Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Ja też kupiłam pojemnik do irygacji, ale nie używałam. Miałam głębokie nacięcie więc wolałam nie ryzykować. Robiłam roztwór w butelce z dzióbkiem ( po wodzie ) i zabierałam za każdym razem do toalety. Stanowczo pomaga.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      collen to byl odrazu taki zestaw z ikei te pojemniki,dodalam link wygodne i tanie i mamy malo miejsca w pokoiku a komode ma na innej scianie niz lozeczko a te pojemniki wiesza sie na lozeczku
      a ja mam jedna pralke i nie moge odrazu do pralki wkladac, a kuchnie mam taka ze tlok jak jedna osoba w niej jest, z reszta lazienka to samo. i wrzucam wsyzstkie brudne ciuszki do tego kosza, a potem bedzie wlasnie na zabawki. no zalezy od czego jest mokre bo jak mocno brudne to tez przepieram

      Skomentuj


        #93
        Ja zaopatrzylam sie w zwykle bawelniane figi i bylam zadowolona. Koszule mialam tylko do porodu, pozniej pizame ze spodniami - nie musialam sie martwic ze w nocy bede "swiecic tylkiem" a i o wypadaniu "pieluchy" tez nie bylo mowy - bylam swiadkiem jak takowa wypadla babce z tych jednorazowych majtek

        Skomentuj


          #94
          co do maty to mój syncio też nie bardzo chciał na niej leżeć.
          5 min i już był płacz. Akurat ta forma zabawy mu się nie podobała.
          Teraz się nią bardziej interesuje, a miałam już ją spakować i wynieść do
          piwnicy.



          Ale leżaczek był wykorzystywany od pierwszego miesiąca i przyznam
          szczerze, że mogłam o wiele więcej zrobić w domu.
          Za to teraz nie chce w ogóle w nim siedzieć.



          Skomentuj


            #95
            Moja cora też korzystała z leżaczka dość często,a mata edukacyjna wogóle ją nie interesowała. dla niej super zabawką było: http://www.allegro.pl/item514666017_...najtaniej.html
            bawiła się tym chyba z 5 m-cy

            Skomentuj


              #96
              to moze taka zaleznosc, ja nie mialam lezaczka i na macie kupe czasu spedzał (jak nie spał)
              a te dzieci co maja lezaczki to wola lezaczek niz mate, tymbardzoiej ze duzo z tych lezaczkow ma zabawki na pałąkach.

              Skomentuj


                #97
                Ja mam taką matę,

                http://calineczka.pl/sklep/product_i...oducts_id=4696

                z jednaj strony kolory i zabawki, a z drugiej dominuje czerń i biel, to kolory które odpowiadają najmniejszym dzieciom.

                A bez leżaczka sobie nie wyobrażam życia

                Mamy taki:

                http://www.allegro.pl/item515499895_...zabawkami.html

                Dziecko urodziło się w zimę więc kocyk bardzo się przydał.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Ja bylam szczesliwa posiadaczka i maty i lezaczka - obie rzeczy byly lubiane przez synka jednak lezaczek bardziej.Tak jak pisalam wczesniej zanim porafil zobaczyc czy chwycic zabawki z maty ciutke to trwalo,pozniej jak podrosl to tylko z niej zwiewal.
                  Mysle ze mata jaka pokazala Lola_lu jest fajniejsza niz takie z palakiem, dluzej posluzy malcowi bo jak tylko nauczy sie obracac na boczki to ni ebedzie go ciekawilo co jest nad nim A i lezenie na brzuszku i cwiczenie miesni szyi powinno byc praktykowane od samego poczatku i wtedy taka wlasnie mata zaciekawi maluszka bardziej niz ta z palakiem. No i mozna siegac raczkami do zabawek
                  Lezaczek byl dluzej i poczatkowo bez palaka, samo bujanie czy wibra go uspokajala, lubial tak lezec i patrzec na liscie drzew za oknem .Melancholik maly.

                  Na fotce ma 18 dni .

                  Wiele zalezy od dziecka. I tak jak pisalam wczesniej sa to rzeczy ktore moga byc fajnym prezentem od dziadkow i reszty rodzinki wiec nie zawsze warto wydawac na nie kase samemu.


                  Julek przeslodki
                  Last edited by Goplana; 02-01-2009, 13:19.

                  Skomentuj


                    #99
                    O i my też miałyśmy taki leżączek lecz wibracje nie były lubiane aż tak bardzo
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Taki bujaczek jak pokazalas mielismy u rodzicow - fajny tylko moj synek byl dosc ciezki i szybko zaczal "dosiegac" ziemi przez te prety.Ale zabaweczki za to fajne ma

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        u mnie tez te jednorazowe majtki się nie sprawdziły chociaż w szkole rodzenia tak je zachwalali, więc zwykłych bawełnianych tez używałam
                        za to co sie sprawdziło to wycieranie po podmyciu ręcznikiem jednorazowyym kuchennym
                        w szkole radzili (bo zwykły to siedlisko bakterii - tak połozna mówiła)
                        a taki do kosza i tyle, no i nie podrażnia
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          u nas leżaczek kompletnbie sie nie przydał ,mały nie chciał w nim leżeć i po miesiącu wylądował w pudełku na szafie
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            No to w koncu kupic oba, jeden czy zadnego?
                            Osobiscie bardzo chcialam miec lezaczek poniewaz wiekszosc dnia przebyam w pokoju rodzicow i nie mialabym sumienia na caly dzien zostawic mojego malenstwa samego w pokoju i wchodzic tam tylko wtedy gdy mamy potrzebuje. Ktoras z dziewczyn moze poleci jakis dobry lezaczek? A co do tej maty to sama nie wiem za duzo opinii na tak i na nie, a nie chcialabym pieniedzy wyrzucic w bloto.

                            Goplana piekny pokoik
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              Jesli zalezy Ci na tym by wydac niewiele kasy a chcesz miec lezaczek to kup uzywany. My mielismy taki i bylam bardzo zadowolona http://www.allegro.pl/item515682588_...her_price.html Nie boj sie tez prosic gosci, chrzestnych itp o jakis konkretny prezent na przywitanie maluszka ( i tak zawsze kazdy z czyms przychodzi ), po co maja znosic Ci tone ubranek ktorych maluch nie zdarzy zalozyc

                              Na mate przyjdzie pora, poznasz maluszka, zobaczysz co lubi, moze skorzystasz z takiem maty u znajomej z dzieckiem ? Lub po prostu kupisz tansza tez uzywana .
                              Last edited by Goplana; 02-01-2009, 16:21.

                              Skomentuj


                                diabelecke gdybym miała wybierać między jednym a drugim kupiłabym
                                leżaczek. Mogłam pójść się wykąpać, zrobić obiad, powiesić pranie.
                                W wózku jednak dzieciom nie podoba się tak jak w leżaczkach (więcej
                                widzą )
                                My mamy taki
                                http://allegro.pl/item514122109_fish...ka_0_18kg.html

                                jakbym miała wybierać jeszcze raz to kupiłabym taki sam

                                Co do maty to podoba mi się ta którą lola pokazała, teraz kupiłabym właśnie
                                taką.
                                A mamy taką:
                                http://allegro.pl/item514073181_fish...ainforest.html
                                też bardzo fajna, no ale mój dzieć na tym leżeć nie chciał. Ale za to teraz
                                się nią bawi, wstaje przy niej, bawi się zabawkami.

                                Najlepiej jak byś "wypróbowała" z Maluszkiem co mu się będzie podobało,
                                coby nie wypuścić pieniędzy w powietrze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X