Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rozstępy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Rozstępy...

    pociągowe? tzn?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Rozstępy...

      U mnie rozstępy na brzuchu zrobiły się pod koniec 8 miesiąca ciaży. Nie pomagały maści, kremy, dopiero po dwumiesięcznym stosowaniu Bio-Oilu zauważyłam różnice - rozstępy zrobiły się jaśniejsze. Stosuję go już ponad rok, rozstępy są, ale prawie niewidoczne.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Rozstępy...

        Kup dowolny środek na rozstępy. Prawda jest taka że one i tak po czasie zbledną. Dobrze sprawdza się też maść na blizny albo Bio Oil. Stosowałam ale nie wiem czy to zasługa tych specyfików czy upływu czasu

        Skomentuj


          #34
          Odp: Rozstępy...

          Dziewczyny ja polecam bepanthen Mammy krem link do produktu http://www.bepanthen.pl/product.php?id=mammy-krem - otrzymalam go do testow w ciazy i u mnie nie pojawily sie one a siostra uzywala po porodzie i cos dzialal juz na istniejace

          Skomentuj


            #35
            Odp: Rozstępy...

            Bio oil nawet na rózne blizny, nawet te po poparzeniach świetnie działa, więc podejrzewam , że równie dobrze działa na rozstępy. Ja obecnie używam Oillanu , nie mam jeszcze rozstępów, ale zauważyłam , że skóra po tym kremie robi się mięciuka, bardziej rozciągliwa.
            Dziewczyny a co z tymi naszymi porozciąganymi pępkami ?Wracają do siebie?

            Skomentuj


              #36
              Odp: Rozstępy...

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              Bio oil nawet na rózne blizny, nawet te po poparzeniach świetnie działa, więc podejrzewam , że równie dobrze działa na rozstępy. Ja obecnie używam Oillanu , nie mam jeszcze rozstępów, ale zauważyłam , że skóra po tym kremie robi się mięciuka, bardziej rozciągliwa.
              Dziewczyny a co z tymi naszymi porozciąganymi pępkami ?Wracają do siebie?
              beatris20 pępek wraca do siebie

              Skomentuj


                #37
                Odp: Rozstępy...

                uff to dobrze, bo jak patrzę na ten swój to taki śmieszny szeroki się zrobił a w których miesiącach cięży zaczęły Wam się obić rozstępy ? Czy dopiero po ciaży wyskoczyły ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Rozstępy...

                  Właśnie znalazłam przydatne informacje odnośnie rozstępów. Przyczyny rozstępów nie sa skutkiem rozciągania skóry, to tak naprawde zwyrodnienie tkanki łącznej spowodowanej najczęściej zaburzeniami równowagi hormonalnej ( podczas ciazy, dorastania, u osob intensywnie trenujacych). Sposoby na rozstepy- naprzemienne ciepło zimne prysznice, masowabie rekawica z wypustkami najbardziej narazonych miejsc, mozna uzywac kremow zapobiegajacych ale uwaga ich skutecznosc nigdy naukowo nie zostaka potwierdzona.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Rozstępy...

                    Właśnie z kremami na rozstępy już tak jest - nie wiadomo czy działają bo mają zapobiegać, a i tak czasem rozstępy mogą się pojawić.... Ja używałam oprócz peelingów i zimnych/ciepłych pryszniców, ojejków nawilżających np. jojoba i migdałowy.
                    Też nie wiem czy to ich zasługa ale choć miałam ogromny brzuch, ani przed ani po porodzie nie miałam rozstępów i takich tam problemów.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Rozstępy...

                      mi rozstepy wyszły na koncówce ciązy juz sie cieszylam ze moze mnie nie dotknie ten problem a tu niespodzianka wyszly - teraz tez sa nadal stosuje kremy by choc troszku wyblakły i zmienily swoja strukturę - i jakies efekty widac na plus na szczescie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Rozstępy...

                        Beatrice na pewno pomogłaś skórze dzięki zabiegom, ale największą rolę odegrała dobra jakość skóry i geny
                        znalazłam też informację, że mimo iż te rozstępy często się pojawiają to i tak jest dobra wiadomość że z czasem jest coraz lepiej bo bledną i stają się mniej widoczne. A do tych kremów nawiązałam , że nie ma co wydawac majątki na kremy, jak ma nam pomóc to pomoże nawet ten z dolnej półki

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Rozstępy...

                          Często rozstępy pojawiają się tuż po porodzie, gdy nagle chudniemy. Ważne żeby przez cały czas nawilżać skórę i ujędrniać ją

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Rozstępy...

                            teresa tak ujędrniać, nawilżać od zewnątrz i nie zapominać o dbaniu o skórę od wewnątrz- dieta bogata w witaminy i na pewno kremy szybciej zadziałają podobno awokado ma świetny wpływ na jakość naszej skóry .

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Rozstępy...

                              Na rozstępy działają oliwki dla dzieci Ważna jest też zdrowa dieta i duże ilosci wody. Ja czytałam ostatnio Rozstępy po ciąży - jak sie ich pozbyć? I mama zamiar zacząć stosować się do tego co tam napisali. Mam kilka czerwonych rozstępów i chciałabym się ich pozbyć.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Rozstępy...

                                ja też używałam oliwki ,nacierałam się i rozstepów nie miałam ale też nie schudłam aż tak szybko tzn gwałtownie po porodzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X