Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    ja juz herbate z sokiem malinowym, albo miodem i cytryna pije, do tego witaminy
    a ten syrop mam ale tak wali zgniłym czosnkiem ze mnie odrzuca od niego i na pawia zbiera wiec
    nikt nie wzioł pod uwage ze ciezarne maja wyostrzone smak i wech

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      Edziu ja osobiście na przeziębienie polecam syrop z cebuli , na mnie zadziałał błyskawicznie bo już na następny dzień czułam się o niebo lepiej

      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        Ja juz wybralam wozek http://www.strollers.com/Stroll-Air-...-B-XH1047.html powiem szczerze ze w Europie sa ladniejsze wozki ale trafilam na ten, jest lekki, duzy kosz na zakupy, po zlozeniu malo miejsca, tylne kola pompowane no i duzo dodatkow chociaz jeszcze chodzi mi po glowie ten http://www.mystrollers.com/shop/prod...07-SEATTEBROWN
        A co do syropu z cebuli to fakt, dodaj jeszcze miod lub cukier i wcisnij cytryne


        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
          a mnie rozkłada i juz nie wiem czym sie kurowac i bronic przed tymi wirusami
          jeszcze M mi przywlekł grype
          OSCILLOCOCCINUM. U nas się sprawdziło, dlatego jest na zaopatrzeniu apteczki. nawet mąż się do niego przekonał.

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            Cześć Dziewczynki,
            A co tutaj tak cichutko???
            Edzia mam nadzieję że bardziej Cie nie rozłożyło. Ja w pierwszej ciąży ciągle coś łapałam to Oscillo mi nic nie dawało, a co do syropu z cebuli, niby skuteczny,ale ja na samą myśl o wypiciu mam odruchy, fuj. I tak nic mi nie pomagało i kończyłam z 40 stopniami gorączki na antybiotykach. Nawet aspiryne w ciąży brałam, bo lekarz powiedział że jest mniej szkodliwa niż 40stopni, których nie szło zbić. Co ja się namartwiłam czy urodze po tym wszystkim zdrowe dziecko. A tu prosze, chłop jak dąb, zdrowy mocny. Do teraz jak bardzo wariuje to mówię że to aspiryna działa na niego jeszcze
            Czarna, no ładne wózeczki, ale ja bym całego czarnego na lato nie kupiła.
            Ja juz odliczam dni do poniedziałku, kiedy zobaczę moja dzidzię


            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              hey

              aneczka srednio ze mna, co sie podlecze to mi wraca od nowa, na razie nie ma powaznej infekcji zeby brac antybiotyk, bo gin mi tez powiedział ze mniej dziecku zaszkodzi niz wirus
              U mnie to takie przeziębienie z gardłem w roli głównej, na szczescie na zatoki mi nie poszło, ba ja to nie mam nigdy goraczki bo mi na zatoki wali zawsze
              Gardła podleczyć nie moge, biore strepsils bo działa miejscowo, ale cos sie ciezko zrywa
              No ale idzie delikatny mrozik to moze lepiej bedzie, te wirusy wymrozi

              Novynkah oscilum kupiłam zobacyzmy czy pomoze

              co do syropów to nie dla mnie sa bo mam wyostrzony wech i cebula i czosnek mnie odrzuca, chyba po dzieciece sięgnę ponoć tez bezpieczne dla mamus

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                dziewczyny co tu takie pustki, mam nadzieje ze was nie pozarażałam
                ze mna juz lepiej, babcine płukanki na gardło pomogły w 2 noce

                jak tam wasze maluchy, bo mój to tak bryka, zwłaszcza jak tatus ma wrócić z pracy eMek poczuł pierwszy raz ruchy przez brzusio

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Edzia no ja wlasnie dzis rano cos nie ciekawie sie czulam ale mysle ze to nie przez Ciebie Moja dzidzia tez ruchliwa, urzadza sobie disco w brzuszku chyba heh i to zawsze o tych samych porach najbardziej ruchliwe jest ok 12-1 w poludnie i o 10 w nocy, moj rowniez czuje przez brzusio a ostatnio nawet juz widac jak kopie skora tak podskakuje fajnie :-) W srode mam nadzieje sie dowiedziec duzo wiecej o mojej dzidzi pozdrawiam


                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    ja ide za 1,5tyg bedzie juz 20tydz i mam nadzieje ze podejrzy tam ginek co ma miedzy nóżkami, a jak nie to bedzie trzeba poczekać do następnej wizyty

                    pozdrowionka

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      hej dziewczyny,
                      mam nadzieje że wasze zdrówko już lepiej, troszkę mnie tu nie było niby jestem na zwolnieniu a zabiegana jakaś jestem a dzisiaj to już w ogóle w końcu dzień babci
                      wczoraj byłam na połówkowym i z moją kruszynką wszystko w najlepszym porządku - cieszę się niesamowicie no i potwierdzona dziewczynka szalejemy z mężem z radości, śmiałam się bo mój ukochany stwierdził że za dwa lata robimy synka a sam chciał teraz córę hehe a waży 498g i lekarz się śmiał że tak się wierci że ciężko ją wymierzyć i przebadać - zdjęcie naszego skarbeńka dla was
                      wczoraj też oglądaliśmy wózki jeden mi się wcześniej podobał ale nie znam firmy i muszę iść to sprawdzić a oto dwa typy które wczoraj upatrzyłam choć sądzę że ten pierwszy będzie kupiony chyba że będzie miał złe opinie to Bexa sprzedawca bardzo go zachwalał http://www.babymobil.pl/wozki.php?id=b4#opis-head a ten mi się spodobał choć niektóre opinie ma nieciekawe kolor j10 http://babyactive.pl/index.php?wozek...w=kolory#start ale sama już nie wiem dobrze że jeszcze trochę czasu zostało

                      pozdrawiam





                      Make a pregnancy ticker
                      Attached Files
                      Last edited by antena_82; 21-01-2011, 18:50.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        ANETKA słodziak z Twojej małej damy gratulacje dziewczynki

                        dziewczyny nie spijcie sie z tymi babciami i dziatkami, bo tu tak pusto, że śmiem twierdzić ze jesteście herbatka opite
                        ja jadę dopiero w niedziele do babci bo mi ostatnia została

                        meldować mi sie tu

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          Edzia dzięki już nie mogę się doczekać aż moje maleństwo wezmę w ramiona już tylko cztery miesiące pewnie zlecą ale jak widzę moją kruszynkę to mam uśmiech na ustach euforia niesamowita

                          rzeczywiście coś nikt się nie odzywa na naszym forum zabiegane te nasze mamuśki a co będzie jak się urodzą nasze dzieciaczki


                          pozdrawiam i odzywajcie się częściej







                          Make a pregnancy ticker

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Witam,
                            Jestem tu nowa, przewidywany termin porodu to 25 maj
                            Pozdrawiam










                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              witajcie jak tam po week ja strasznie zmeczona, gosciny to nie dla mnie
                              A wy widze dalej balujecie z babciami bo tu pustki

                              witaj biedroneczko rozgosc sie i napisz cos wiecej o sobie

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                cześć Dziewczynki, witam nowa Mamusię
                                No u nas jest troche tych babci do objechania. Kuba ma 4 prababcie,1 pradziadka, 2 babcie i 2 dziadków. Zarobili ogrodnicy na kwaitkach od nas
                                Dziś Kuba został na noc u moich rodziców(uwielbia to) bo jutro rano jade do laboratorium a o 9 mam to moje wyczekiwane USG-ostatnie miałam w 12 tyg.
                                Antena wózeczki oba ładne, ale nie znam opini na temat żadnego z nich więc się nie wypowiem.
                                Do jutra mamuski, dam znać, pewnie wieczorem dopiero jak po usg.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X