Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Marzec i kwiecień 2011*****

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

    Klara kochana gratulujęTo jednak imiona będą aktualneKochana grunt że z dzidzia wszystko dobrze.Ja też nie miałam robionego testu Papa.U nas się go zaleca z tego co się orientuje kobieta kolo 40.Ale jak widzisz co kraj to obyczaj.W sumie to dobrze Ci że będziesz miała wszystkie te badania.Ja osobiście musiałabym na nie majątek wydać żeby je zrobić.
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

      Ewcia ja ze wzgledu na to, ze mam ciaze zagrozona do poczatku, dali mi takie zaswiadczenie w szpitalu i za wszystkie badania (oczywiscie nie te robione prywatnie) nie place.Inaczej musialabyc placic za "bilety", za kazde 7 pozycji do zbadania ok. 20 euro ie placi. Nadrabiam za to na wizytach u ginka, 150 euro za kadzym razem, chyba, ze ide tylko pokazac mu wyniki. Ale nie narzekam, bo facet jest naprawde super
      A test pappa tutaj tez sie robi po 35 obowiazkowo, a dla reszty jak kto sobie zyczy. Ja na poczatku myslalam, ze nie chce robic, ale ginek mowil, ze jak juz chce mierzyc NT to i pappa zrobimy.

      Czy w Polsce obowiazkowo robi sie tez test na HIV u kobiet ciazy? Nie wiem czemu, ale czuje sie dziwnie, ze musze go robic, wiem, ze to dla dobra Malej. Chyba za duzo sie naogladalam Na wspolnej

      No i moje przeczucia sie potwierdzily, bedzie Zosia
      Maz zadowolony, ale juz obmysla jakby tu synka spodzic hehe


      Skomentuj


        #48
        Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

        Klara moje wielkie gratulacje córeńki!!!!! ja chyba oszaleję z radości jak się dowiem, że córcia, chociaż jak będzie facet, to płakać nie będę. jestem przygotowana na 2 opcje

        w Polsce badanie na wirusa HIV przeprowadzane jest nieobowiązkowo. Tym razem chodzę do ginka prywatnie i on strasznie wymyśla z tymi badaniami jak patrzę na listę robioną przy Piotrusiu, to wysiadam, bo całą ciąże nie narobiłam się tyle wszystkiego. Do tego trzeba za każdy jego wymysł płacić. Na ostatniej wizycie właśnie też zalecił badanie na wirusa HIV

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          #49
          Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

          Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
          Dzien dobry

          Bede robila tez test podwojny, chyba Pappa sie to nazywa w Polsce. Ktoras z Was robila?

          W sobote ide na pobieranie krwi, juz sie boje. Mam 17 pozycji i juz widze siebie bez sniadania i 3 pielegniarki szukajace mojej zyly ehhh


          Ola a jak u Ciebie przebiegla wizyta? Wszystko ok?
          ja robiłam test Pappa , bo obejmowały mnie z racji wieku (35 lat ) darmowe badania prenatalne, test z krwi na wynik czekałam ok 3 ty, nie wiem jak jest we Włoszech , może czeka sie krócej, u mnie wynik był dobry , jeśli jest coś nie tak to go powtarzają albo kierują na aminopunkcje przynajmniej w Polsce
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            #50
            Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

            Klara - super że wszystko dobrze. Gratuluję córeczki, choć to dość wcześnie na określenie płci

            W PL test na hiv nie jest obowiązkowy, bo wymaga zgody kobiety, ale ja np robiłam i szczerze mówiąc ginek nawet mnie nie pytał tylko wypisał, że mam zrobić, a robiłam z innymi badaniami, więc nie czułam się skrępowana. A ponieważ nigdy w życiu go nie robiłam, to stwierdziłam że nie zaszkodzi, a co tam...

            Dzięki za troskę, u mnie wizyta też ok, wszystko się zagoiło, no i trafiłam na fajnego lekarza, który dodatkowo niedrogo bierze, więc już będę do niego chodzić.

            A co do krążków to się nie znam... i testu papa też nie miałam, przezierność dobrze wyszła więc żadnych badań dodatkowych nie robiłam, tym bardziej że u nas prywatnie (bo tak chodziłam) to taki test ze 400 zł kosztował

            Trzymajcie się dziewczynki i całuski dla Waszych dzidziusiów w brzuszkach

            Skomentuj


              #51
              Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

              No kochana powiem Ci że ja też płace za wszystkie badania i za wizyty też.Nawet jak idę z wynikami.A test na Hiv to z tego co się orientuje dopiero wchodzi u nas jako obowiązkowy.Bynajmniej przy Igorze nie miałam robionego.
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                #52
                Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                Majajula ja tez mam zawsze problem z siniakami po pobieraniu, zeszlego lata chodzilam do pracy w dlugim rekawie bo mialam tak posiniaczone przedramie, ze nie chcialam, zeby ktos pomyslal ze maz mnie bije hehe
                Krwiak na krwiaku ehhh

                Lekarz zapytal czy chcemy, zeby zobaczyl kto w brzuszku mieszka no i wypatrzyl jakis kanalik i mowi, ze z tego bedzie pipeczka i nic raczej juz nie urosnie hehe
                Zobaczymy, czy sie potwierdzi

                Moja szyjka ma niecale 3 cm. A Ty mialas zakladany krazek czy musialas poprostu lezec?
                U mnie na szczęście skończyło się na leżeniu. Ale ja oprócz szybko skracającej się szyjki miałam skurcze już 12 tyg ale ładnie szłam na Fenoterol i pompowali we mnie litrami magnez z czymś tam (potasem????)


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                  Kala tutaj czeka sie 3 dni od daty badania, i wynik przysylaja do domu. Traktuja to badanie priorytetowo, bo np. na wyniki morfologii czeka sie standardowo 7 dni i trzeba odbierac samemu. Jesli wynik bedzie zly, to tez kieruja na aminopunkcje.

                  Scaarletka to trzymam kciuki za coreczke Jakby co, to za trzecim razem napewno bedzie dziewczynka
                  A badania chyba lepiej zrobic i wiedziec. Ja robilam przed ciaza mnostwo badan i myslalam, ze w ciazy juz nie beda mnie tak meczyc, nawet nie wiedzialam, ze istnieje tyle roznych pozycji do zbadania.

                  Majajula ja chyba wolalabym krazek niz ciagle lezenie, troche sie obawiam jak to bedzie, moj ginek mowi, ze najlepszy czas na zalozenie to 13-14 tydzien.
                  Mam nadzieje, ze teraz Twoja ciaza przebiegnie bez komplikacji Niech te nasze szyjki sie nie wyglupiaja i beda twarde

                  Olu to super, ze wszystko oki. Kiedy bierzesz sie za majstrowanie nastepnego rozowego bobaska ?
                  Last edited by Promesse; 16-09-2010, 10:43.


                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                    Dziewczyny a ja na HIV miałam robione badania przy każdej ciązy nawet 9 lat temu i zawsze myslałam że to obowiązkowe badanie tak jak na kiłę.

                    A ja chodzę do mojej pani internistki i wszystkie badania które można na kasę chorych robić mi przepisuje tylko za cytomegalię muszę płacić a w październiku znów muszę robić i mam stresa jak zwykle


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                      Promesse ja tą ciązę mam rewelacyjna od samego początku. Fakt jak to mój mąż określa gówniarska wpadka ale teraz już jestem zadowolona pogodzona itd. nie wyobrażam sobie żebym nie była w ciązy
                      zero mdłości skurczy wracam od gina bez skierowań do szpitala bez leków no rewelacja po prostu (ale nie zmienia to faktu że się stresuję)
                      No tak 13-14 tydzień wtedy zakładają ale mi wtedy leżenie wystarczyło więc nie ryzykowaliśmy z krązkiem i dotrzymałam do 41 tygodnia

                      Promesse życzę aby jednak twoja szyjka nie głupiała i skróciła się w 38 tyg


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                        Klara - nie różowego, tylko niebieskiego - dla męża, żeby synuś był... tzn bardziej dla mnie, bo jak to mówią - córunia tatunia a syneczek mamy ale to prawda - Justynka jest tak za tatą że szok!!! Choć nie powiem chętnie bym miała 2 dziewczynki Ale chyba jeszcze poczekam... choć wiecie co?? jak tak Was czytam, to chce mi się znów być w ciąży

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                          Majajula gowniarska wpadka Maz ma poczucie humoru widze

                          Ola to na co czekasz
                          Zartuje, wiem, ze to nie takie proste Ja chcialabym dzieci z roznica wieku 4-5 lat, ale zobaczymy jak to bedzie


                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                            Nie proste? No trudne też nie jest, a jakie przyjemne No ja myślę o różnicy 2-3, bo już mam 29 lat i nie chcę za bardzo przeciągać

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                              Klara u mnie będzie 3lata i 4miesiące różnicy między szkrabami.No rocznikowo będzie 4lata i wydaje mi się dobra będzie taka różnica wieku.Chociaż powiem wam że coraz bardziej zaczynam się bać czy dam sobie radę.I że synka zaniedbam
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                                Ewa - dasz radę! Na pewno z początku nie jest łatwo, ale mi się wydaje że dzieci fajnie rozwijają się jak mają rodzeństwo. I patrząc po dzieciach znajomych taki kilkulatek potrafi fajnie bawić się nawet z niemowlaczkiem. Zobaczysz że będzie dobrze.

                                Dziewczyny, chyba nie macie takich małych dzieci, ale przeczytajcie koniecznie:
                                http://www.we-dwoje.pl/vigantol;wyco...kul,20902.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X