Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wyprawka.

    Dużo rzeczy potrzeba, ale niektóre są zbędne. Mnie, tj. córci, przydały się ręczniki z kapturem (taki 80x80 miałam). Koniecznie rożek, ale już pościel w ogóle zbędna, bo dziecko ciągle było odkopane. Wykorzystałam śpiworek. Wózek niezbędny, tak jak fotelik.
    Mnie osobiście uratował leżaczek, bo dziecko musiało mnie mieć w zasięgu wzroku żeby nie płakać, a nie byłam w stanie jej mieć ciągle na ręku.
    Przydała mi się karuzela, ale dopiero po 3 miesiącu, bo wcześniej ją złościła. Fuuura ubranek, bo tak wymiotowała, że czasem musiałam ją 10 razy na dobę przebierać, ale to się zdarza sporadycznie, więc 3-5 kompletów wystarczy, potem się dokupuje.
    Baaardzo się przydał termometr do ucha, bo moja wiercipięta nie dała sobie inaczej zmierzyć temperatury, a że często była chora, więc rewelacja http://bedemama.bazarek.pl/opis/2239...r-kat-116.html rewelacyjny.
    Smoczek żaden się nie przydał.
    Pieluchy tetrowe też szły w dużych ilościch. jednorazówki - Bardzo dobre są pampersy 0, ale większe ciągle przeciekały. Zastąpiłam Dadą z Biedronki. Spisały się na medal, tak jak i ich chusteczki nawilżane.
    A jak szłam do szpitala, to też była potrzebna wyprawka dla mnie: podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne, podkłady na łóżko (u nas w szpitalu wymagają), biustonosz do karmienia, koszula do karmienia i porodu. Nie obyło się bez laktatora i butelek do karmienia. Bo mała miała hiperżółtaczkę i nie mogłam jej karmić. Hurtem kupowałam wszystko w sklepie internetowym Będę Mamą, bo poleciła mi go koleżanka.
    A co jeszcze to, jak ktoś wcześniej napisał wyjdzie w praniu. Pozdrawiam wszystkie mamy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wyprawka.

      Dużo rzeczy potrzeba, ale niektóre są zbędne. Mnie, tj. córci, przydały się ręczniki z kapturem (taki 80x80 miałam). Koniecznie rożek, ale już pościel w ogóle zbędna, bo dziecko ciągle było odkopane. Wykorzystałam śpiworek. Wózek niezbędny, tak jak fotelik.
      Mnie osobiście uratował leżaczek, bo dziecko musiało mnie mieć w zasięgu wzroku żeby nie płakać, a nie byłam w stanie jej mieć ciągle na ręku.
      Przydała mi się karuzela, ale dopiero po 3 miesiącu, bo wcześniej ją złościła. Fuuura ubranek, bo tak wymiotowała, że czasem musiałam ją 10 razy na dobę przebierać, ale to się zdarza sporadycznie, więc 3-5 kompletów wystarczy, potem się dokupuje.
      Baaardzo się przydał termometr do ucha, bo moja wiercipięta nie dała sobie inaczej zmierzyć temperatury, a że często była chora, więc rewelacja http://bedemama.bazarek.pl/opis/2239...r-kat-116.html rewelacyjny.
      Smoczek żaden się nie przydał.
      Pieluchy tetrowe też szły w dużych ilościch. jednorazówki - Bardzo dobre są pampersy 0, ale większe ciągle przeciekały. Zastąpiłam Dadą z Biedronki. Spisały się na medal, tak jak i ich chusteczki nawilżane.
      A jak szłam do szpitala, to też była potrzebna wyprawka dla mnie: podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne, podkłady na łóżko (u nas w szpitalu wymagają), biustonosz do karmienia, koszula do karmienia i porodu. Nie obyło się bez laktatora i butelek do karmienia. Bo mała miała hiperżółtaczkę i nie mogłam jej karmić. Hurtem kupowałam wszystko w sklepie internetowym Będę Mamą, bo poleciła mi go koleżanka.
      A co jeszcze to, jak ktoś wcześniej napisał wyjdzie w praniu. Pozdrawiam wszystkie mamy

      Skomentuj


        Odp: Wyprawka.

        ja mam 80x80 i zupełnie starcza. Z duetu, frotka, a od spodu misiu. Super

        Skomentuj


          Odp: Wyprawka.

          ja mam 80x80 i zupełnie starcza. Z duetu, frotka, a od spodu misiu. Super

          Skomentuj


            Odp: Wyprawka.

            do szpitala:
            - ubranka dziecka, 2 komplety, nie zapominj o czapeczce
            - pieluszki
            - wata do mycia jak zrobi kupe (nie myjemy chusteczkami do 6 tygodnia)
            - w razie czego butelki i mleko (polecam bebilon) (jak bedziesz uparta, uda ci sie karmic piersia do czego zachecam), jezeli butelki to musisz kupic sterylizator
            - koszula nocna 2 szt.
            - podpaski
            - specjalne gacie jednorazowki
            - aparat do zdjec
            - cos do jedzenia, szczegolnie na czas porodu, polecam swiezego ananasa bo dodaje sil, moga byc napoje energetyzuja, oczywiscie nie redbull, tylko np. lukozada

            do domu: bardzo polecam ale moze nie od poczatku, zebys kupila sobie lezaczek, ale wazne jest zeby to byl fisherprice na takich drutach

            Skomentuj


              Odp: Wyprawka.

              do szpitala:
              - ubranka dziecka, 2 komplety, nie zapominj o czapeczce
              - pieluszki
              - wata do mycia jak zrobi kupe (nie myjemy chusteczkami do 6 tygodnia)
              - w razie czego butelki i mleko (polecam bebilon) (jak bedziesz uparta, uda ci sie karmic piersia do czego zachecam), jezeli butelki to musisz kupic sterylizator
              - koszula nocna 2 szt.
              - podpaski
              - specjalne gacie jednorazowki
              - aparat do zdjec
              - cos do jedzenia, szczegolnie na czas porodu, polecam swiezego ananasa bo dodaje sil, moga byc napoje energetyzuja, oczywiscie nie redbull, tylko np. lukozada

              do domu: bardzo polecam ale moze nie od poczatku, zebys kupila sobie lezaczek, ale wazne jest zeby to byl fisherprice na takich drutach

              Skomentuj


                Odp: Wyprawka.

                Witam!
                Jestem Mama 2 letniej dziewczynki, mam do sprzedania mnostwo ciuszkow w super stanie, wszystkie z USA. Zainteresowanym wysle zdjecia tego co potrzebuja na email, kontakt ze mna kaja7876@gmail.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wyprawka.

                  Witam!
                  Jestem Mama 2 letniej dziewczynki, mam do sprzedania mnostwo ciuszkow w super stanie, wszystkie z USA. Zainteresowanym wysle zdjecia tego co potrzebuja na email, kontakt ze mna kaja7876@gmail.com

                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka.

                    APARAT nie zapomnijcie o aparacie bo o nim się zapomina

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka.

                      Ciekawi mnie ta wata, dlaczego nie można przecierać pupy dziecka chusteczkami?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka.

                        Można też telefonem zdjęcie pstryknąć

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy dla Maleństwa

                          Napisane przez tosienka Pokaż wiadomość
                          Jak mam byc szczera to odradzam te wanienke z pzrewijakiem, niby oszczednosc miejsca ale wanienka na dlugo nie starczy a kosztuje duzo. Nie lepiej kupic zwykla ?
                          zgadazm sie z ta opinia

                          Skomentuj


                            Odp: Wyprawka.

                            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                            Na pewno lepszy usztywniany ale rożek przydaje się tylko w pierwszych dwóch tygodniach,ja nie używałam bo mała się nie mieściła a zresztą było jej w nim za gorąco.Teraz raczej nikt już nie chrzci dziecka w rożku.
                            zgadzam sie ze juz raczej odchodza od chcrzcin dziecka w rozku. ja za to polecam rozek nie, usztywniany, lepiej wyczuc dziecko.

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka.

                              Własnie taki kupiłam - śliczny.

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy dla Maleństwa

                                Ja kupiłam łóżeczko drewniane ale na początku korzystałam z kołyski z mojego wózka orbit baby g2. Podczas kupowania wózka myślałam że z kołysko nie będę korzystała ponieważ uważałam że jest nie potrzebna, ale gdy pierwszy raz po spacerze dziecko przeniosłam nie budząc go razem z gondolą i zamontowałam na płozach stwierdziłam że podoba mi się to rozwiązanie Nie kupowałam też krzesełka do jedzenia ponieważ karmiłam dziecko w bujaczku, który również miałam dzięki mojemu wózkowi. Na początku musimy pamiętać że dziecka nie wolno sadzać więc dziecko musimy karmić na półleżąco, a ten bujaczek daje mi taką możliwość. Wózek ten znany jest z seriali o lekarzach oraz prawnikach.
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X