mi się szybko czasem fajną focie cyknąć
        Chyba będziesz miała jeszcze 1 takie badanie robione

        Skomentuj


          #49
          Odp: USG 3D/4D czy warto??

          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
          Ja polecam. Miałam robione na NFZ w Krakowie, na szczęście nic nie płaciłam, wiem, ze to badanie jest drogie. Miałam 2x prenatalne, z każdego mam wspaniałe pamiątki, mam nawet zdjęcie "siusiaka" do albumu
          Mąż był pod wrażeniem, jak mu synuś rączką pomachał
          Każdy miał swój telewizor, ja jako mama miałam największy
          Cudownie było wszystko widać, a Oluś został wymierzony z każdej strony
          ladybyzk to gdzie takie badania robią na NFZ? W szoku aż jestem, u mnie 140 złotych choć podobno to i tak mało bo średnio dziewczyny płaca po 200. Z tego co wiem takie aparatury to nowosc i dlatego tylko prywatnie i takie ceny (zakup maszyny musi się zwrócić).

          Skomentuj


            #50
            Odp: USG 3D/4D czy warto??

            Ja właśnie 200 zł płaciłam - cena wygórowana a zdjęcia jak słysze jakie miała ladybzyk to moje nie dorównują nawet w 30%. nie widze, na nim ani siusiaka czy siuski tylko twarz.

            Skomentuj


              #51
              Odp: USG 3D/4D czy warto??

              Mnie mój lekarz prowadzący skierował na badania prenatalne, wypisał papierek i już, bo mówi, po co mam bulić u nas 350 zł w mieście. Ja miałam robione dwa badania, trzeciego już nie muszę mieć robionego, bo wszystko było w jak najlepszym porządku i pożegnaliśmy się po drugiej wizycie, jak by było coś nie tak, dzwonili by do mnie z Krakowa.
              To musicie się pytać swoich ginekologów, wiem, że nie każda ma też prawo do skierowania, ja miałam podejrzenie wady u płodu, genetyka, ale na szczęście nie odziedziczyło deformacji rąk i stóp (ze strony męża).

              Skomentuj


                #52
                Odp: USG 3D/4D czy warto??

                Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                Ja właśnie 200 zł płaciłam - cena wygórowana a zdjęcia jak słysze jakie miała ladybzyk to moje nie dorównują nawet w 30%. nie widze, na nim ani siusiaka czy siuski tylko twarz.
                ja mam też bardzo dokładne zdjecia, mam siusiaka, widziałam jądra, mam też wargi i nosek bardzo dokładnie foty cyknięte, a na samym filmiku widać nawet do kogo mały teraz jest bardziej podobny widać rączki, paluszki, widać nawet jak wkłada ksiuka do buzi i jak go ssie
                Marzena a w którym tygodniu robiłaś to USG ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: USG 3D/4D czy warto??

                  o kurcze nawet filmik masz U Nas za filmik kolejne 100 zł wołał masakra. Ja miałam 3 razy robione. Chyba w 12 , 20 i 30którymś tygodniu i mam tylko buzie że widać nosek oczka itd elegancko i właśnie na tym od razu widziałam że dzieciaki do mnie podobne - ale mały jak się urodził jednak był do meża a młoda została do mamy

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: USG 3D/4D czy warto??

                    No ja filmiku nie dostałam, mam tylko zdjęcia, ale ja ogólnie bardzo polecam takie badania 4D.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: USG 3D/4D czy warto??

                      Ja byłam w Centrum medycznym Lekarze w Poznaniu. Moim zdaniem super sprawa, więc polecam!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: USG 3D/4D czy warto??

                        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                        o kurcze nawet filmik masz U Nas za filmik kolejne 100 zł wołał masakra. Ja miałam 3 razy robione. Chyba w 12 , 20 i 30którymś tygodniu i mam tylko buzie że widać nosek oczka itd elegancko i właśnie na tym od razu widziałam że dzieciaki do mnie podobne - ale mały jak się urodził jednak był do meża a młoda została do mamy
                        Mam filmik i to jest cudowne.
                        Tym się właśnie rózni 3D od 4D- 3D to obraz statyczny, a 4D to poprostu jakby film , i wszystko widzimy co w danej chwili robi maluszek, jest to obraz trójwymiarowy.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: USG 3D/4D czy warto??

                          Zdjęcia są fajne a filmik to jeszcze lepsze

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: USG 3D/4D czy warto??

                            Lara ten filmik jest tak niesamowity, że aż brak słów. Taki czlowieczek w moim brzuszku, normalnie jak bobas, ssie kciuka, uśmiecha się, robi minki, rączką macha - przesłodkie i warte tych pieniędzy. Najchętniej co dwa tygodnie chodziłabym go tak oglądać

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: USG 3D/4D czy warto??

                              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                              Lara ten filmik jest tak niesamowity, że aż brak słów. Taki czlowieczek w moim brzuszku, normalnie jak bobas, ssie kciuka, uśmiecha się, robi minki, rączką macha - przesłodkie i warte tych pieniędzy. Najchętniej co dwa tygodnie chodziłabym go tak oglądać
                              Ja widziałam na żywo jak machał do nas, jak podskakiwał, jak się obracał i w ogóle, tylko, że w czasie rzeczywistym, nie miałam nagrywanej płytki, ale mam wspomnienia i zdjęcia. Dobrze, ze mąż był

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: USG 3D/4D czy warto??

                                miałam usg 3 d i 4 d ale mnie to nie kręci, w ogóle na to nie patrzę i nie zrobiło na mnie wrażenia, wolę patrzeć na mojego maluszka niż na zdjęcie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X