Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chłopiec czy dziewczynka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    A ja zawsze chcialam synka no i mam Na usg w piatym miesiacu bulo widac pitolka i pamietam ze cieszylismy sie jak wariaci

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      U mnie dziś okazało się, że ma być synek. Marzyła mi się córeczka ale cieszę się ogromnie!!!


      Skomentuj


        #93
        Moje malenstwo w koncu ujawnilo swa plec... bedzie chlopiec ku wielkiej radosci mojej mamy
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          #94
          Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
          Moje malenstwo w koncu ujawnilo swa plec... bedzie chlopiec ku wielkiej radosci mojej mamy
          A Ty chciałaś chłopca czy dziewczynkę?
          Alanek 14.09.2006

          Skomentuj


            #95
            Ja chciałam córeczke ale jak usłyszałam na usg że synek to byłam przeszczęśliwa.Jakbym miała miec jeszcze drugie dziecko to też może byc synek.Mąż za to by chciał drugie dziewczynke.
            Alanek 14.09.2006

            Skomentuj


              #96
              ja chcialam córe- i ją mamjestem bardzo szczęśliwa z tego powodu.
              drugie chcialabym kiedys chlopaka
              przynajmniej córeczka bedzie mamusi pomagać w pracach domowych

              Skomentuj


                #97
                Cześć Dziewczyny Ja marzyłam o dziewczynce i na ostatnim USG okzało się, że na 150% będzie Hania
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  diabeleckie gratuluję synusia !! Yoenne a Tobie córeczki
                  Jak byłam w ciąży byłam przekonana, że urodzę córcię a mam synka.
                  Za kilka lat jak będę miała drugiego synka to się nie pogniewam

                  Skomentuj


                    #99
                    Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                    diabeleckie gratuluję synusia !! Yoenne a Tobie córeczki
                    Jak byłam w ciąży byłam przekonana, że urodzę córcię a mam synka.
                    Za kilka lat jak będę miała drugiego synka to się nie pogniewam
                    Pewnie, najważniejsze żeby zdrowe było Mój mąż chciał syna jako pierwszego, żeby potem siostrzyczki pilnował. A ja tak po cichutku marzyłam o córci. No i teraz będzie musiał sam jej pilnować jak podrośnie a nie synem się wyręczać.
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Mamuśki drogie,

                      Ja mam dwóch chłopaków, choć zawsze myślałam, że będę mamą dziewczynki ( może dlatego że jestem jedynaczką i kiedyś myślałam, ze jak ma się dziecko to jest to dziewczynka!!??
                      Teraz powiem jedno - chlopaki sa super, a ja jestem matką królów!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej ja jestem w 38 tyg i czekam już jak na szpilkach Będę miała córeczkę Zuzię choć na początku byłam pewna wręcz ,że to będzie chłopiec:P ale robiłam usg 4d i lekarz stwierdził,że to na 100% dziewczynka
                        Iwonka

                        Skomentuj


                          my z mężem od samego poczęcia wiedzielismy ze to chłopiec i w tej formie sie zwracalismy do niego. ale wszyscy w kolo mówili ze bedzie dziewczynka bo duzo wymiotowalam i obajdam sie słodkosciami. i kto mial racje: my, na usg pokazal nam swoje klejnociki

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            witam, ja mam pierwszą córeczkę i teraz jestem w 14 tygodniu ciąży, mój mąż mówi że bedzie chłopczyk, ale gdy mówię do brzuszka Kamilek to mam lekkie wyrzuty bo jeśli tam jest dziewczynka to może poczuć sie urażona
                            Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie

                            Skomentuj


                              Z nami bylo tak...
                              Maz chcial corke, ja mowilam ze bedzie syn...wiec zalozylismy sie przed badaniem...i maz wygral...teraz jestem w 30 tygodniu i cora potwierdzona!!! Ja sie ciesze niesamowicie bo o tym synu to chyba z przekory mu mowilam ale ze on nie chcial pierwszego syna to mnie zaskoczylo, ale nawazniejsze ze ma swoja wymazona coreczke.

                              Skomentuj


                                od samego poczatku ja sama jak i znajomi mowili ze bedzie chłop.. nie mylili sie.. czekamy na Wiktora ktory powinien sie pojawic 26marca
                                http://picasaweb.google.pl/katarynka311/CzekajacNaCud#

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X