Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chłopiec czy dziewczynka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Collen
    Zrozumiałam tą 'łopatologiczną' informację na temat genów męskich i żeńskich, nie wiem tylko dlaczego post był skierowany akurat do mnie, a nie do ogółu, zapytałam się Ciebie jedynie czy możesz wskazać konkretne źródła, a nie dawać mini wykład. Wiem, że można znaleźć informacje w internecie, ale mnie interesują konkrety, a nie przekopywanie się przez setki stron z których tylko kilka jest tak na prawdę na temat, to w kwestii wyjaśnienia...

    I no właśnie wiadomo, że kobieta może mniej więcej określać dni swojego cyklu, ale przecież nigdy tak do końca obliczenia nie są dokładne, wystarczy stres, przeziębienie lub inna choroba, aby cały cykl się rozwalił i wtedy co?
    Tak jak pisała Collen, o metodzie in vitro, to chyba najlepszy 'przepis' na dziewczynkę, oczywiście jeśli kobieta na prawdę już jest zdesperowana i po kilku chłopcach pragnęła by dziewczynki

    Ale tak ogółem...Czy to na prawdę takie ważne czy ma być chłopiec czy dziewczynka??
    Nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka, to zawsze te same kupki, przypadłości, karmienia, bezsenne noce itd...To również te same emocje, ta sama matczyna miłość.
    Ja bardzo chciałam dziewczynkę a mam chłopca i kocham go tak samo jak gdyby był dziewczynką, więcej, teraz nie zamieniła bym go nawet i na nawet najgrzeczniejszą dziewczynkę pod słońcem

    Pozdrawiam wszystkie mamusie oczekujące bądź starające się...powodzenia

    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

    Różności do postów
    GALERIA OLAFKA

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Jasmin a wiesz sama nie wiem dlaczego tak bezpośrednio
      do Ciebie
      Masz rację powinno być do ogółu
      Napisane przez Jasmin Pokaż wiadomość
      Ale tak ogółem...Czy to na prawdę takie ważne czy ma być chłopiec czy dziewczynka??
      Nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka, to zawsze te same kupki, przypadłości, karmienia, bezsenne noce itd...To również te same emocje, ta sama matczyna miłość.
      Ja bardzo chciałam dziewczynkę a mam chłopca i kocham go tak samo jak gdyby był dziewczynką, więcej, teraz nie zamieniła bym go nawet i na nawet najgrzeczniejszą dziewczynkę pod słońcem

      Pozdrawiam wszystkie mamusie oczekujące bądź starające się...powodzenia
      I pod tym się podpisuję

      Skomentuj


        #33
        Colleen jak kazda mama chcialabym miec parke i pierwszego chcialabym chlopca wiem ze nigdzie nie ma zadnego 100% sposobu na plec dziecka ale nie zaszkodzi sprobowac a wiadomo ze co by sie nie urodzilo to bedzie sie kochac jednakowo

        Jasmin przepraszam ze bylo to tak bezposrednio ale bardzo podoba mi sie imie amelka i od zawsze chcialam gybym miala corke dac jej tak na imie dlatego tez zapamietalam te imiona czytajac to i po prostu dalam je jako przyklad bo pierwsze mi przyszly na mysl po prostu sa ladne

        Skomentuj


          #34
          A ja sobie wymarzyłam rodzinę z samymi mężczyznami,
          a mój mąż parkę dzieci. Co będzie to i tak szcześliwi będziemy.
          Ale żadnych diet, ani liczenia dni,a już tym bardziej codzinnego
          mierzenia temperatury nie będzie !!!!!!!!!
          Matko i córko toż to nawet książki wydano, żeby sobie
          płeć zaplanować Ojj babeczki, babeczki

          Skomentuj


            #35
            DO JASMIN Witaj,zgadzam się z Tobą,że pierwsze dziecko jest tak wyczekiwane,iż płec jest obojętna,natomiest jak jesy w moim przypadku i mam 2 córcie,to synek byłby mile widziany,co nie znaczy,że na siłę będę dążyc aby "ON"został poczęty-zapewniam,ze jak urodzę 3 dziewczynkę będę kochała tak samo szaleńczą miłością jak obecne córcie i nie będziemy próbowac aż do skutku,bo na samym początku ustaliliśmy,że będzie trójka.Choc miło by było przedłużyc nazwisko rodowe-pozdrawiam

            Skomentuj


              #36
              ja wiem, co będzie i myślę, że miło jest wiedzieć czy będzie chłopiec czy dziewczynka...zawsze można jakoś się psychicznie nastawić...no i całe wyposażenie pokoju jest podporządkowane pod płeć.

              Skomentuj


                #37
                Witajcie,
                ja mam już chłopca i przy pierwszej ciąży nawet nie chciałam wiedzieć co będzie...teraz myślę o drugim dziecku i chciałabym dziewczynkę
                Pozdrwaiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Napisane przez ~~Agnes~~ Pokaż wiadomość
                  ja mam 2 letnia coreczke Julcie
                  a teraz jestem w 15 tc i mam nadzieje ze bedzie chlopiec
                  życzę Ci tego ... "parka" to chyba fajna rzecz
                  pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #39
                    Witajcie.
                    A ja całe życie marzyłam o synku i na 100 % wg mojego lekarza będzie synuś także jestem najszczęśliwszą mamusią po słońcem i mam nadzieję że gin się nie pomylił bo ubranka które czekają na Bartusia nie pasują dla ewentualnej Julitki
                    Bartuś 5.12.2008

                    Skomentuj


                      #40
                      witam!
                      jak dowiedziałam się o ciąży to jakoś od razu miałam wrażenie że to będzie ON, może dlatego, że chciałam córcię, a jak wiadomo los figle lubi płatać więc pogodziłam się z tym że będzie synek. jakież było moje zdziwienie jak na usg w 20 tc gin powiedział, że to na 100% dziewczynka!!! totalne zaskoczenie i radocha niesamowita
                      chcę kiedyś drugie dziecko i teraz już obojętne co będzie czy syn czy córa będę kochać tak samo
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Napisane przez milkajogi Pokaż wiadomość
                        Odnośnie sposobu na syna to wyczytałam że trzeba przed zajściem w ciążę zrezygnować ze słodyczy przynajmniej na 3 m-ce. A także mieć dziecko jedno za drugim.pozdrawiam

                        Napisane przez ASASIA1 Pokaż wiadomość
                        Witam dziewczyny-przeszłam przez 2 ciąże,zupełnie różne i urodziłam 2 córeczki.A może przy okazji dacie przepis na chłopca?Właśnie będziemy starac się o 3 dziecko i mile widziany byłby chłopczyk,pozdrawiam.
                        Napisane przez agacia Pokaż wiadomość

                        Na płeć dziecka wpływa również dieta:
                        Chcesz mieć dziewczynkę - stosuj mleczno-słodką dietę bez soli i jedz produkty zawierające wapń i magnez, czyli: ● mleko i jego przetwory ● soję ● orzechy ● fasolę ● ryby ● kasze ● warzywa liściaste ● brokuły ● figi ● migdały ● czekoladę.

                        Przepis na chłopca - to dieta bogata w sód i potas, czyli: ● owoce cytrusowe ● pestki słonecznika ● pietruszka ● pomidory ● ziemniaki ● banany ● wędliny ● woda mineralna bogata w sód. Dodatkowym czynnikiem sprzyjającym poczęciu chłopca jest kofeina (np. w kawie i coli), która „uskrzydla” i tak już szybsze z natury plemniki Y.

                        Uwaga! Dietę trzeba zastosować na kilka miesięcy przed poczęciem.

                        No wiec powodzenia!!!
                        Boze patrzysz i nie grzmisz. 21. wiek, a poglady jak ze sredniowiecza. Kobietki co wyscie sobie ubzduraly z tymi dietami. Wypowiadam sie na ten temat juz w innym poscie. Zaplodnienie to genetyka, polaczenie nici DNA - przypadkowe. To ze w jakis sposob mozna zwiekszyc prawdopodobienstwo na jakas plec i tak nic nie daje. Chocby na to, ze bedzie dziewczynka byl 1% szansy, to i tak moze byc dziewczynka. Tym procesem dzieki Bogu jeszcze nie sterujemy (- mowa o naturalnych metodach zaplodnienia).

                        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                        przepis? jak to mowi moj maz dwa razy w prawo raz w lewo następnie dwa jajka cztery kolana i odstawic na 9 miesiecy
                        ale tak serio to podobno cieplo oslabia plemniki meskie tak wiec jesli chodzi o coreczke to najlepiej zaraz po goracej kapieli i przed kominkiem a chlopczyka najlepiej w sniegu
                        Przegrzanie jader wplywa negatywnie na plemniki mezczyzny, bez wzgledu na ich rodzaj. Po to natura wymyslila elastyczna moszne :P . Jedyny prawdziwy przepis to ten, ktory podal Twoj maz :P. Milego "robienia" dzieci.

                        Napisane przez Jasmin Pokaż wiadomość

                        W ogóle gdzieś znalazłam taki test dla kobiet w ciąży o rozpoznawaniu płci maluszka po objawach i wyglądzie brzuszka, mi wyszło że na 75% powinna być dziewczynka (na usg nie można było ustalić więc miałam niespodziankę do końca) i teraz wiem, że takie przesądy są po prostu chyba wymyślone dla zabawy.
                        Dokladnie dla zabawy, jak wrozby w andrzejki :P

                        Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                        Matko i córko toż to nawet książki wydano, żeby sobie
                        płeć zaplanować Ojj babeczki, babeczki
                        Fantastyka naukowa :P

                        Skomentuj


                          #42
                          miskuzet hehe
                          Fajne posty, proszę o więcej

                          Skomentuj


                            #43
                            no jest ciekawie
                            Kiedyś myślałam o płci dziecka...teraz to już nie jest ważne oby było...

                            Skomentuj


                              #44
                              Hej dziewczyny u mnie lekarz dał 100% pewność ze dziewczynka i powiedział ze do częstych pomyłek dochodzi dlatego ze dziewczynki maja opuchnięte wargi sromowe(moja mała ponoć ma) jak są w brzuszku mamusi i często lekarze mylą to z siusiakiem no ale wiadomo pewne będzie wszystko jak już dzidzia będzie w rękach mamy ale najważniejsze żeby kruszynka była zdrowa

                              Skomentuj


                                #45
                                Ja też od razu chciałam wiedzieć co to będzie.
                                Wszyscy wmawiali mi że będzie chłopczyk bo w ogóle nie zbrzydłam.
                                Na usg okazało się że to dziewczynka
                                Mojej radości nie było końca, zawsze marzyłam o córci a najlepiej to o dwóch
                                Madzia - 2 grudzień 2007
                                Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X