Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kg przytyłyście w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hm...az glupio przyznac...przed ciaza wazylam 52kg...a dzien przed porodem dobilam 89.. po porodzi zostalo mi 25 do zrzucenia ale pomoglo mi w tym uciazliwe kolki mojego synusia i to w ciagu trzech miesiecy


    http://s2.pierwszezabki.pl/012/012256980.png?2537



    Skomentuj

    •    
         

      W pierwszej ciąży przytyłam 18 kg a teraz 14.5 poród w maju.

      Skomentuj


        Ja przytyłam 29 kg. Udało mi się od stycznia zgubić 11 kg i ciągle walczę z pozostałymi 18.


        Skomentuj


          Ja przytyłam 20 kg. W koncowej fazie ciąży ważyłam 71 kg. Ciężko było zgubić te zbędne kg udało mi się dopiero powrócic do swojej wagi przy problemach z drugą ciążą. (potworne wymioty - 6 razy w szpitalu). Teraz tyje na nowo już 6 kg do przodu.
          Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
          http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
          Dziękuję

          Skomentuj


            Ja jestem w 32 tygodniu i do przodu mam 18kg. Nie przejmuję się tym wcale, a wcale bo może to być moja pierwsza i ostatnia ciąża. Uważam, ze najważniejsze jest to żeby dzidzia miała wszystko to czego potrzebuje. Nie mówię, ze kobieta w ciąży ma prawo opychać się bez opamiętania. Ja sobie niczego nie żałowałam, miałam ochotę na batonika to zjadłam. Wiem, ze po porodzie zostanie mi trochę tłuszczyku ale chcę karmić piersią, trzymać dietę, jestem dobrej myśli. Najważniejsze, ze sama siebie akceptuję. Kochane Mamusie, nie warto płakać z powodu kilku kilogramów, które prędzej czy później zgubimy

            Skomentuj


              Ja do 19 tyg. przytyłam 0,5kg . Z czego prawie 300g waży dzidzia .

              Skomentuj


                Ja do 13 tygodnia przytyłam 3 kg myślicie, że to dużo?? to chyba jakiś 3 miesiąc jest.. ciekawa jestem waszej opini;-) miłego wieczoru dziewczynki;*

                Skomentuj

                •    
                     

                  Z tym tyciem to chyba różnie bywa. U mnie mniej więcej to wyglądało ok. 1 kg na miesiąc. Teraz jestem w 39 tc i jest ok. 10,5 kg. Oczywiście trochę się tym przejmuje, ale skoro niektóre dziewczyny tyją ponad 30 kg, a potem wracają do swojej wagi, to czemu miałoby mi się nie udać? Zresztą dzidziuś będzie podobno ważył ok. 1,5 kg. Już nie mogę się doczekać, kiedy go zobaczę - może już w przyszłym tygodniu? Powodzenia i dam znać, jak się rozprawiłam z tymi 10 kg

                  Skomentuj


                    Napisałam głupotkę - dzidziuś będzie ważył 3,5 kg, a nie 1,5 kg. Wtedy to bym się martwiła

                    Skomentuj


                      ja na początku tyłam właśnie 1 kg miesięcznie, nawet 2 kg w okresie świąt Bożego Narodzenia i tak do 6 miesiąca, ale pod koniec ciąży już mniej ok.0,5 kg, obecnie nawet schudłam 2 kg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Widzę, że z tym tyciem to różnie bywa. Jestem w 22 tc i do tej pory przytyłam 13kg, idę jak burza. Sama sobie mówię, że powinnam nad tym zapanować ale jakoś nie daję rady. Mam wilczy apetyt od początku ciąży, żadnych mdłości ani wymiotów. Zawsze lubiłam słodycze a teraz to nie wyobrażam sobie dnia bez czegoś słodkiego. Ostatnio staram się trochę ograniczać ale i tak czuję, że mi przybyło )) Jednak najważniejsze aby maleństwo było zdrowe, bo ze zbędnymi kilogramami to myślę, że sobie jakoś poradzę po porodzie.

                        Skomentuj


                          Dokładnie - różnie bywa. Dzień przed porodem miałam 11 kg na plusie. 9 kg zniknęło w ciągu 2 tygodni, a pozostałe dwa troszkę później. Teraz jestem 9 tygodni po porodzie i już w swojej wadze. Jeszcze karmię, więc pewnie po skończeniu karmienia jeszcze troszkę mi ubędzie. W sumie przy karmieniu można jeść więcej niż w ciąży (tzw. dietę matki karmiącej porzuciłam po 2 tyg. bo samopoczucie było straszne, byłam zmęczona i włosy leciały). Teraz wiem, że wagą nie trzeba się martwić

                          Skomentuj


                            jak to właściwie jest z tym przyrostem wagi?
                            ja cały czas odżywiam się tak samo, nie objadam się a ostatnio stałam się większa ( nie mówie o brzuchu) więc niby od czego?
                            jestem w 6 miechu
                            i to prawda, że w ostatnich 3 miesiącach tyje się najwięcej?
                            3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                            Skomentuj


                              Ja jestem teraz w 8 miesiącu i od początku ciąży przytyłam jakieś 11 kg. Najwięcej przytyłam w drugim trymestrze, a teraz przyrost wagi jest naprawdę delikatny. Tak więc u mnie nie sprawdziło się,. ze w ostatnim trymestrze tyje się najwięcej. Nie wiem, czy to prawda, ale coś może w tym być, bo w ostatnich tygodniach ciąży dziecko podwaja swoją wagę.

                              Skomentuj


                                To nie prawda, że w ostatnim trymestrze tyje się najwięcej. Na pewno nie jest to regułą. Może siódmy miesiąc jest znaczący jeżeli chodzi o przyrost wagi, ale potem najczęściej waga staje w miejscu. Nawet u mnie tak jest. (mama dubeltowa ). Przez całą ciążę przytyłam 13 kg i w siódmym miesiącu ze zdziwieniem zaczęłam patrzeć na wagę bo wydaje mi się, że jestem coraz cięższa. Poza tym nie mogę już sobie pozwolić na ćwiczenia dla ciężarówek czy długie spacery i byłam przekonana, że to przełoży się na dodatkowe kilogramy, ale na szczęście myliłam się

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X