Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antykoncepcja po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Antykoncepcja po porodzie

    Grunt to zrobić badania i na ich podstawie dobrać odpowiednie tabletki. Po porodzie na razie tylko prezerwatywy, a później pewnie tabletki albo spirala.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Antykoncepcja po porodzie

      Ja po porodzie przyjmuję tabletki jednoskładnikowe bo karmie piersią. Później pewnie też zostane przy tabletkach, dla mnie jest to najlepszy sposób antykoncepcji.
      Zastrzyków nie stosowałam, lekarz powinien powiedzieć jakie może wystąpic zagrożenie, rozwiać obawy.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Antykoncepcja po porodzie

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        Ja po porodzie przyjmuję tabletki jednoskładnikowe bo karmie piersią. Później pewnie też zostane przy tabletkach, dla mnie jest to najlepszy sposób antykoncepcji.
        Zastrzyków nie stosowałam, lekarz powinien powiedzieć jakie może wystąpic zagrożenie, rozwiać obawy.
        Dla mnie te tabletki były bezsensu, bo libido wynosiło poniżej zera, więc je odstawiłam, a i plamiłam prawie cały miesiąc. Po co to brać, jak się nie ma ochoty.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Antykoncepcja po porodzie

          Nalezy pamietac jednak, ze tabletki moga w sposób negatywny oddziaływac na nasze ciało np. powodować przyrost wagi co może nas zniechęcic do ich stosowania, Po ciąży jesteśmy szczególnie przewrażliwione na tym punkcie bo hormony jeszcze nie uregulowane.
          Więc może faktycznie na poczatek najlepsza prezerwatywa

          Skomentuj


            #65
            Odp: Antykoncepcja po porodzie

            Nie stosowałam tych zastrzyków itp. jedynie stosuję tabletki antykoncepcyjne elin od początku mi służą, ani nie tyje i do tego cera się poprawiła. I na razie zamierzam je cały czas brać bo nie chcemy na razie dzieci może za kilka lat

            Skomentuj


              #66
              Odp: Antykoncepcja po porodzie

              Odpowiednio dobrane tabletki nie powodują wzrostu wagi ani zatrzymywania się wody w organizmie. Ja bezpośrednio po porodzie nic nie brałam, ale teraz już biorę Elin, chciałam wrócić do cilestu, bo je dobrze tolerowałam, ale już ich nie ma, a to podobno ten sam skład.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Antykoncepcja po porodzie

                Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
                Odpowiednio dobrane tabletki nie powodują wzrostu wagi ani zatrzymywania się wody w organizmie. Ja bezpośrednio po porodzie nic nie brałam, ale teraz już biorę Elin, chciałam wrócić do cilestu, bo je dobrze tolerowałam, ale już ich nie ma, a to podobno ten sam skład.
                To prawda, przed zajściem w ciążę brałam Novynette, od początku mi służyły. Ale w ramach polepszenia cery ginekolog przepisał mi Regulon, w ciągu dosłownie 3 miesięcy przytyłam dobrych parę kilo. Tylko je odstawiłam i wszystko wróciło do normy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Antykoncepcja po porodzie

                  Tez kiedyś brałam cilest, były najlepsze a skąd wiesz że elin ma podobny skład? Nawet nie wiedziałam;/

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Antykoncepcja po porodzie

                    U mnie tylko tabletki

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Antykoncepcja po porodzie

                      My absolutnie nic innego tylko prezerwatywy, ale to tylko dlatego, że wciąż karmię piersią i nie chcę, żeby cokolwiek przedostało się do mleka Oczywiście wiadomo, że z gumką gorzej, ale cóż... Trzeba się pomęczyć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Antykoncepcja po porodzie

                        Ale w ogóle po co truć swój organizm tabletkami czy zastrzykami antykoncepcyjnymi? Nie lepiej trochę się wysilić i poznać naturalne metody rozpoznawania płodności?

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Antykoncepcja po porodzie

                          Myślę, że jeśli są dostępne środki antykoncepcyjne to czemu by z nich nie skorzystać? Tylko jak ze wszystkim trzeba to robić z głową i przestrzegać wszelkich zaleceń. Warto też rozważyć plastry antykoncepcyjn, to bardzo wygodna metoda. Nie zaszkodzi też ustalić takich kwestii z partnerem, w końcu to wasza wspólna sprawa ! Polecam pouczający artykuł na http://nielykam.pl/antykoncepcja-w-stalym-zwiazku/

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Antykoncepcja po porodzie

                            Ja niedawno dopiero się dowiedziałam, że byłam nieplanowanym dzieckiem. Urodziłam się rok po moim bracie i rodzice się nie zabezpieczyli po pierwszym porodzie..
                            Pisanie CV

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Antykoncepcja po porodzie

                              Moja znajoma też wpadła zaraz prawie po połogu- także nie ma reguły co do możliwości zajścia w ciążę po porodzie, a zajście tak szybko przed wygojeniem całkowitym jest niebezpieczne.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Antykoncepcja po porodzie

                                Napisane przez masza123 Pokaż wiadomość
                                Tez kiedyś brałam cilest, były najlepsze a skąd wiesz że elin ma podobny skład? Nawet nie wiedziałam;/
                                Nawet nie podobny, ale identyczny Wiem to od lekarza, ale jak w necie poczytasz to dużo osób o tym pisze.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X