Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    diabelecke to masz jeszcze dużo czasu....na zakupy dla maleństwa.

    Skomentuj

    •    
         

      widzicie co mama to inna szkola, ja mam wcale nie male dziecko (9 mies ,prawie 11kg i 77cm) i calyczas przewijam na przewijaku(kol ktora ma coreczke o 9 mies starsza tez uzywa przewijaka na łóżku), nozki wystaja,czasem w cycka przysunie, ale mi jest tam wygodnie i maly wie ze jest przewijany a na wersalce nie wygodnie a lozka takiego nie mam.
      a i w wanience kompiemy do dzis bo mamy tylko prysznic, a niestety kupilismy taka mniejsza, musimy zmienic na wieksza

      co do kosmetykow kup jedna oliwke, jedno mydelko i jeden kremik do pupci ja mialam wszystko bambino (byl taki zestaw za 12 zl ) potem sama zobaczysz bo moze miec uczulenie na jakis kosmetyk.
      proszek do prania tez najpierw wez w malym opakowaniu.
      pieluszek mozesz kupic odrazu duzy zestaw,bo na poczatku to minimum 10 dziennie idzie(tak mi sie wydaje juz dokladnie nie pamietam)

      jedna butelka ze smoczkiem, i mysle ze laktator jakbys miala przepelnione piersi, ja mialam taki najtanszy(canpol z gruszka) i trzeba bylo go troche uszczelnic ,ale sie spisal(3 mies jezdzilam na dzienne studia)

      rodzisz jak bedzie cieplo wiec mysle ze jeden cieplejszy kocyk jeden chlodniejszy, posciel i powloczki do lozeczka chociaz niektorzy chwala sobie takie spiworki,
      ja do wozka nie mialam poscieli tylko kocyk i flanelowa pieluche jako przescieradlo, plus ciepły spiworek, ale nie wiem czy tobie sie przyda?!?

      my kupilismy dwa male reczniki z kapturkiem(babyono 80) ale szybko z nich wyrósł, uzywamy teraz takiego wiekszego.

      zestaw do obcinania paznokci,

      no i ubranka, mi najlepiej sie sprawdzily pajacyki ( w poczatkowym okresie) ale latem chodzil głównie w body z dlugim rekawkiem a jak bylo b.cieplo to w krótkim (mieszkam nad morzem i jest dosc wietrznie)
      1-2 cieplejsze ale moze byc w wiekszym rozmiarze
      puki co wiecej mi nie przychodzi do glowy
      Last edited by pieczulka; 02-01-2009, 21:10.

      Skomentuj


        wózek kup po porodzie, bo dłużej będzie na gwarancjii

        Skomentuj


          Moja córa ma prawie rok a nadal korzystam z przwijaka, też nogi wystają...ale mi wygodnie...dodam że mam przewijak taki zwykły za 50zł.jak dla mnie super wygoda.

          Skomentuj


            ja tez kąpię jeszcze w niemowlęcej wanience
            którą wkładam do dużej wanny
            laktator tez sie przydał kilka dzni
            więc dobrze że najzwyklejszy kupiłam
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Wiecie ja bede w ostatniej klasie maturalnej wiec pokarm pewnie bede musiala odciagac, chyba ze skorzystam z opcji nauczania indywidualnego w domu.
              Dostalam juz dosc duzo ubranek i reczniczki tez tam byly tylko czy napewno moge uzyc takiego recznika?
              Wozek i lozeczko obiecal mi wujek kupic wiec napewno po porodzie wybiore sie z nim na zakupy sadze ze wozka nie ma sensu wczesniej kupowac.
              Niby do czerwca czasu duzo jednak z doswiadczenia wiem, ze czas szybko mija i nie ma sensu wszystkiego na ostatnia chwile odkladac. W zabobony nie wierze (no moze tylko korali nie nosze :P ) wiec dlatego mam zamiar kupic wiekszosc potrzebnych rzeczy w czasie ciazy.
              Jeszcze mam pytanie odnosne krzeselka do jedzenia oczywiscie w pozniejsyzm okresie gdy dziecko juz siedzi i wogole. Sadzicie, ze jest to niezbedne? Siostra chce mi na sile wcisnac, ze niby znajomi maja tanio do sprzedania, ale ja jakos przekonana nie jestem, nie czuje zeby to byla rzecz az tak konieczna.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                Wiesz,niby z tym krzesełkiem jest wygoda,ale to zależy.Ja miałam takie drewniane(stoliczek plus krzesełko,nakładane jedno na drugie)ale nie polecam,bo mają zbyt wąski blat na talerzyk.W początkowym okresie się nie sprawdziło,póżniej jakdziecko było starsze tak.
                Teraz są takie plastikowe ,z regulacją ,na kółeczkach ale moim zdaniem bez tego też się można obejść ,sadzając dziecko na kolanach i karmiąc.Ja wolałabym w to miejsce kupić coś innego ale to tylko moje zdanie.Pozdrawiam
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  diabelecke

                  Co do krzesełka są rózne zdania.Ja niemiałam do tej pory a że Amelcia dostała na święta więc jest.Sadzałam małą w rogu kanapy i było ok.Teraz sie wierci i ucieka z kanapy wiec jest w krzeselku.Rowniez mamy takie jak Madzik tylko ze my mamy dosc szerokie.

                  To zalezy od Ciebie i od miejsca w domu
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    mysmy kupili takie krzeselko z ikei za ok 75zl z blatem, jak dla mnie wygoda bo dziecko nie ucieka, i wie ze to czas jedzenia a ty masz dwie rece do opanowywania jedzenia i dziecka.

                    jak masz zastrzezenia do ubranek,czy recznikow to wypierz najpierw w zwyklym proszku i wyzszej temperaturze potem w dzieciowym, i wyprasuj .chyba ze masz fobie ze wszystko musi byc nowe(nie chodzi mi o to ze wydziwiasz, ale niektore tak maja w ciazy,i dla wlasnego spokoju spraw sobie nowe)

                    Skomentuj


                      ja kupiłam jak Szymek miał 6 miesięcy, do tej pory karmiłam w foteliku.
                      oczywiście bez krzesełka się obejdziesz ale jak masz okazje kupic za grosze to sie na pewno przyda.

                      ja uważam krzesełko za jeden z moich najlepszych zakupów.
                      mój mały strasznie sie kręci, wierci, ucieka zwłaszcza teraz gdy raczkuje i ma wiele "ciekawszych" rzeczy do zrobienia niz jedzenie.
                      sadzam go w krzesełku i nigdzie nie wyjdzie.
                      po prostu jest to duza wygoda dla rodzica.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        pieczulka fobii na tym punkcie nie mam, tylko sie zastanawialam nad tymi recznikami.
                        Krzeselko za ok 75zl nowe to to co mi proponuja zadna okazja, bo chca 100zl i jest przy szelkach uskzodzone - material jest podarty. Strasznie nie lubie kupowac czegos nawet taniej jak ma choc mala wade, bo zawsze bedzie mnie to denerwowac.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          zawsze możesz cos znaleźć na allegro!
                          ja jak byłam w ciąży to nie miałam jeszcze internetu czego strasznie żałuję bo kupowałam w sklepach
                          to dobrze że miałam w Smyku znizkę jako pracownik

                          a co do ręczników to bym uzywała jak są w dobrym stanie
                          ja uzywałam swojego krótko bo one są dośc małe
                          a na ręcznik zawsze kładłam tetrową pieluszke żeby wchłonęła pierwszą wodę jak małego wyciągnęłam (rada ze szkoły rodzenia)
                          stąd w ogóle nie jest jakos zniszczony
                          wypierz ze 2 razy wyprasuj
                          zawsze to mozna coś innego kupic w to miejsce za to co byś wydała na nowe ręczniki
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            W bardzo dobrym stanie sa te reczniki zreszta jak wszytsko co dostalam.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              no widzisz to masz jeden zakup z głowy!
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                a co krzesełka to jak uszkodzone to bym nie kupiła
                                za 100 zł to drewniane ze stolikiem kupisz nowe!
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X