Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

    W wyprawce dla dziecka miałam też body które w kroku miały dwa rzędy zapięć tzn jak dziecko już wyrosło to można było zapinać na kolejny rządek zatrzasków. Super rozwiązanie bo ubranko dłużej będzie użytkowane.
    Chciałam znaleźć jakieś zdjęcie żeby Wam pokazać co mam na myśli ale mi się nie udało Mam nadzieję, że mój opis jest zrozumiały

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

      Właśnie przed chwilą znalazłam super gadżet. Nawet nie wiedziałam, że jest na runku coś takiego jak przedłużacz do body http://www.ecoshop.com.pl/p814,pupul...z-do-body.html
      Cena 7 zł a można stosować do kilku ubranek w tym samym kolorze. Nie wiem czy sama nie skuszę się na zakup bo aż mi szkoda, że mamy tyle ładnych body a już są za małe

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

        mikka taki przedłużacz mozesz uzyskać ze starych bodów zszywając dwa kawałki ze sobą, wpadłam na taki pomysł zbyt późno ale patent jakiś jest

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

          Jest to jakieś rozwiązanie ale nie bardzo pasuje mi ten pomysł bo korzystając z niego zniszczę jedne body Już wolę zapłacić te 7 zł.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

            Rozwiązanie jeśli masz jakieś stare lub poplamione

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

              Taki przedłużacz to dobre rozwiązanie, tym bardziej jak body są na krótki rękaw i mogą dziecku jeszcze posłużyć. Ja oglądałam takie przedłużacze do bodów na allegro i też chcę sobie zamówić przy okazji jak będę zamawiała sobie niektóre rzeczy z wyprawki

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                przy kazji to mzoe się i opłaca, bo tak to koszt wiekszy tego przedłużacza niż same body warto równiez popytać o to w sklepie z ubrankami dla maluszków

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                  nie wiele kupiłam rozmiaru 54 i całe szczęści bo mała rośnie jak na drożdżach mysle ze kupic 4 komplety żeby były na wszelki wypadek

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                    ja w ogóle nie kupowałam 56, bo wiedziałam że moje dziecko będzie duże po badaniu usg, także darowaliśmy sobie. jeśli kupisz większy rozmiar, to wystarczy i dla noworodka i dla dziecka do piątego, szóstego miesiąca. a te 56 wystarczą tylko na parę tygodni.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                      ja też miałam ten dylemat jako jeszcze niedoświadczona mama. Wszyscy mi doradzali żeby jak najmniej 56cm kupić i tak też zrobiłam. Później tylko z niedowierzaniem patrzyłam że juz wyrosła a ja nawet nie zdążyłam 3 razy ciusza uzyć. Moja szybko przybierała na wadze i szybko z ciuszków wyrastała, więc ja przy nastepnym dziecku kupię tylko jeden nowy do szpitala, a resztę będę miała po Majce.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                        Nie ma co kupować za dużo takich ubranek, bo nawet dziecko w normie nie ponosi ich zbyt długo :-) a w dzisiejszych czasach coraz więcej dzieci rodzi się coraz większych..wszystko przez te modyfikowane żarcie..
                        Najlepiej ze trzy bodziaki z krótkim rękawkiem..ze trzy pajacyki..i ze dwa kaftaniki z długim plus śpioszki..

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                          Nie ma co kupować za dużo takich ubranek, bo nawet dziecko w normie nie ponosi ich zbyt długo :-) a w dzisiejszych czasach coraz więcej dzieci rodzi się coraz większych..wszystko przez te modyfikowane żarcie..
                          Najlepiej ze trzy bodziaki z krótkim rękawkiem..ze trzy pajacyki..i ze dwa kaftaniki z długim plus śpioszki..

                          tez podchodzilam jak Ty i ja akurat kupilam za mało bo Zosia była malutka i dlugo nosila 56 - jak juz byla na swiecie to byly dokupywanie , ale teraz to nie problem bo jest tego pełno w sklepach wiec nie ma co szalec najwyzej sie dokupi - a nie to co kiedys moja mama mowila mi ze jak dziecko urodzilo sie przed wczesnie (tzn np. ja) to był ogromny problem z takimi ubraniami - dostawało sie wowczas wyprawkę bodajże od szpitala czy jakos tak, wiec trzeba bylo kombinowac

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                            Ja też podchodzę do tego w taki sposób że zawsze można dokupić, z tym to nawet facet powinien sobie poradzić a małe dzieci to chyba jednak rzadziej się rodzą

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              Ja też podchodzę do tego w taki sposób że zawsze można dokupić, z tym to nawet facet powinien sobie poradzić a małe dzieci to chyba jednak rzadziej się rodzą
                              nio moj mąż wlasnie dokupywał ubranka 56 bo ja nazakupy siły nie mialam ;/, albo przez neta mozna zamowic i dostarczą pod dom i po problemie teraz jest duzy wybor tych malych rozmiarow, nio rzadko sie rodzą choc wczesniakow troszku sie tez rodzi przynajmniej tam gdzie ja rodzilam

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                nio moj mąż wlasnie dokupywał ubranka 56 bo ja nazakupy siły nie mialam ;/, albo przez neta mozna zamowic i dostarczą pod dom i po problemie teraz jest duzy wybor tych malych rozmiarow, nio rzadko sie rodzą choc wczesniakow troszku sie tez rodzi przynajmniej tam gdzie ja rodzilam
                                No ja mniej więcej wiedziałam jakiej wielkości moja Majeczka będzie więc mogłam się rozmiarowo do tego przygotować, jak się urodziła miała dokładnie 56 cm, więc z tych ubranek szybko nam wyrosła.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X