Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    Cześć mamuśki
    Nasze maleństwo nie ma oporów żeby pokazywać co ma między nóżkami-pięknie rozstawiało nóżki i pokoazało sie że jest....Dziewczynką!!!!!!hura Piękna zdrowa i duża-z pomiarów 22t5d waga 485-500g. Za to buźkę zakrywała jak tylko się dało dwoma rączkami, ziewała, uśmiechała się i piła wody płodowe.
    a co u was???


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      aneczko juuupiii !!! strasznie sie ciesze, az normalnie zazdroszcze (pozytywnie) i nie moge sie juz doczekac mojej wizyty za tydz i mam nadzieje ze mój szkrab tez ładnie pokaze co ma miedzy nóżkami

      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        cześć dziewczyny

        witam nową majową mamusię fajnie że jest nas o jedną więcej tak jakoś raźniej i może się coś ruszy z aktywnością na naszym forum
        Aniu bardzo się cieszę i też zazdroszczę bo będziesz miała parkę czyli rodzinka w komplecie heh a najważniejsze że zdrowa a waży prawie tyle co moje maleństwo napisz jaki termin Ci wyliczyli bo z tego co widzę to kilka dni starsza niż w suwaczku
        Edzia trzymam kciuki za Twoje USG na pewno wszystko będzie ok i ciekawe jakiej płci dzieciaczka ty będziesz miała

        pozdrawiam



        Make a pregnancy ticker

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Cześć dziewczyny i witam nową mamusię

          Aniu i Anetko gratuluje Wam córeczek ,super ,że tak szybko rosną i są zdrowe .


          Moja Julcia też bardzo szybko rośnie bo już teraz potrafi zaboleć jej kopniak , co dopiero póżniej ?





          Last edited by Werka19; 24-01-2011, 19:00.

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            hej
            Rowniez witam nowa mamusie
            Dziewczyny gratuluje coreczek ja mam w te srode USG nie moge sie doczekac i mam nadzieje ze sie nie schowa hehe
            Powiedzcie mi kiedy zaczynacie urzadzac pokoik lub kacik dla malenstwa i zbierac wszystko od pieluszki do wanienki i wozka itd?


            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              heyo
              ja to bym najchętniej juz zaczela urządzać pokoik
              w sumie to przenosimy sypialnie i tam kacik dla maluszka będziemy robic pomalutku, co miesiac cos magazynować trzeba, żeby w 8mies leżeć z nogami do góry hahahahah
              CZARNA no to czekamy na Twoje miedzy-nózki a potem moje
              widze ze tu seria dziewczynek idzie, a ja mam przeczucie na chłopaka, ciekawe czy sie sprawdzi

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                Cześć
                Jak narazie u nas same dziewuszki, ciekawe czy się wyrówna i dojdzie kilku chłopców
                Co do zakupów-teraz jak znam płeć chyba też sie powoli wezme, bo wszystko dość drogie i żeby koszty jakoś rozłożyć to zacznę od jakiś drobnych rzeczy. To takie przyjemne
                Co do przeczuć-w pierwszej ciąży czułam że będzie chłopak i był teraz nic nie czuję ale Kuba tak od początku uparł sie że siostra i chyba miał przeczucie on tym razem, Więc Edzia może tylko musisz potwierdzic to co czujesz
                Odebrałam wyniki krwi i moczu i powiem wam że mam krew utajona w moczu i ciała ketonowe, nie moge nic o tej krwi znaleść. Jutro chyba pójdę do lekarza bo martwię się


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Hej mamuśki


                  Czarna ja już zaczęłam robić generalne porządki i miejsce dla małej Pokoik dla niej zaczynany malować za 2 tygodnie i przy okazji robimy remont u siebie w sypialni , bo chcemy żeby maleństwo było narazie z nami bo jej pokoik jest troszkę dalej od naszego więc tak będzie wygodniej.

                  Już się nie mogę doczekać ,aż będę mogła przytulić Juleńkę Strasznie mi się ten czas dłuzy , a Wam kochane jak ten czas mija?

                  Buziaki:*


                  Last edited by Werka19; 25-01-2011, 13:37.

                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    Aniu nie martw się na zapas idź do lekarza i zobaczysz ,że wszystko będzie dobrze ,pamiętam jak miałam problem z łożyskiem ale już wszystko jest ok U ciebie też tak będzie. Buziaki


                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      No ja tez tak wlasnie mysle zeby powoli zbierac juz, tak za 2 tyg tez zrobimy remoncik sypialni a pozniej powoli gromadzic wszystko a tak na maxa to w marcu pewnie. Mi tez sie dluzy okropnie heh czas kiedy jeszcze brzuszka nie mialam i kopniakow nie czulam to zlecial bardzo szybko a teraz wiecej mysle i sie dluzy


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        ANIA lepiej skonsultuj z lekarzem, szkoda ze sie w lab nie zapytałas o wyniki, chociaz bys wiedziala czy jest sie czym martwic

                        Ja jak sie dowiem jaka płec to juz na pewno bede przeczesywac internet - to takie przyjemne
                        na razie drobne rzeczy, a jak sie ciepło zrobi to łóżeczko i wózek

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          hej dziewczynki, ale żeście się rozpisały aż miło poczytać
                          Czarna trzymam kciuki bardzo mocno ciekawe może w końcu jakiś siusiak się pokaże jak nie u Ciebie to może chociaż u Edzi przeczuciowo - ja też miałam wrażenie że dziewuszka będzie hehe i się sprawdziło
                          Aniu nie martw się na zapas bo na pewno to nic aż tak poważnego a poza tym może po prostu to jakaś drobna infekcja a my niestety na to jesteśmy teraz podatne a maluszek jest na pewno bezpieczny TRZYMAM KCIUKI !!!
                          co do zakupów to coś tam już pomału zaczęłam kupować (bo nie wytrzymałam ) co do pokoiku to w lutym chcemy malować ale na początek nas czeka wywózka starych mebli (na szczęście mam gdzie ich się pozbyć bo są w całkiem dobrym stanie) bo mieliśmy rezerwowy pokój i była to taka suszarnia i szafki na pościele ręczniki czy koce a teraz trzeba to gdzieś upchnąć - więc teraz walczę by to zmieścić
                          jak już będzie pomalowane i wywietrzone to czas na urządzanie pokoiku maleństwa - mam nadzieje że do końca lutego mebelki i łóżeczko będzie bo jak będę robić drobniejsze zakupy to od razu sobie poukładam tam gdzie trzeba
                          tak jak Werka chce mieć maleństwo blisko siebie by mieć na nie oko więc na pewno będzie z nami w sypialni w szczególności że dostałam taki duży kosz wiklinowy gdzie maleństwo spokojnie do 4 miesiąca się zmieści i będzie on w sypialni a dobre jest to że jest przenośny no a w ciągu dnia będę małą księżniczkę przyswajać do jej czterech kątów
                          ja chcę mieć wszystko do końca marca góra do połowy kwietnia bo termin niby na 25.05 ale różnie to może być
                          co do czasu to zobaczycie jak zleci niby się dłuży ale jak sobie myślę że co miesiąc chodzę na wizyty do mojej doktórki to leci on niesamowicie szybko czasami się zastanawiam czy z wszystkim zdążę

                          pozdrawiam




                          Make a pregnancy ticker

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Antena masz racje u mnie tez czas od wizyty do wizyty leci bardzo szybko niedawno USG mialam za 5 tyg a to juz jutro :-)
                            Moj maz ma przeczucie na synka wiec zobaczymy oby sie tylko nie schowalo ;p malenstwo tez chcemy miec w sypialni chociaz przez okres karmienia piersia zeby uniknac wedrowek heh


                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              Witam Mamusie!
                              Chcialabym porozmawiac z Wami na temat przyszlych babc... W tym roku urodze moje pierwsze dziecko! Nie moge sie doczekac-cala kipie ze szczecia miesiac temu dowiedzialam sie ze bede miec coreczke i pomalutku zaczelismy z mezem zaopatrywac sie w rzeczy dla skarbka i wiedze na temat noworodkow wszystko byloby super gdyby nie uczucie ze moja mama podcina mi skrzydelka we wszystkim co robie... Mala sie jeszcze nie urodzila a ja juz slyszalam "ja wychowalam 3 dzieci i wiem lepiej od ciebie" "co ty mozesz wiedziec o potrzebach noworodka" "dlaczego ty sie tak wymadrzasz i sie ze mna klucisz skoro ja wiem lepiej" NAPRAWDE NIGDY BYM NIKOMU NIE UWIERZYLA ZE USLUSZE COS TAKIEGO OD WLASNEJ MATKI... Wszystko jest nie tak...za malo ciuszkow kupuje nawet przypuszczalny miesiac chrzcin nie odpowiada... Praktycznie we wszystkim cos robie zle, M machna reka na tesciowa i mu szczerze zazdroszcze, ale co ja mam robic? nie chce byc ta zla niewdzieczna corka...

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Nasza dzidzia bedzie spala w swoim pokoiku, ale tylko dlatego ze z sypialni mamy drzwi do jej pokoju, wiec prawie na jedno wychodzi czy u nas w sypialni czy u siebie Pokoik ma juz pomalowany w kolorze MOJITO a na scianie sliczne kroliczki a mebelki robi tatus Malutkiej ja juz sie nie moge doczekac koncowego efektu Ciaza uplywa mi bardzo szybko, zaczelam juz chodzic na wizyty co 2 tyg. Jedynie strach przed porodem narasta... ale nigdy nie slyszalam o kobiecie w 15 miesiacu ciazy wiec jakos dam rade pare godzin i po krzyku ha doslownie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X