Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kg przytyłyście w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Przed ciążą ważyłam 58 kilo niczego sobie nie zabraniałam i przytyłam 17 kilo. Ale to wszystko zgubiłam na stole operacyjnym, bo miałam cesarkę...

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      No ja jutro zaczynam 6 miesiąc i na razie jestem 8kilo na plusie Mam nadzieję,że tak na 16-18 się skończy Lekarz mi powiedział, że tak 2 kilo na miesiąc i będzie dobrze To podobno nie za dużo i nie za mało
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        #78
        Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
        hej.
        ja w pierwszej ciazy prztylam z 48 do 72 kilo a musze przyznac, ze jestem raczej niziutka osobka (154), synka urodzilam w pazdzierniku ubieglego roku ale calkowitego powrotu do wagi nie bylo hehe, udalo mi sie dojechac do 55,5 Ciekawa jestem ile teraz mi przybedzie, bo jestem w 15 tygodniu ciazy i wskazowka na 58 kilogramie,mam nadzieje, ze nie przekrocze swojego zyciowego rekordu
        Pozdrawiam wszystkie mamuski


        Ojej to wzrost taki jak mój ja mam prawie 34 tydzień i 11 kg na plusie teraz waże 63 kg i czuje sie jak sloń..Ciekawe ile jeszcze..Hmm...

        Skomentuj


          #79
          Napisane przez iloncia89 Pokaż wiadomość
          Ojej to wzrost taki jak mój ja mam prawie 34 tydzień i 11 kg na plusie teraz waże 63 kg i czuje sie jak sloń..Ciekawe ile jeszcze..Hmm...



          ja bylam ciezarna slonica doslownie
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            #80
            10 kg... troszkę zostawiłam w szpitalu a reszta sama spadła-chyba pomogło karmienie piersią-obecnie mam taką samą wagę jak sprzed ciąży-fajnie...

            Skomentuj


              #81
              My dzis zaczynamy 36 tc. i jestesmy do przodu 13 kg

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #82
                a ja 24 tydzien i prawie 6 kg do przodu

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Ponad 20 kilo,na poczatku niewiele ale pozniej jakos nagle tyle przybylo...obzeralam sie i tyle.10 kilo zostawilam w szpitalu po porodzie a z pozostalym tluszczem uporalam sie w jakies pol roku(codziennie godzina na rowerze i karmienie piersia pomoglo).

                  Skomentuj


                    #84
                    Ja jestem w 28 tyg.ciąży i przybyło już prawie 10kg.Myślę,że na jakichś 15-16 się "zatrzymam"
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      #85
                      hejka ja mam poczatek 16tygodnia i przytylam niecale 5kilo.zobaczymy jak dalej pojdzie..........pozdrawiam wszystkie kobitki...
                      brzusi...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        a ja jakoś wagowo to słabo, bo to już 30 tydzień a ja trochę ponad 5kg narazie dodałam
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          #87
                          No i znowu "przytylysmy". Ja naprawde nie wiem czemu, zdaje sie ze duzo nie jem, bo jem czesto ale malo.. i nie sa to jakies konkretne obiady.. czasem jakas zupka, salatka warzywna, owoce.. no i duzo pijemy soczkow i wody
                          Za 3 dni rozpoczynamy 38tc. a juz przez cala ciaze "przytylysmy" 15kg.
                          Ja myslalam, ze pod koniec ciazy to waga juz jako tako sie stopuje.. a tu prosze

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            #88
                            Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
                            Za 3 dni rozpoczynamy 38tc. a juz przez cala ciaze "przytylysmy" 15kg.
                            Ja myslalam, ze pod koniec ciazy to waga juz jako tako sie stopuje.. a tu prosze
                            ja zaczynam 38tc juz jutro a na skali 23kg na plusie wiec u Ciebie nie jest tak najgorzej ale sie jakos nie przejmuje bo poszlo mi tylko w brzuszek no i ostatnio sie troszke pyza na twarzy zrobilam ale wszyscy mowia ze szybko zrzuce i sie smieja ze jak sie odwroce tylem to nawet nie widac ze w ciazy jestem



                            Skomentuj


                              #89
                              aneta88ad no to tak samo jak u mnie..idzie w brzuszek no i.. troche tez jakas taka okragla bardziej twarz mam. Od czasu do czasu wkladam i sprawdzam czy sie mieszcze w swoich dzinsach z przed ciazy tak dla uspokojenia sie

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                #90
                                tak czytam to teraz... 3 tygodnie temu urodzilam coreczke. jak juz wczesniej pisalam to w ciazy przytylam 23kg jak mala sie urodzila to stracilam 10 kg ale w swoje dzinsy sie nie mieszcze



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X