Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najważniejsze to chyba to, żeby smoczek zwykły i butelkowy był okrągły i kształtem przypominał kobiecy sutek, jeśli będziesz karmiła dzieciątko piersią. Tych ściętych powinno się używać już potem, kiedy dzidziuś je obiadki - bez kobiecego mleka.

    A firma nie ma znaczenia - bardzo reklamują produkty Aventu, ale to wg mnie tylko komercja, bo niczym nie różnią się ich butelki od butelek z Nuka czy Canopol Babies, które kosztują ok. 5 zł.

    Ja osobiście używam butelki z Canpolu i jestem bardzo zadowolona, w porównaniu z Aventem - Canpol proponuje kolorowe i ładne butelki. Te z Aventu są proste i bez ładnych zdobień.

    Ja stawiam na polskie produkty!
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Najważniejsze to chyba to, żeby smoczek zwykły i butelkowy był okrągły i kształtem przypominał kobiecy sutek, jeśli będziesz karmiła dzieciątko piersią. Tych ściętych powinno się używać już potem, kiedy dzidziuś je obiadki - bez kobiecego mleka.

      A firma nie ma znaczenia - bardzo reklamują produkty Aventu, ale to wg mnie tylko komercja, bo niczym nie różnią się ich butelki od butelek z Nuka czy Canopol Babies, które kosztują ok. 5 zł.

      Ja osobiście używam butelki z Canpolu i jestem bardzo zadowolona, w porównaniu z Aventem - Canpol proponuje kolorowe i ładne butelki. Te z Aventu są proste i bez ładnych zdobień.

      Ja stawiam na polskie produkty!
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Ja miałam Aventa i Canpola - lovi i jednak Avent jest lepszy. Ma lepszy odpowietrznik i smoczek się nie zassysa do środka butelki jak w lovi. A co do uspakajacza polecam Nuk.



        Skomentuj


          Ja miałam Aventa i Canpola - lovi i jednak Avent jest lepszy. Ma lepszy odpowietrznik i smoczek się nie zassysa do środka butelki jak w lovi. A co do uspakajacza polecam Nuk.



          Skomentuj


            Ja polecam butelki i smoczki Tommee Tippee imitują kształt piersi
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Ja polecam butelki i smoczki Tommee Tippee imitują kształt piersi
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Witam,

                zapraszam do zarejestrowania się na stronie prywatne zdrowie, polecając tę stronę znajomym można dostać fajne upominki
                http://prywatnezdrowie.pl/uzytkownic...rom=ff72b1bd9a
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam,

                  zapraszam do zarejestrowania się na stronie prywatne zdrowie, polecając tę stronę znajomym można dostać fajne upominki
                  http://prywatnezdrowie.pl/uzytkownic...rom=ff72b1bd9a
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Dziewczynki czym się mogę leczyć bo się trochę nad ziębiłam ;(
                    A wiem że leków mi niewolno .
                    Oczekuje pomocy

                    Skomentuj


                      Dziewczynki czym się mogę leczyć bo się trochę nad ziębiłam ;(
                      A wiem że leków mi niewolno .
                      Oczekuje pomocy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Karola, jeśli źle się czujesz, to idź jak najprędzej do lekarza. Lekarz może przepisać Ci leki, ale poinformuj go, że spodziewasz się dziecka.

                        Ja też przeziębiłam się w 20-tym którymś tygodniu, poszłam do lekarza, dostałam antybiotyki, bo to było zapalenie tchawicy! Dzięki lekom szybko stanęłam na nogi, a dzidzi to nie zaszkodziło.

                        Zawsze możesz stosować babcine domowe sposoby - miód, cytryna, ciepłe mleko czy czosnek.

                        Pozdrawiam i zdrówka życzę!
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Karola, jeśli źle się czujesz, to idź jak najprędzej do lekarza. Lekarz może przepisać Ci leki, ale poinformuj go, że spodziewasz się dziecka.

                          Ja też przeziębiłam się w 20-tym którymś tygodniu, poszłam do lekarza, dostałam antybiotyki, bo to było zapalenie tchawicy! Dzięki lekom szybko stanęłam na nogi, a dzidzi to nie zaszkodziło.

                          Zawsze możesz stosować babcine domowe sposoby - miód, cytryna, ciepłe mleko czy czosnek.

                          Pozdrawiam i zdrówka życzę!
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Ja też jestem na etapie soczku z malin i cytryny, bo trochę zaczęłam kichać. Szczerze mówiąc to się boję brać jakichkolwiek leków sama, po co ryzykować. A jak babcine sposoby nie pomogą to jednak trzeba lekarza odwiedzić, choć ja nie lubię chodzić do lekarzy No ale to taki specjalny czas

                            Skomentuj


                              Ja też jestem na etapie soczku z malin i cytryny, bo trochę zaczęłam kichać. Szczerze mówiąc to się boję brać jakichkolwiek leków sama, po co ryzykować. A jak babcine sposoby nie pomogą to jednak trzeba lekarza odwiedzić, choć ja nie lubię chodzić do lekarzy No ale to taki specjalny czas

                              Skomentuj


                                Jakoś nikt nie pisze
                                Jeśli chodzi o wyprawkę, to ja mam dużo ciuszków po dziecku kuzynki, więc nie muszę dużo kupować, może kilka rzeczy do szpitala tylko dokupię. Tylko cały czas myślę w co będę maleństwo ubierać (koniec marca/początek kwietnia) no i jaka będzie pogoda Chyba kaftanik i pajacyk wystarczą, oczywiście z czapeczką Nie chcę na początku ubierać nic przez głowę, podobno maluchy tego nie lubią, a poza tym też dla mojego komfortu A co Wy o tym myślicie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X