Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sok malinowy w ciazy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: sok malinowy w ciazy

    Ja też w ciąży piłam sok malinowy ale taki domowej roboty. Poza tym na wszelkie przeziębienia tak jak piszecie czosnek z mlekiem, syrop z cebuli, i herbatka z lipy u mnie działało

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: sok malinowy w ciazy

      Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
      Ja też w ciąży piłam sok malinowy ale taki domowej roboty. Poza tym na wszelkie przeziębienia tak jak piszecie czosnek z mlekiem, syrop z cebuli, i herbatka z lipy u mnie działało
      Polecam jeszcze domowy sok z czarnej porzeczki, czarnego bzu i aronii. Mi bardzo pomogły kiedy byłam przeziębiona


      Skomentuj


        #18
        Odp: sok malinowy w ciazy

        ja mam tendencje do częstych przeziębień więc profilaktycznie piję na zmianę sok z malin i czarnych porzeczek czasem z bzu bo mamy mało zapasu jedyne co lekarz mi nie kazał jeść i pić to grapefruit i sok winogronowy lub winogrona. zapomniałam zapytać dlaczego, ale zapytam w piątek na wizycie, ale nie piję bo przeżyję bez tego

        Skomentuj


          #19
          Odp: sok malinowy w ciazy

          Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
          ja mam tendencje do częstych przeziębień więc profilaktycznie piję na zmianę sok z malin i czarnych porzeczek czasem z bzu bo mamy mało zapasu jedyne co lekarz mi nie kazał jeść i pić to grapefruit i sok winogronowy lub winogrona. zapomniałam zapytać dlaczego, ale zapytam w piątek na wizycie, ale nie piję bo przeżyję bez tego
          Mi w ciąży lekarz zabronił jedzenia winogron, mandarynek ze względu na to, że jest w nich dużo cukru. Lepiej ich unikać ze względu na ryzyko cukrzycy ciążowej.


          Skomentuj


            #20
            Odp: sok malinowy w ciazy

            ja piłam sok i jadłam dużo owoców nie miałam żadnych wytycznych co do tego co pić i jeść. Także sama wybierałam to na co miałam ochotę

            Skomentuj


              #21
              Odp: sok malinowy w ciazy

              Ja w sumie dopiero w ciąży odkryłam magiczną moc soków. Mimo, że wiedziałam o soku malinowym i jego właściwościach tak inne były dla mnie czarną magią. Jednak to już przeszłość. Teraz jestem wielką zwolenniczką takich przekąsek. Po porodzie mąż zrobił mi prezent i kupił takie cudo: http://www.vitajuice.pl/category/wyc...jednoslimakowe od tamtej pory minimum dwa razy w tygodniu robię świeży sok

              Skomentuj


                #22
                Odp: sok malinowy w ciazy

                O tym, że w ciąży nie wolno jeść malin ani pić soków z nich dowiedziałam się już będąc mamą, a w ciąży jadłam ich bardzo dużo i nic się nie stało.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: sok malinowy w ciazy

                  sok malinowy w ciąży jak najbardziej można pić, głównie chodzi o liście malin bo podobno wywołują skurcze, choć powiem szczerze że pod koniec ciąży piłam taka herbatkę z liści i niestety nie przyspieszyła mi porodu a córka urodziła się 8 dni po terminie i to wywoływana oksytocyną

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: sok malinowy w ciazy

                    ja pilam sok malinowy do herbatki z lipy z miodem na przeziebienia i nic mi sie nie dzialo. lekarz tez nie widzial powodu by rezygnowac choc pewnie najwazniejszy jest umiar

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: sok malinowy w ciazy

                      W ciąży dość mocno się przeziębiłam i piłam sporo soku malinowego. Dopiero dużo później, zupełnie przypadkiem dowiedziałam się, że w ciąży malin nie powinno się jeść.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: sok malinowy w ciazy

                        Hmm nie słyszałam o tym, że malin nie wolno pić!!! Ja piłam sok z malin zrobiony przez moją mamę bardzo często będąc w ciąży i dobrze ją przeżyłam...

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: sok malinowy w ciazy

                          Sok malinowy jest jak najbardziej wskazany w ciąży. Tak to już jest że ktoś gdzieś usłyszy jakiś fragment rozmowy i przekaże dalej w swojej wersji. Zabroniony jest napar z LIŚCI malin, bo to te wywołują efekt poronny

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: sok malinowy w ciazy

                            Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                            Sok malinowy jest jak najbardziej wskazany w ciąży. Tak to już jest że ktoś gdzieś usłyszy jakiś fragment rozmowy i przekaże dalej w swojej wersji. Zabroniony jest napar z LIŚCI malin, bo to te wywołują efekt poronny
                            Mi jak byłam w pierwszej ciąży to pani w aptece powiedziała ze mam nie pić soku z malin, dopiero później gdzieś doczytałam ze to właśnie nie sok a napar z liści jest niebezpieczny dla ciężarnej

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: sok malinowy w ciazy

                              Sok z malin oczywiscie jest bardzo bezpieczny i zdrowy. Jak sie przeziebisz w ciazy to wlasnie herbatka z sokiem malonowym jest jak najbardziej wskazana.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X