Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kg przytyłyście w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

    Ja tak bardzo boję się swojego ciała po ciąży... Braku akceptacji ze strony męża. Wprawdzie moja mama po dwóch ciążach ma figurę modelki. Tylko, że ona nie jest aż takim żarłokiem jak ja. Choćbym próbowała się powstrzymać, to i tak nie umiem się opanowac.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

      Ja w ciąży przytyłam 17 kilo i myślę, że to jest taka wypośrodkowana waga, bardzo szybko też zrzuciłam zbędne kilogramy i wróciłam do wagi sprzed ciąży, a właściwie ważę teraz jeszcze mniej, a to pewnie dlatego że karmię piersią

      Skomentuj


        Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

        Napisane przez ProDell1282 Pokaż wiadomość
        Ja tak bardzo boję się swojego ciała po ciąży... Braku akceptacji ze strony męża. Wprawdzie moja mama po dwóch ciążach ma figurę modelki. Tylko, że ona nie jest aż takim żarłokiem jak ja. Choćbym próbowała się powstrzymać, to i tak nie umiem się opanowac.
        Skoro nie umiesz się powstrzymać przed jedzeniem to może kup sobie ten 3-fazowy preparat https://**********/ ? Ma bardzo dobry, naturalny skład i zmniejsza apetyt. Z tego co pamiętam wpływa też dobrze na samopoczucie i oczyszcza organizm z toksyn. Jest idealny dla kobiet po ciąży. Ja mam zamiar włączyć do w najbliższym czasie do swojej diety.

        Skomentuj


          Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

          Zazwyczaj potem dziecko wyciąga przez karmienie piersią. Ja przytyłam a potem przwie w miesiąc była za chuda.

          Skomentuj


            Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

            ja w pierwszej ciąży przytyłam 15 kilo i bardzo szybko zeszły ze mnie zbędne kilogramy, chyba mała wszystko wyssała z mlekiem

            Skomentuj


              Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

              W pierwszej ciąży 12 kg, teraz jest 32 tydzień i przytyłam już 9 mam nadzieję że dojdzie tylko do 12

              Skomentuj


                Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                No to ja jestem z tych słoni które przytyły zbyt dużo czyli 38kg jadłam jak opętana i ciągle byłam głodna, nigdy nie czułam takiego głodu jak w okresie ciąży i nigdy tak mi nic nie smakowałam jak w tym czasie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                  ja przytyłam około 14 kilogramów ale moja waga przed ciążą nie była mała a ponoć to ma znaczenie szczupłe tyją częściej wiecej

                  Skomentuj


                    Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                    No to ja jestem z tych słoni które przytyły zbyt dużo czyli 38kg jadłam jak opętana i ciągle byłam głodna, nigdy nie czułam takiego głodu jak w okresie ciąży i nigdy tak mi nic nie smakowałam jak w tym czasie
                    ale wróciłaś szybko do tych swoich kg przed ciąży ?

                    Skomentuj


                      Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                      jak tak czytam ile przytyłyście to mam wrażenie że tylko chude dziewczyny zachodzą w ciążę... Któraś już z mam napisała kilka lat temu że przytyła do 63 kg i czuła się jak słoń... ja przed ślubem tyle ważyłam i czułam się bardzo atrakcyjna przy wzroście 167, hmm Mamy 22 tydzień a ja już na plusie prawie 8 kg. Strach pomyśleć co będzie dalej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                        ruda90mama - ale po ciąży jeszcze jak będziesz karmić to szybko zrzucisz zbędne kg

                        Skomentuj


                          Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                          18 kilogramów, to dość sporo, ale tyle mi przybyło i nie chce teraz spaść, ech, słyszałam , że po karmieniu ustabilizuje się cukier i będzie łatwiej schudnąć.

                          Skomentuj


                            Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                            Niestety nie zawsze po karmieniu się chudnie. Ja przytyłam 25 kilogramów i teraz grozi mi stłuszczenie wątroby Jestem na specjalnej diecie, zapisałam się na siłownię i walczę. Nawet nie zależy mi tak bardzo na figurze jak na zdrowiu i kondycji. Muszę mieć siłę by zajmować się dzieckiem a teraz średnio mi to idzie. Każda najmniejsza czynność mnie męczy.

                            Skomentuj


                              Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                              23 kilo w pierwszej ciąży i 18 w drugiej. Na szczęście w miarę szybko udało mi się je prawie całe zgubić.

                              Skomentuj


                                Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                                Mi udało się przybrać na wadze 20 kg (straszne), a dziś (po 6 tygodniach od porodu) 13 kg mniej. Zatem pozostało mi zgubić jeszcze 7 kg, by dojść do wagi, którą mialam przed ciążą. I mam nadzieję, że stanie się to jak najszybciej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X