Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    KAROLA już widzę wpadasz po malutku w nałóg kupowania dla dzieciątka
    Szybko :P
    Ja tez w niego wpadłam i do tej pory się z niego nie wyleczyłam :P


    Skomentuj

    •    
         

      KAROLA już widzę wpadasz po malutku w nałóg kupowania dla dzieciątka
      Szybko :P
      Ja tez w niego wpadłam i do tej pory się z niego nie wyleczyłam :P


      Skomentuj


        Taka mała ściąga -trochę mi pomogła
        http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...5,3297218.html

        Ja dostałam dużo ciuszków od kuzynek więc wiele niekupowałam ale napisze co kupiłam sama(rodziłam w marcu):
        -krem na buzie
        -spiworek do wozka
        -pieluszki flanela/tetra
        -pościel do łóżeczka wraz z ochraniaczmi
        -mała czerwona maskotka
        -ciepłe sweterki.skarpetki , rajstopki
        -gruby /cieńszy kocyk
        -krem na odparzenia,komsetyki,witaminki
        -mała pozytywka którą zawsze włańczałam i włańczam aż do dziś gdy Amelka idzie spać
        ...kurcze dużo tego , a i tak nie pamiętam co jeszcze.Wszystko zależy od tego kiedy się rodzi.Napewno pierwsza wyprawka w ubranka nie powinna być duża gdyz dzieciątko szybko rośnie.Ale nie powinna byc tez zbyt mala aby nie mieć body na przemianę które leża w koszu prawda?
        Jak mi sie przypomni napisze
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Taka mała ściąga -trochę mi pomogła
          http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...5,3297218.html

          Ja dostałam dużo ciuszków od kuzynek więc wiele niekupowałam ale napisze co kupiłam sama(rodziłam w marcu):
          -krem na buzie
          -spiworek do wozka
          -pieluszki flanela/tetra
          -pościel do łóżeczka wraz z ochraniaczmi
          -mała czerwona maskotka
          -ciepłe sweterki.skarpetki , rajstopki
          -gruby /cieńszy kocyk
          -krem na odparzenia,komsetyki,witaminki
          -mała pozytywka którą zawsze włańczałam i włańczam aż do dziś gdy Amelka idzie spać
          ...kurcze dużo tego , a i tak nie pamiętam co jeszcze.Wszystko zależy od tego kiedy się rodzi.Napewno pierwsza wyprawka w ubranka nie powinna być duża gdyz dzieciątko szybko rośnie.Ale nie powinna byc tez zbyt mala aby nie mieć body na przemianę które leża w koszu prawda?
          Jak mi sie przypomni napisze
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez karola163 Pokaż wiadomość
            Ja już kupiłam :
            2 pary bodów na krotki rękaw
            łapki niedrapki i czapeczkę
            wiesz ja nigdy niemiałam łapek niedrapek , nie były potrzebne
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Napisane przez karola163 Pokaż wiadomość
              Ja już kupiłam :
              2 pary bodów na krotki rękaw
              łapki niedrapki i czapeczkę
              wiesz ja nigdy niemiałam łapek niedrapek , nie były potrzebne
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                A ja nie mogłam się oprzeć tym malutkim rzeczom jak poszłam do sklepu

                Skomentuj

                •    
                     

                  A ja nie mogłam się oprzeć tym malutkim rzeczom jak poszłam do sklepu

                  Skomentuj


                    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                    wiesz ja nigdy niemiałam łapek niedrapek , nie były potrzebne
                    mój Johnny drapał sie po buzi strasznie
                    czasami wyglądał jak "dziecko wojny"
                    miałam 3 pary łapek-niedrapek ale nie wiem dlaczego miały taki szeroki ściągacz i Mały je sobie z powodzeniem zdejmował;
                    polecam w zamian najmniejsze skarpetki dla noworodków

                    Skomentuj


                      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                      wiesz ja nigdy niemiałam łapek niedrapek , nie były potrzebne
                      mój Johnny drapał sie po buzi strasznie
                      czasami wyglądał jak "dziecko wojny"
                      miałam 3 pary łapek-niedrapek ale nie wiem dlaczego miały taki szeroki ściągacz i Mały je sobie z powodzeniem zdejmował;
                      polecam w zamian najmniejsze skarpetki dla noworodków

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Z kąpielowych przyborów u mnie:
                        Wanienka z takim antyposlizgowym już na dnie
                        4 duze ręczniki z kapturkami
                        2 małe ręczniczki
                        2 myjki zakładane na rękę
                        przewijak
                        podklady Happy (przydatne dosłownie wszędzie gdzie bym nie przewijała, zawsze mam jeden w torbie)

                        kosmetyki:
                        Na początek kupiłam małej dużą butlę Oilatum i przez pierwszy miesiąc kąpałam ją w tym, nie wiem czy to tego zasługa ale teraz ma super skórę, nic ją nie uczula, obecnie używam nivei
                        Szampon zaczełam stosować ok 3 miesiaca jak pojawiła sie ciemieniucha
                        nożyczki do paznokci(odrazu brałam się za obcinanie, nie meczyłam jej w niedrapkach, jak dla mnie są one totalnie zbedne a tylko ją denerwowały)
                        Spirytus do pepuszka ( gaziki leko stosowałam do odkazania nożyczek jedynie i po odpadnieciu kikuta do mycia pępuszka)
                        gaziki małe jałowe
                        waciki duze do mycia buźki
                        Aspiratorek Frida do noska(cudo i nie narusza śluzówki jak gruchy)
                        sól wody morskiej Disnemar do noska
                        krem do tylka (Alantan i Sudocrem)
                        chusteczki nawilżone
                        Pampersy oczywiście, na początek jedna mała paczka jedyneczek potem już dwójki
                        maść Alantan plus(przydała sie jak jakaś sucha skóra się pojawiła jak stópki lub potem wyskoczyła nam sucha plama na buzi, czyni cuda)
                        waciki do uszu
                        oliwek nie stosowałam i nie stosuję tylko ewentualnie do mierzenia teperatury bo tak jak pisałam skórę ma super
                        kremik nivea na każdą pogodę na spacery
                        miękka szczoteczka do włosów
                        sól fizjologiczna
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Z kąpielowych przyborów u mnie:
                          Wanienka z takim antyposlizgowym już na dnie
                          4 duze ręczniki z kapturkami
                          2 małe ręczniczki
                          2 myjki zakładane na rękę
                          przewijak
                          podklady Happy (przydatne dosłownie wszędzie gdzie bym nie przewijała, zawsze mam jeden w torbie)

                          kosmetyki:
                          Na początek kupiłam małej dużą butlę Oilatum i przez pierwszy miesiąc kąpałam ją w tym, nie wiem czy to tego zasługa ale teraz ma super skórę, nic ją nie uczula, obecnie używam nivei
                          Szampon zaczełam stosować ok 3 miesiaca jak pojawiła sie ciemieniucha
                          nożyczki do paznokci(odrazu brałam się za obcinanie, nie meczyłam jej w niedrapkach, jak dla mnie są one totalnie zbedne a tylko ją denerwowały)
                          Spirytus do pepuszka ( gaziki leko stosowałam do odkazania nożyczek jedynie i po odpadnieciu kikuta do mycia pępuszka)
                          gaziki małe jałowe
                          waciki duze do mycia buźki
                          Aspiratorek Frida do noska(cudo i nie narusza śluzówki jak gruchy)
                          sól wody morskiej Disnemar do noska
                          krem do tylka (Alantan i Sudocrem)
                          chusteczki nawilżone
                          Pampersy oczywiście, na początek jedna mała paczka jedyneczek potem już dwójki
                          maść Alantan plus(przydała sie jak jakaś sucha skóra się pojawiła jak stópki lub potem wyskoczyła nam sucha plama na buzi, czyni cuda)
                          waciki do uszu
                          oliwek nie stosowałam i nie stosuję tylko ewentualnie do mierzenia teperatury bo tak jak pisałam skórę ma super
                          kremik nivea na każdą pogodę na spacery
                          miękka szczoteczka do włosów
                          sól fizjologiczna
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            minimum 10 pieluch tetrowych( potrzebne przy karmieniu itp, teraz to ulubiona zabawka leny)
                            ze 3 ładniejsze bawełniane( np u lekarza rozkładałam, jedną mam w wózku pod główke
                            śpiworki są lepsze do spania bo dzieci się rozkopują aleee pod warunkiem ze dziecko chce spać w nim, bo moje nie chciało i właśnie sprzedaje na allegro moze któraś chce?? http://www.allegro.pl/item709535286_..._coolclub.html
                            ze 4 kocyki mam cienkie i jeden gruby, też przydają sie wszędzie do podłozenia czy coś
                            ochraniacz do łóżeczka założyłam jak zaczeła się kręcić bo ma wiecznie nózki pomiędzy szczebelkami
                            ze 4 przescieradełka do lóżeczka
                            podkłady nieprzemakalne pod prześcieradło
                            ŻADNYCH PODUSZEK !!!
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              minimum 10 pieluch tetrowych( potrzebne przy karmieniu itp, teraz to ulubiona zabawka leny)
                              ze 3 ładniejsze bawełniane( np u lekarza rozkładałam, jedną mam w wózku pod główke
                              śpiworki są lepsze do spania bo dzieci się rozkopują aleee pod warunkiem ze dziecko chce spać w nim, bo moje nie chciało i właśnie sprzedaje na allegro moze któraś chce?? http://www.allegro.pl/item709535286_..._coolclub.html
                              ze 4 kocyki mam cienkie i jeden gruby, też przydają sie wszędzie do podłozenia czy coś
                              ochraniacz do łóżeczka założyłam jak zaczeła się kręcić bo ma wiecznie nózki pomiędzy szczebelkami
                              ze 4 przescieradełka do lóżeczka
                              podkłady nieprzemakalne pod prześcieradło
                              ŻADNYCH PODUSZEK !!!
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                a jeśli chodzi o ciuszki to jak dla mnie kaftaniki to badziew, używałam tylko przez 4 dni potem pajace głównie i body bo śpiochy to też jak dla mnie zbedna rzecz, wolę na body założyć półśpiochy lub rajstopki. Nie wiem ile czego bo ja miałam mnóstwo po siostrach wiec nie liczyłam

                                Z zabawek:
                                karuzelka z melodyjką,
                                coś małe czerwone strasznie przyciaga uwagę, my mamy małego krabika
                                obecnie długie zwisające zakawki, jedną mam przy foteliku cały czas się bawi a drugą przy wózku tak zeby dosiegła ręką
                                mata edukazyjna u nas też się sprawdza ale dostałą jak miała 2 miesiace dopiero bo wcześniej to było jej wszystko jedno gdzie leżała
                                leżaczek( cudo, mogłam wszedzie ją zabrać i wszystko robić i się nie nudziła bo widziała mamusię)
                                parę grzechotek do zabawiania jak np nie chciała jeść się sprawdzały.

                                moze potem jeszcze coś napiszę teraz zmykam karmic
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X