Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

    Nie ma co kupować dużo małych ubranek. Dzieciaczki błyskawicznie rosną a troszkę większe ubranka nie zaszkodzą a dłużej posłużą. polecam poszukać fajnych ciuszków na pieluszkowybum.
    pieluszkowybum.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

      Ja idąc do szpitala miałam po 5 par 56 i 62. Córka miała 3.670 g. Jeśli chodzi o rozmiar 56 malutka chodziła w nich jakieś 2 tygodnie. Bo okazały się za małe. Bardzo szybko przeszłam na większe ubranka. A że były to wakacje nie musiałam zbyt dużo tego kupować bo było strasznie gorąco więc mała była bardzo skąpo ubierana.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

        Napisane przez ezol Pokaż wiadomość
        Dziewczyny potrzebuję praktycznej porady dotyczącej wyprawki zabieranej do szpitala.

        1.
        Napiszcie proszę czy po 3 komplety 56 i 62 wystarczą na start?

        2.
        Czy to, że mam mały brzuch, dziecko w 6 miesiącu ma 0,5 kg może świadczyć o tym, że będzie małe i powinna kupić jeszcze inne rozmiary?

        3.
        Interesuje mnie też temat rzeczy przydatnych mamie w czasie porodu ostatnio dowiedziałam się o wodzie termalnej na twarz - sama bym nie wpadła na ten pomysł.

        Co jeszcze może się przydać?
        1. jak najbardziej wystarczą - w sumie masz 6 kompletów ubranek - a dziecko się niespecjalnie brudzi - łatwo ubranka przeprać. Poza tym noworodek b. szybko rośnie i ani się obejrzysz, jak będziesz kupować większe ciuszki. Poza tym pewnie dostaniesz też ciuszki od rodziny i znajomych.
        2. moim zdaniem 56 i 62 będą ok - dziecko rośnie najszybciej pod koniec ciąży
        3. podkłady poporodowe, wygodna koszula nocna (z rozpinanym dekoltem do karmienia), kilka biustonoszy do karmienia + wkładki laktacyjne, majtki z siateczki, wodę mineralną i podstawowe kosmetyki - najlepiej, jeśli wejdziesz na stronę szpitala, w którym będziesz rodzić i tam znajdziesz listę potrzebnych rzeczy

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

          Ja miałam kilka bodziaków w rozmiarze 56 i w sumie miesiąc syn w nich chodził, także dobrze ze były. W 62 się topił

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

            Wystarczy kilka sztuk, które można oczywiście wyprać i zmienić, nowo narodzone maluszki bardzo szybko rosną i pewnych rzeczy z pewnością nawet nie zdążymy maluszkowi założyć niestety;/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

              Napisane przez ProMarcelin74 Pokaż wiadomość
              Wystarczy kilka sztuk, które można oczywiście wyprać i zmienić, nowo narodzone maluszki bardzo szybko rosną i pewnych rzeczy z pewnością nawet nie zdążymy maluszkowi założyć niestety;/
              dokładnie!

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                Na 56 cm miałam dwa ubranka i to pożyczone i ani razu nie założyłam. Synek miał niby 56 cm po urodzeniu ale w te ubranka nie mogłam bo coś zmieścić :PLepiej zacząć od rozmiarów 62

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                  a ja duzo użyłam tych malutkich ubranek bo Zosiaurodzila sie jako 50 sm bobas i w konsekwencji mąż po porodzie jezdzil na zakupy w poszukiwaniu tego malutkiego rozmiaru i lepiej jednak cos zakupic

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                    Wyprawkę kompletowałam od rozmiaru 62, po praniu czasami zmieniają ubranka rozmiar
                    mała urodziła sie spora 56cm 3,730kg wiec u nas ubranka w mniejszym rozmiarze były by zbędne

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      Wyprawkę kompletowałam od rozmiaru 62, po praniu czasami zmieniają ubranka rozmiar
                      mała urodziła sie spora 56cm 3,730kg wiec u nas ubranka w mniejszym rozmiarze były by zbędne
                      Spory do był mój syncio ;p też 56 cm i 4,25 kg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                        na sali leżała ze mną dziewczyna której chłopiec miał 6,5 kg Ten maluszek to był spory

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                          na sali leżała ze mną dziewczyna której chłopiec miał 6,5 kg Ten maluszek to był spory
                          Nie nie nie ;p U mnie na osiedlu dziewczynka urodziła się 4,85 kg i to dziewczynka! Na szczęście przez cesarkę tzn na szczęście dla mamy bo im większe dziecko tym trudniej i jeszcze mocniej można popękać ;/

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                            wiadomo, ale myślę że wszystko jeszcze zalezy od wielkosci główki i samego parcia

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                              Mój też się urodził 56cm, całe szczęście, że kupowałam większe ubranka

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wyprawka - ile ubranek w rozmiarze 56?

                                Rozmiar mały ale jak się rodzi wcześniak to wówczas faktycznie jest mieć takie ubranka, w naszym przypadku nawet byśmy ich nie ubrały, zreszta i 62 niektóre byly bardzo malutkie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X