Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja też ostatnio czytałam, że nie trzeba na zapas pieluszkować dzieciątka, bo jeśli wszystko jest ok, to jest to zwyczajnie nie potrzebne. No chyba, że lekarz zaleci, bo coś tam jest z bioderkami. (A może ktoś wie coś więcej na ten temat? szczerze mówiąc nie wiem co dokładnie się dzieje z bioderkami dziecka, że trzeba to korygować...)

    A co do przesądów o niekupowaniu za wcześnie ubranek... Zawsze mi mówiono, żeby nie za wcześnie a ja szczerze mówiąc to miałam sporą garderobę zanim jeszcze zaszłam w ciążę a to dlatego, że kuzynka się "pozbywała" po swoim synku i nie chciała tego trzymać u siebie w domu. Teraz kończę 12 tydzień, a ubranek mam na 8 miesięcy, pół wielkiej szafy:P i niczego nie "zapeszyłam" w ciążę zaszłam od razu. A, i się pochwale, że kilka rzeczy już sama kupiłam. Czasami przychodzi mi do głowy, że jeszcze to potrzebne czy tamto, zastanawiam się czy nie zacząć robić jakiejś listy, żebym potem nie zapomniała o niczym też tak macie?

    Skomentuj

    •    
         

      ja jak wejde do sklepu to zawsze cos malej musze kupic ale przeszlam na metode kupowania na zapas bo potem jak bym miala jej cala nowa garderobe kupic to bym chyba zbanczyla




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        ja jak wejde do sklepu to zawsze cos malej musze kupic ale przeszlam na metode kupowania na zapas bo potem jak bym miala jej cala nowa garderobe kupic to bym chyba zbanczyla




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          A poza tym, z maleńkim dzieckiem to nie za dobrze biegać po sklepach

          Skomentuj


            A poza tym, z maleńkim dzieckiem to nie za dobrze biegać po sklepach

            Skomentuj


              no coz czasem nie ma innego wyboru




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                no coz czasem nie ma innego wyboru




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                  A poza tym, z maleńkim dzieckiem to nie za dobrze biegać po sklepach
                  Mysle ze to kwestia przyzwyczajenia ja ze swoja córą to nawet do fryzjera chodziłam jak nie było z kim zostawić jak była mała a jak podrosła to wszedzie zemną chodziła




                  Skomentuj


                    Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                    A poza tym, z maleńkim dzieckiem to nie za dobrze biegać po sklepach
                    Mysle ze to kwestia przyzwyczajenia ja ze swoja córą to nawet do fryzjera chodziłam jak nie było z kim zostawić jak była mała a jak podrosła to wszedzie zemną chodziła




                    Skomentuj


                      Ja to zaczęłam kupować dopiero od 5 miesiąca, długo się staraliśmy o dzicię i na początku byłam na lekach i leżałam. Uspokoiłam się dopiero jak poczułam ruchy małego.
                      Ale wcześniej zrobiłam sobie całą listę i rozeznanie w necie co , gdzie , za ile itp. Do tego podzieliłam sobie co w którym miesiącu kupuję, żeby suma wydanej kasy w danym miesiącu była podobna i nie zakłóciła naszego budżetu domowego. Wiadomo, że wszystko zależy ile kto ma kasy, dla jednych to nie problem kupić wszystko w jednym miesiącu, dla innych tak

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja to zaczęłam kupować dopiero od 5 miesiąca, długo się staraliśmy o dzicię i na początku byłam na lekach i leżałam. Uspokoiłam się dopiero jak poczułam ruchy małego.
                        Ale wcześniej zrobiłam sobie całą listę i rozeznanie w necie co , gdzie , za ile itp. Do tego podzieliłam sobie co w którym miesiącu kupuję, żeby suma wydanej kasy w danym miesiącu była podobna i nie zakłóciła naszego budżetu domowego. Wiadomo, że wszystko zależy ile kto ma kasy, dla jednych to nie problem kupić wszystko w jednym miesiącu, dla innych tak

                        Skomentuj


                          rena ja robilam dokladnie tak samo




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            rena ja robilam dokladnie tak samo




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              To widzę, że macie dobrą organizację Ja od przyszłego miesiąca będę po mału robić zakupy, ale listę to sobie faktycznie zrobię wtedy o niczym nie zapomnę i nie będę męża męczyć 3 dni po porodzie Pozdrawiam cieplutko

                              Skomentuj


                                To widzę, że macie dobrą organizację Ja od przyszłego miesiąca będę po mału robić zakupy, ale listę to sobie faktycznie zrobię wtedy o niczym nie zapomnę i nie będę męża męczyć 3 dni po porodzie Pozdrawiam cieplutko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X