Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Omegamed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Omegamed

    wiecie cos nt produktu omegamed pregna? Mam to łykac, to omega z alg, wiec mnie przekonuje bo ja ryb nie jadam. Dajcie znac czy kupic czy sobie darować?
  •    
       

    #2
    Odp: Omegamed

    Oczywiście że łykać mi lekarz przepisał, stosuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, dużą zaletą tego preparatu jest to, że zawiera jedyny składnik aktywny DHA. Dzięki temu, w odróżnieniu od preparatów wieloskładnikowych, nie ma ryzyka nadmiernego spożycia innych składników, co jest szczególnie ważne w przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących

    Skomentuj


      #3
      Odp: Omegamed

      Kiedy ja się zastanawiałam który preparat stosować odwiedziłam apteki medyczne żeby to kupić i też najpierw zapytałam farmaceutki czy to mi się w ogóle opłaci, to znaczy czy warto w ten preparaty inwestować. No i ponoć warto zainwestować, bo są widoczne, pozytywne zmiany dla organizmu. I dla maluszka przede wszystkim. Ja tego nie odczułam szczególnie ale tego chyba się gołym okiem nie zauważy. Ale myślę, że warto. Skoro lekarze nawet zalecają...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Omegamed

        ja dodatkowo mogę dodać od siebie, że mimo refluksu ciążowego czuję się po nich dobrze, polecam więc wegetariankom i kobietą o wrażliwych żołądkach

        Skomentuj


          #5
          Odp: Omegamed

          ja łykałam, tak mi powiedzieli w szpitalu, także kupiłam od razu i jedną dziennie brałam, w sumie czemu nie jak pomaga dziecku, a nasza dieta jest uboga w kwas omega trzy

          Skomentuj

                 
          Working...
          X