Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    Hej,
    Edzia uwazaj tam na siebie!
    Ja juz po usg, tak wiec dzidzia jest jednak mala, wazy 2,25 kg. Ale wszystko z nia w porzadku.Wszystkie organy pracuja b.dobrze, pokazala jak cwiczy oddychanie,glowka do dolu jest ulozona i na 100% dziewczynka. Lekarka powiedziala ze poprostu nie wszystkie dzieci sa duze a powinna do ok.3 kilo jeszcze przytyc do porodu.Z tym ze teraz usg mam miec co tydzien zeby sprawdzac jak rosnie. Wody mam w normie i z lozyskiem tez wszystko wporzadku. Mialam jeszcze ktg i tez ok.Jesc mi wiecej nie kazali bo mala i tak nie bedzie przyswajac wiecej jak do tej pory. A na 3/4d nic nie byloby widac bo glowke w lozysko wtulila. Pewnie mi sie wiecej malutkich ubranek przyda.
    Lekkiego dolka zlapalam ze ona taka malutka ale M pocieszal ze bedzie z niej taka slodka kruszynka
    pozdrawiam Mamusie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      Napisane przez matyna99 Pokaż wiadomość
      Hej,
      Edzia uwazaj tam na siebie!
      Ja juz po usg, tak wiec dzidzia jest jednak mala, wazy 2,25 kg. Ale wszystko z nia w porzadku.Wszystkie organy pracuja b.dobrze, pokazala jak cwiczy oddychanie,glowka do dolu jest ulozona i na 100% dziewczynka. Lekarka powiedziala ze poprostu nie wszystkie dzieci sa duze a powinna do ok.3 kilo jeszcze przytyc do porodu.Z tym ze teraz usg mam miec co tydzien zeby sprawdzac jak rosnie. Wody mam w normie i z lozyskiem tez wszystko wporzadku. Mialam jeszcze ktg i tez ok.Jesc mi wiecej nie kazali bo mala i tak nie bedzie przyswajac wiecej jak do tej pory. A na 3/4d nic nie byloby widac bo glowke w lozysko wtulila. Pewnie mi sie wiecej malutkich ubranek przyda.
      Lekkiego dolka zlapalam ze ona taka malutka ale M pocieszal ze bedzie z niej taka slodka kruszynka
      pozdrawiam Mamusie
      sorry za wtrącenie sie ale może pocieszę

      moja córcia urodziła sie w 39 tyg czyli donoszona i miała 2400g i 49 cm, dostała 9 pkt appgar, zdrowa jak ryba

      teraz ma 2 latka i nadal jest drobna ale zdrowa i świetnie sie rozwija, na dodatek dogoniła wzrostowo i wagowo wiele swoich rówieśników które urodziły sie z wagą 4 kg

      także nie ma sie czym przejmować może poród będzie przez to łatwiejszy i szybszy czego życzę
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        Ja też się wtrąceMi lekarze dzień przed porodem oznajmili że dziecko napewno waży mniej niż 2900i jest bardzo malutkie.A okazało się że synek ważył 3150i 55cm czyli usg się troszkę pomyliłoTak też może być u Ciebie
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Dzieki za pocieszenie, mam nadzieje ze mala do porodu jeszcze troszke podrosnie. Wiem ze usg moze sie mylic, ale ja naprawde mam maly ten brzuszek... Teraz to jeszcze bardziej sie nad nia rozczulam kiedy wiem ze ona taka malusia.

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            matyna mi lekarka powiedziala ze po mojej wadze i wielkosci brzucha mala bedzie wazyla ok 3000-3200 ze to jak na polki to male dziecko ale ogolnie to srednia. Za tydz ma mi wiecej powiedziec bo bedzie robila dokladniejsze badania. Takze nie martw sie bedzie lzej urodzic
            a dzis piekna pogoda byla com oby sie utrzymala jak najdluzej
            Pozdrawiam


            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              Hej dziewczy nie ma co sie zamartwiac to przez te sztuczne kurczaki takie wielkie dzieci sie rodza podobno kilka lat temu 3kg to norma...urodzeniowa a teraz...ja wlasnie sie boje zeby nie bylo cesarki bo bardzo waska w biodrach jestem...i jak bedzie miał ponad 4kg to nie dam rady naturalnie chyba;/ a tym bardziej ze wy to dziewczynki bedziecie mialy to nawet jest to takie słodkie małe calineczki:* A ogolnie dzis jak wstałam to szok!! brzuch prawie na kolanach tak mi sie opuscił no i ból w krzyżu niesamowity!!;/ czyzby na swięta byla niespodzianka??hmmm mam nadzieje bo już nie moge się doczekac...Pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                hej dziewczyny
                moja koleżanka w środę urodziła córeczkę 2 tygodnie przed terminem ważyła 2500 i 53cm najważniejsze by dzieciaczki były zdrowe
                ja też nie mam dużego brzucha a mała przybiera po 600 gram na 4 tygodnie jak tak dalej pójdzie to będzie ważyć 3100 urodzona terminowo ale doktórka mówi że przybiera prawidłowo a to jest najważniejsze pamiętajmy że norma urodzeniowa to 2500-3500 a maluchy potem szybko przybierają
                nie ma co się martwić na zapas bo bardzo często się słyszy że maluszki rodzą się z zupełnie inną wagą niż na USG
                a wczoraj w końcu przyszły mi mebelki mężuś dziś będzie składał szafę a komoda i łóżeczko już stoją w pokoju mój mąż skręcając łóżeczko stwierdził "ja nie mogę będę miał dziecko" ale się z niego zaczęłam śmiać ale tak to jest jak już mebelki stoją to takie bardziej namacalne

                pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  hej,
                  Rozne dzieci sie rodza jedne mniejsze drugie wieksze, najwazniejsze aby zdrowe byly! Przyjaciolka mnie pocieszyla bo jak ona sie urodzila to miala 2kg tylko, a zdrowa z niej ladna kobitka wiec nie denerwuje sie juz tak tylko czekam na malutka.
                  Dziabka no jak Ci juz brzuszek opadl to pakuj torbe do szpitala teraz to nie znasz dnia ani godziny! Ja mam nadzieje ze moja mala jednak po swietach sie pojawi-niech sobie rosnie spokojnie.
                  Antena jak juz bedziesz miec gotowy pokoik to juz z niego nie bedziesz wychodzic
                  W niedziele przychodzi do mnie znajoma fotograf i mi sesje z brzuszkiem zrobi! Nie moge sie doczekac bo ma dziewczyna talent! Bede miec super pamiatke! A i jeszcze malutkiej zaraz po pororodzie sesje trzasniemy a co!
                  Kolejny ladny dzien sie zapowiada, zeby juz tak zostalo!
                  Pozdrawiam!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    matyna a gdzie robisz sesje newborn? Ja juz tez sie zapisalam i to jak bylam chyba w 3 mies bo pol roku wczesniej trzeba hehe


                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      I znowu ja się wtrąceAle muszę się wytłumaczyćMam słabość do mojej Edzi i dlatego tu zaglądamLeżąc na oddziale poznałam dziewczynę która urodzila dziewczynkę 2350 i 53 w terminie i super zdrowa.Mi jak zmierzyli brzuch itd to stwierdzili że to nie może być dziewiąty miesiąc bo dziecko bardzo małe no bo jak brzuszek na 7 miesiąc to jakie ma być dzieckoA tu chłop 3miesiące i 6kg
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        UFFFFFF ZDALAM!! Mam juz prawojazdy Dumna z siebie jestem ze szok
                        A jutro kochany M przywozi lozeczko, ktore sam zrobil! Napracowal sie przy nim bardzo.. ale jaki dumny chodzi

                        Czarna moja kolezanka robi takie sesje (zaj... zdjecia robi a potrzebuje takie rozne tematy do swojego portfolio) i sama mi zaproponowala. Sesje zrobimy w domciu od razu jak ze szpitala wrocimy kiedy dzidzius najmniejszy bedzie A w niedziele jak bedzie ladna pogoda to troche w domku i troche w parku, teraz te duze drzewa pieknie kwitna, juz sie doczekac nie moge!

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          matyna GRATKI!!!
                          no to jeden egzamin zaliczony teraz ten życiowy na tapecie - poród

                          ale tu ruch, a ja dętka, muszę nadrobić powoli
                          mała mi szaleje ostatnie dni nie pozwala spać ani poleżeć sobie dłużej, a żebra mam tak skopane jak bym z ringu zeszła
                          moje dziecko chyba ma ADHD juz w brzuchu
                          dziś ja stary nastraszył wizyta u lekarza to mi dała 3h pospać i w miarę grzeczna siedzi teraz
                          wieczorem mam isc na wieczór panieński o ile młoda pozwoli

                          miłego i słonecznego week
                          w poniedziałek nadrobię co skrobałyście

                          buziaki

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Edzia dzieki wielkie bardzo zalezalo mi na tym zeby zdac! Odciaze wkoncu emka troszke, a wiem ze jak bym teraz nie zdala to po porodzie calkiem nie mialabym na to czasu..
                            M przywiozl i zlozyl lozeczko! Po prostu cudne, tylko teraz nam sie szafa dla malej nie zmiesci i musimy wywalic wersalke z pokoiku malej... I to jest kolejny duuuzy plus bo w jej miejsce postawimy bujany fotel do karmienia! A taki baaardzo chcialam miec
                            Ojjjj juz coraz blizej konca, rano wczesna ciut bolesna pobodka bo tak mi mala sie wwiercala w dol brzuszka, Edzia tak teraz to przed nami ten najwiekszy egzamin z zycia. I nie moge powiedziec ze czuje sie do niego przygotowana.. Po prostu wylonczylam myslenie o porodzie, i to troche pomoglo, przynajmniej mi sie juz nie sni po nocach... Teraz spokojnie do konca, co ma byc to bedzie! Damy rade !!

                            Sloneczko wyszlo w koncu po tych wszystkich deszczach, przyjemny poranek.
                            Pozdrawiam !

                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              Matyna gratulacje tylko teraz nikogo nie przejedź heh
                              pokoik na szczęście już stoi trzeba tylko przemyć półeczki i będę wszystko wkładać i w końcu muszę się zabrać za pakowanie torby bo w tym tygodniu koło wtorku brzuszek mi już opadł - myślałam że mi się zdaje ale koleżanka też tak zauważyła więc może być różnie ja tylko mam nadzieję że po majówce mnie dopadnie bo wtedy będzie praktycznie donoszone no i trochę chociaż podrośnie w brzuszku chociaż się obawiam czy dotrzymam
                              też chcę zrobić sobie sesyje jeszcze z brzuszkiem tak po świętach u znajomej o ile się nie rozpakuje

                              pozdrawiam ciężaróweczki

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                hey ale pogoda

                                moja mała nadal wojuje w nocy, ale dzis wizyta u GINKA wiec 3majcie za nas kciuki

                                a odnośnie sesji to moja domowa na szybko
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X