Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie witaminy brałyście w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jakie witaminy brałyście w ciąży?

    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
    Beatris zasada że surowego się nie je to wiem, ale wołowe czerwone mięso można. Zapytaj ginekologa Mój mi doradzał jedzenie, ale zrezygnowałam.
    marzena to ja się nie zgodzę i myślę że wielu lekarzy też nie, bo takie mięso nawet wołowe jest potencjalnym żródłem zakażenia toksoplazmozą i wieloma innymi bakteriami, włośniami itd.
    Duphaston mi tez lekarz przepisał na początku ciąży, brałam dwa opakowania i przestałam bo zle sie po tym leku czułam

    Skomentuj


      #92
      Odp: Jakie witaminy brałyście w ciąży?

      Czyli jak widać co lekarz to opinia i każdy doradza i odradza. Czytałam o tym na jednym forum że się nie poiwnno jeść, mnie to i tak nie tyczy bo ja nie jestem fanką takich dań, ale jak miałam spadek żelaza i chciał mi tabletki przepisać to powiedzałam, że będę jeść dużo natki z pietruszki, sałaty, buraczków a on mówi że bym musiała zjeść tone tego i że najbardziej poleca surowe mięso.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jakie witaminy brałyście w ciąży?

        No ja tam pakuje w siebie co mi przepisuje, bo wiadomo, pewnie rzeczywiście musiałabym tone tej natki czy buraków zjeść

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jakie witaminy brałyście w ciąży?

          ja brałam prenatal clasic, ale lekarz mówił, że nie trzeba brać witamin jak niczego nie brakuje, bo wtedy jakieś dzieci wielkie się rodzą

          Skomentuj

                 
          Working...
          X