Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wyprawka.

    Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
    Teraz warto w kwestii wyprawki poszukać też w dobrych sklepach internetowych z artykułami dziecięcymi,ponieważ z racji świąt możemy spotkać szereg ciekawych rabatów i promocji,więc to się opłaca
    Żebym mogła jeszcze chodzić jakoś tak normalnie to bym właśnie zrobiła teraz tak jak mówisz, bo lubię bardzo chodzić po galeriach handlowych, ale w moim stanie dużo okazji mi sprzed nosa ucieknie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wyprawka.

      Tak jak pisze Lady - ja mogę chodzić, gdyby nie fakt że ciągle chce mi się siku, a dwa- fajne ceny artykułów, i też bardzo dużo ludzi wszędzie którzy pchają się nie miłosiernie na mnie i mój brzuszek, a teraz łatwo o utratę stabilności i upadek. Dla mnie teraz każde wyjście do sklepu to jakaś katorga bo ludzie pchają się jak przysłowiowe bydło- bo każdy chce być pierwszy.
      Ale na internecie z okazji świąt dużo promocji też jest

      Skomentuj


        Odp: Wyprawka.

        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
        Tak jak pisze Lady - ja mogę chodzić, gdyby nie fakt że ciągle chce mi się siku, a dwa- fajne ceny artykułów, i też bardzo dużo ludzi wszędzie którzy pchają się nie miłosiernie na mnie i mój brzuszek, a teraz łatwo o utratę stabilności i upadek. Dla mnie teraz każde wyjście do sklepu to jakaś katorga bo ludzie pchają się jak przysłowiowe bydło- bo każdy chce być pierwszy.
        Ale na internecie z okazji świąt dużo promocji też jest
        Eh, siku to nie taki problem dla mnie, daję radę.
        Ja zrobię kilka kroków i czuję kamień w brzuchu, tak mi twardnieje, że robię się skamieniała Nawet jak o męża się podpieram, to nic nie daje, dlatego przestałam wychodzić i tylko leżę, jak doktor mi kazał

        Skomentuj


          Odp: Wyprawka.

          Dlatego jak mowa o tym powyżej- wybierajmy sklepy internetowe gdzie nie musimy chodzić a raczej siedzimy i przebieramy w ofertach i promocjach,szczególnie przed świętami.

          Skomentuj


            Odp: Wyprawka.

            Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
            Eh, siku to nie taki problem dla mnie, daję radę.
            Ja zrobię kilka kroków i czuję kamień w brzuchu, tak mi twardnieje, że robię się skamieniała Nawet jak o męża się podpieram, to nic nie daje, dlatego przestałam wychodzić i tylko leżę, jak doktor mi kazał
            leż - ja łącze sie w bólu bo wiem co to znaczy leżeć ja w ciązy leżałam od 20 tygodnia =/

            Skomentuj


              Odp: Wyprawka.

              Tanią i ładną wyprawkę dla dziecka możesz kupić na tej stronie www.*************.com . Ja tam kupuję przeróżne rzeczy i jestem z nich zadowolona.

              Skomentuj


                Odp: Wyprawka.

                W styczniu to żaden problem trafić na promocje i wyprzedaże,czy to kompletując wyprawkę w sklepach internetowych czy stacjonarnych,chociaż osobiście jestem zwolenniczką zakupów online z racji szerokiego asortymentu tutejszych sklepów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                  Dziewczyny a w którym tyg zacząć kompletować wyprawkę?? Kiedy zacząć rozglądać się za ciuszkami wózkami łóżeczkami i innymi rzeczami? Jak to było u Was? Za dwa dni już w sumie 6 miesiąc zaczynamy a nie mam zupełnie nic.

                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka.

                    Ja bardzo dużo dostałam ubranka to workami dostawąłam od znajomych dla moich dzieciaczków, to do tej pory jeszcze mam, bo to różne rozmiary byly. Synek też [ponad 2 lata a jedyne co mu kupowałam to sponie na zime i w sumie nie potrzebnie bo znajoma mamy mu przysłała świetne spodnie

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                      Każdy szpital ma inne wymagania jeżeli chodzi o wyprawkę Ten w którym ja byłam dla dziecka wymagał tylko chusteczek dla niemowląt i pampersów, nic więcej nie trzeb było mieć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                        My też tylko pampersy i chusteczki no i jeśli któraś mama chce może dać coś do smarowania, ale ja zapomniałam i nie dałam, choć mała i tak była czymś zawsze wysmarowana bo pachniała

                        Skomentuj


                          Odp: Wyprawka.

                          Podczas kompletowania wyprawki nie można zapomnieć także o meblach dla dziecka,akurat u nas jest ich szeroki wybór w niższej cenie,zawsze chętnie pomożemy i doradzimy

                          Skomentuj


                            Odp: Wyprawka.

                            my to najpierw skupiliśmy się na wózku i foteliku, kupiliśmy na promocji Maxi Cosi w zestawie właśnie wózek+fotelik, zapas ubranek, pampersow, itp., a mebelki z czasem xD

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka.

                              ooo to fajna promocja Wam się trafiła, mnie się takiego czegoś nie udało w przypadku mojego Maxi Cosi

                              Skomentuj


                                Odp: Wyprawka.

                                W takim razie warto szukać dalej,teraz w sklepach internetowych trafisz na szereg ciekawych promocji i rabatów dla swojego dziecka,nie inaczej jest u nas,miła obsługa zawsze służy swoją pomoca

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X