Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wyprawka.

    Warto tez poszukać TANIEJ hurtowni w pobliżu miejsca mieszkania z artykułami dla niemowląt. Ja właśnie taką znalazłam i tak nieraz bardziej mi się opłaca kupić coś dla dziecka niż zamówić przez internet i zapłacić za przesyłkę.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wyprawka.

      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
      Warto tez poszukać TANIEJ hurtowni w pobliżu miejsca mieszkania z artykułami dla niemowląt. Ja właśnie taką znalazłam i tak nieraz bardziej mi się opłaca kupić coś dla dziecka niż zamówić przez internet i zapłacić za przesyłkę.
      Kiedy kompletowałam wyprawkę dla synka szukałam właśnie takiej hurtowni i byłam bardzo zdziwiona że w Warszawie i bliskich okolicach nie znalazłam żadnej i cenami faktycznie niższymi i możliwością zakupu pojedynczych sztuk.

      Skomentuj


        Odp: Wyprawka.

        Kupując w hurtowni, albo w jednym sklepie można trochę zaoszczędzić. My ze względu ze w jednym sklepie kupowaliśmy kilka rzeczy dla Zuzi, a później w tym samym wózek to dostaliśmy spory rabat i teraz często tam kupujemy i zawsze coś zejdą z ceny

        Skomentuj


          Odp: Wyprawka.

          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
          Kupując w hurtowni, albo w jednym sklepie można trochę zaoszczędzić. My ze względu ze w jednym sklepie kupowaliśmy kilka rzeczy dla Zuzi, a później w tym samym wózek to dostaliśmy spory rabat i teraz często tam kupujemy i zawsze coś zejdą z ceny
          A mogłabyś zdradzić tajemnicę co to za sklep? Słyszałam już od kilku mam, że kupując więcej rzeczy na raz można dostać rabat lu gratis ale ja sobie wiecznie upatrywałam po jednej rzeczy tu inną tam i lipa

          Skomentuj


            Odp: Wyprawka.

            U nas w Ostrowie Wielkopolskim jest taki sklep co mają świetne rzeczy dla dziec, duży wybór i w przystępnych cenach i tam kupowałam wyprawkę dla Zuzy.
            A kupując u nich wózek JEDO kupiłam go taniej niż od producenta który ma siedzibę kilka kilometrów od sklepu,

            Skomentuj


              Odp: Wyprawka.

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              U nas w Ostrowie Wielkopolskim jest taki sklep co mają świetne rzeczy dla dziec, duży wybór i w przystępnych cenach i tam kupowałam wyprawkę dla Zuzy.
              A kupując u nich wózek JEDO kupiłam go taniej niż od producenta który ma siedzibę kilka kilometrów od sklepu,
              Ooo to zazdroszczę że masz taką hurtownię blisko siebie i jeszcze producenta mojego wózka Ja też zawsze sprawdzam kilka miejsc gdzie rzecz która mnie interesuje jest taniej a mąż się ze mnie śmieje że sknera jestem

              Skomentuj


                Odp: Wyprawka.

                Niekoniecznie sknera,po prostu każdy poluje na promocje czy rabaty na artykuł dla dzieci i nie ma w tym niczego dziwnego A wbrew pozorom znaleźć hurtownię z artykułami dla dzieci i to w dodatku blisko miejsca zamieszkania jest bardzo trudno więc pozostają sklepy internetowe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wyprawka.

                  Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
                  Niekoniecznie sknera,po prostu każdy poluje na promocje czy rabaty na artykuł dla dzieci i nie ma w tym niczego dziwnego A wbrew pozorom znaleźć hurtownię z artykułami dla dzieci i to w dodatku blisko miejsca zamieszkania jest bardzo trudno więc pozostają sklepy internetowe.
                  Jak znów mi tak powie to przeczytam mężowi Twoją wypowiedz
                  Choć nie zgadzam się ze każdy tak robi bo spotkałam sie z mamami że brały to co im się spodobało bez patrzenia na cenę bo to dla maleństwa.

                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka.

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Jak znów mi tak powie to przeczytam mężowi Twoją wypowiedz
                    Choć nie zgadzam się ze każdy tak robi bo spotkałam sie z mamami że brały to co im się spodobało bez patrzenia na cenę bo to dla maleństwa.
                    ja tez patrze szukam interesującej cen - zawsze uwazam ze po co przeplacac - hehe mąz powinien sie cieszyc ze ma gospodarną i oszczedną zonkę - bo zaoszczedzone pieniadze mozna odlozyc na przyjemności

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka.

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ja tez patrze szukam interesującej cen - zawsze uwazam ze po co przeplacac - hehe mąz powinien sie cieszyc ze ma gospodarną i oszczedną zonkę - bo zaoszczedzone pieniadze mozna odlozyc na przyjemności
                      U nas wszelkie oszczędności pochłania dom i jego trwające od kilku lat wykańczanie więc każdy grosz się liczy ale ja sama dla siebie lubię wyszukiwać fajnych okazji

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka.

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        U nas wszelkie oszczędności pochłania dom i jego trwające od kilku lat wykańczanie więc każdy grosz się liczy ale ja sama dla siebie lubię wyszukiwać fajnych okazji
                        my jestesmy na etapie budowy domku wiec znam ten bol dom studnia bez dna

                        Skomentuj


                          Odp: Wyprawka.

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          my jestesmy na etapie budowy domku wiec znam ten bol dom studnia bez dna
                          No to wiesz o czym piszę My wprowadziliśmy się do domu gdzie połowa była w stanie surowym więc od lat żyjemy w ciągłym remoncie bo mąż robi wszystko sam.

                          Skomentuj


                            Odp: Wyprawka.

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            No to wiesz o czym piszę My wprowadziliśmy się do domu gdzie połowa była w stanie surowym więc od lat żyjemy w ciągłym remoncie bo mąż robi wszystko sam.
                            nio moj tez wszystko zamierza robic sam - tylko dach z pomoca ekipy, nio ale jestescie na swoim i to jest wazne - ja mieszkam u tesciowej - mamy osobne pietro ale to mieszkanie jest jakie jest - i nam tez marzy sie wprowadzic do domku tak by dalo sie mieszkac i robic dalej

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka.

                              ja kupiłam ciuszki, kosmetyki, trochę zabawek, oczywiście łóżeczko, przewijak, butelki, kubeczki, laktator, sterylizator, chusteczki, waciki.

                              Skomentuj


                                Odp: Wyprawka.

                                no w sklepach internetowych mozna naprawde sporo zaoszczedzic jak poszlam do sklepu stacjonarnego i zobaczylam cene mury to sie za glowe zlapalam, w internecie znalazlam znacznie taniej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X