Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kg przytyłyście w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przytyłam ogólnie 23 kilo, ale w ostatnim miesiącu ciąży schudłam kilogram. Lekarz mówił, że to normalne. Przed ciążą i w trakcie jadłam bardzo dużo no i do teraz nie ograniczam się w jedzeniu, ale córcia wyciągnęła ze mnie wszystkie nadprogramowe kilo. Do teraz karmię, a ma już rok A więc dziewczyny u mnie sprawdziło się opieka nad dzieckiem+karmienie piersią= waga z przed ciązy
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
      jestem w 6 miechu
      i to prawda, że w ostatnich 3 miesiącach tyje się najwięcej?
      bzdura, na pewno nie tyje się najwięcej
      u mnie było wręcz odwrotnie - w 8 i 9 miesiącu zaczęłam spadać z wagi po 1,5 kg
      a to też norma w 3 trymestrze

      Skomentuj


        Odp: hm.. za mało

        Napisane przez Jagienka6 Pokaż wiadomość
        Witam..

        a ja mam mały problem.. jestem w 20 tyg. a utyłam zaledwie 1,5kg.
        Czy to znaczy ze źle sie odżywiam?
        hm.. maleństwo we mnie rośnie, bo jakoś tydzień temu mierzyło już 17cm.
        W czym więc jest problem?
        Nie stresuj sie Jagienka, ja mam 22tc i przytyłam jakieś 2,5 kg:-))I wszystko jest dobrze.

        Skomentuj


          Odp: dodane kilogramy

          Ja jestem w 35tc i mam do przodu ok 17 kg i cos mi sie wydaje, ze na tym sie nie skonczy Nie przejmuje sie jednak waga, nie teraz. Martwic sie bede dwa miesiace po porodzie, jak mi waga nie bedzie spadac, to zaczne cwiczyc

          Skomentuj


            Odp: dodane kilogramy

            ja najwięcej przywaliłam w ost.trymestrze,więc wychodzi na to,że wszystko jest normą...
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: dodane kilogramy

              Napisane przez mamakasia80 Pokaż wiadomość
              Ja jestem w 35tc i mam do przodu ok 17 kg i cos mi sie wydaje, ze na tym sie nie skonczy Nie przejmuje sie jednak waga, nie teraz. Martwic sie bede dwa miesiace po porodzie, jak mi waga nie bedzie spadac, to zaczne cwiczyc
              tak dla pocieszenia dodam,że ja przytyłam 27kg, nie KARMIĄC DZIECKA CYCKIEM, nie ćwicząc, nie będąc na diecie zrzucilam 24kg w ciągu roku.tak samo od siebie spadło,ale nie jadlam już nic po 17h- TO BYŁA MOJA ZASADA.
              więc mamakasia nie załamuj się jak 2 miechy po porodzie nadal bedziesz mieć jakieś kg dobra dieta to MŻ (mało żreć)
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: dodane kilogramy

                ja przytylam 10kg z wagi poczatkowej 52 i wszystko zrzucilam w 2 tyg po porodzie teraz(czyli 5 miesiecy po porodzie) waze 50kg czyli jeszcze 2kg mniej niz przed ciaza




                http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dodane kilogramy

                  ja też przytyłam 10 kg z czego 4 kg w 8-9 mcu, a zrzuciłam wszystko w miesiąc po porodzie , a bałam sie że w moim wieku (36 lat) może być z kg problem, ale okazało sie że nie, tylko skóra na brzuchu już taka jędrna jak przed ciążą nie jest
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: dodane kilogramy

                    Jestem w 20 tygodniu ciąży i na plusie mam 3 kg. Zobaczymy jak to będzie wyglądać pod koniec

                    Skomentuj


                      Odp: dodane kilogramy

                      Ja do 5go mies traciłam na wadze- wieczne wymioty W sumie z bliźniakami przytyłam 15 kg. A po połogu ważyłam mniej niż przed ciążą. Przed ciążą 52, po połogu 49-50.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dodane kilogramy

                        ja przy pierwszej ciąży przytyłam 20kg, zaraz po porodzie spadło mi 13
                        teraz jestem w 20 tyg i przybyło mi dopiero 2,5kg


                        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                        ---------------------------------------------------

                        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                        Skomentuj


                          Odp: dodane kilogramy

                          Kończy mi się 7 tydzień. Miałam dużo stresów ostatnio i jak na razie schudłam 3 kg

                          Skomentuj


                            Odp: dodane kilogramy

                            Napisane przez melka102 Pokaż wiadomość
                            Widzę, że z tym tyciem to różnie bywa. Jestem w 22 tc i do tej pory przytyłam 13kg, idę jak burza. Sama sobie mówię, że powinnam nad tym zapanować ale jakoś nie daję rady. Mam wilczy apetyt od początku ciąży, żadnych mdłości ani wymiotów. Zawsze lubiłam słodycze a teraz to nie wyobrażam sobie dnia bez czegoś słodkiego. Ostatnio staram się trochę ograniczać ale i tak czuję, że mi przybyło )) Jednak najważniejsze aby maleństwo było zdrowe, bo ze zbędnymi kilogramami to myślę, że sobie jakoś poradzę po porodzie.

                            ja jestem w 20 tc i tez już troche przytyłam tj. 13 kg! ale teraz już się oszczędzam w 2/3 m-cu ciągle musiałam jeść bo jak miałam pusty żołądek to okropnie się czułam mdłosci straszne ale nie wymiotowałam i tedy waga mi poszła teraz mam mniejszy apetyt i nie jem w ogole kolacji bo po obiedzie juz nie jestem głodna no chyba że jakis jogurcik albo owocek

                            Skomentuj


                              Odp: dodane kilogramy

                              Z pierwsza ciążą przytyłam 23kg,z drugą 18kg.Przed ciążami ważyłam 40kg...Teraz 47kg

                              Skomentuj


                                Odp: dodane kilogramy

                                http://koszulkiciążowe.pl/pl/relaxsa...a-ciazowa.html

                                Proponuję takie produkty i coś na rozstępy, moja koleżanka używała koszuli ciążowej i dzięki niej szybko wróciła do wagi z przed ciąży.
                                Ja jestem w 3 miesiącu i przytyłam 5 kg więc też się zastanawiam co będzie przed samym porodem chyba będę wielka jak ciężarówka:-) Ale mi się to podoba ( biust też mi rośnie)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X