Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Marzec i kwiecień 2011*****

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

    Dzien dobry,

    kto chce szklaneczke soczku pomaranczowego? Spieszyc sie kobity bo niedlugo sie skonczy


    jawmagda staraj sie nie stresowac i nie przemeczac, lez sobie z dobra ksiazka, to pozwala sie troszke wyciszyc. No i mam nadzieje, ze przebyte plamienia to nic powaznego. Trzymam kciuki zeby sie wiecej nie powtorzyly

    Ulcia bole jajnika tez mialam ana poczatku ciazy, ale przeszlo w II trym. Przypominaj o tym ginkowi na kazdej wizycie, zeby trzymal to pod kontrola. Moim zdaniem skoro nie napina Ci sie brzuszek i nie boli Cie od pepka w dol (taki promieniujacy bol) to chyba faktycznie hormony sa tu winne, albo wiercacy sie Dzidzius.

    Scaarlet ty tez kochana sie nie przemeczaj i z seksikiem spokojnie
    Lekarz wogole pozwolil Wam na male co nie co przy lekarz rozkurczowych? Zazdroszcze, bo ja juz 6 miesiecy posuchy

    Wozek, ktorego linka wkleilyscie jest bardzo fajny, tylko chyba ma duzy stelaz po zlozeniu, wiec trzeba miec pojemny bagaznik. No i na polskie warunki wydaje mi sie strzalem w 10. Podobny jest do quinny, ktory bardzo mi sie podoba.

    Ktoras z Was pisala o bezsennosci, to mnie niestety tez ten problem dotyka. Musze wstawac w nocy po lekarstwa (co 8 godzin mi wypada, mniej wiecej raz w srodku nocy) i pozniej ciezko mi usnac. Nie wiem jak temu zaradzic, zapalam lampke i czytam ksiazke, czesto zarwana noc odypiam w dzien i to takie bledne kolo. Moze sprobuje herbatke rumiankowa pic.

    W srode bylam z M na USG 3d/4d. Chcialo mi sie plakac, bo wszystko bylo tak realistycznie widac. Moja ksiezniczka na 100% jest dziewczynka, ma taka sliczna buzke, te malutkie raczki i stopki. Rozczulajacy widok. Jesli ktoras z Was moze takie USG zrobic to polecam.
    Lekarz powiedzial, ze do diagnostyki wystarczy dobre usg 2D, a te 3D i 4 to tylko dla mamy i taty, zeby mogli zobaczyc swoje dziecko. Ja uwazam, ze warto.

    No to sie rozpisalam.

    Milego dnia Dziewczyny


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

      Cześć kochane
      Klara ja piszę si na ten soczek super ze widzialas swoja kruszynke masz moze jakies foto z tej wizyty w 4d?
      Scarlet to poszlalas z m. widze ostro az Cie plamienie dopadlo, dobrze ze juz sie unormowalo wszystko

      Ja jutro popoludniu ide do gina z tym torbielem na kontrole, trzymajcie kciuki, dzis mnie jakby tram cos kluje ale juz nie wiem czy to nerwobol czy jaki czort

      Milego dnia!


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

        Doteczka zdjec na pamiatke mam kilkanascie, bo mala smieszne minki strzelala i lekarz pstrykal jej co chwile. Oprocz tego oczywiscie zdjecia wszystkich organow, pomiary itd.
        No i mam plytke z calego USG.
        Po obiadku zeskanuje jakas smieszna minke i wkleje

        A Ty sie nie stresuj wizyta, wszystko bedzie dobrze. Cysta napewno sie wchlonela, daj znac ja wrocisz co i jak.

        Buzka


        Skomentuj


          Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

          Dam znać na pewno, no i czekam na te slodziutkie foteczki malej


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

            dotuś trzymam kciuki&&&&&&&&&&&& o tak mocno zaciskam wszystko będzie dobrze.
            I kochana zboczona wariatko wcale nie szalałam nadzwyczajnie złożyło się na to sporo innych czynników jak stres i przemęczenie, 3 dni szykowałam dom, robiłam zakupy,gotowałam, bo emek sobie imprezy zażyczył. Potem koło gości skakałam. On sam wziął d w kupę i siedział tydzień jak nie w pracy po 15 godz, to w Warszawie. teraz zwolniłam, bo widzę, że to nie na moje nerwy i kondycję

            klara cieszę się, że przeżyłaś takie miłe spotkanie z córeczką zazdroszczę, ale nie wybieram się na inne poza standardowym usg. oczywiście czekam na zdjęcia malutkiej. przynajmniej się troszkę rozczulę.
            A te leki co biorę, to mi się wydaję, że ginek zlecił je tak na wszelki wypadek, po tych moich poronieniach, żebyśmy wszyscy spali spokojnie. Kazał, to biorę, przynajmniej żadnych bóli brzuszka nie odczuwam

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

              Scarlet dzieki za kciukaski przydadza sie
              Juz zboczona od razu ja juz tam swoje wiem nie dalas m. spokoju po dlugim poscie. Oszczedzaj sie kochana bo teraz brzuszek bedzie Ci coraz bardziej ciazyl A no wlasnie gdzie to zdj brzuszka dla mnie????? bo sie tam przejade zaraz do Ciebie


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                Witam wszystkie mamy
                Zaczełam Was ostatnio na bierząco podczytywać i pewnie czasem wtrące swoje 3 grosze, jak nie macie nic przeciwko. Ja mam termin na 7 marca, ale według mojej ginki urodzę wcześniej, pewnie pod koniec lutego, ponieważ we wcześniejszej ciąży zaobserwowała u mnie skłonność do wcześniejszego skracania się szyjki macicy w ostatnim etapie ciąży. Swoją córeczkę urodziłam 1,5 tygodnia przed właściwym terminem w 38tyg. Zatem istnieje obawa że teraz będzie podobnie, ale może dzidzia nas zaskoczy.

                Co do mojego obecnego stanu, to wiemy już na pewno że tym razem będzie chłopiec, zatem będę miała pareczkę w domu i bardzo się z tego powodu cieszę


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                  lullaby witamy i nie czasem tylko wpadaj do nas regularnie co do terminu porodu, to nigdy nie możemy być niczego pewne, bo ciąża ciąży nie równa. życzę spokojnego donoszenia synka bez problemów wcześniejszego skracania się szyjki aaaa i gratuluję parki

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                    Jak się dzisiaj panie rozpisały

                    Promesse to ja mam taki problem ze spaniem;/ Nie pomagają herbatki ziołowe, nocne spacery itd.

                    Bardzo czekam na te foteczki!



                    Skomentuj


                      Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                      Witam dziewczyny melduję się po wizycie u ginka.

                      Zrobił mi usg, wczoraj miałam 25dc, grubość śluzówki macicy 1cm. czyli @ sie zbliża.

                      Jeśli chodzi o jajniki, to proszę Was o swój komentarz bo macie większe doświadczenie.
                      Lewy jajnik, powiedział mi że widzi tam dużo pęcherzyków za dużo i daje to obraz jak na pco zmartwiłam się poprzedni ginek zawsze mówił że wszystko ok i to chyba nie możliwe żeby pco zrobiło mi sie w ciagu 1,5 miesiąca. Załączam zdjęcie.

                      Prawy jajnik, torbiel dalej jest ale jest juz mniejsza o 0,5 cm z kazdej strony poprzednio miała wymiary: 4.46cm x 3,88cm, teraz: 3,91cm x 3,27cm.

                      Powiedział mi że nie może mi jednoznacznie odpowiedzieć czy to jest ta sama torbiel co w poprzednim cyklu, ale jeżeli to ta sama to idzie w dobrym kierunku bo ma już inną strukturę wewnętrzną. Tamta była w środku na obrazie cała czarna, ta ma już liczne białe kreski, czyli pow jest to tzw. LUF, zespół niepękniętego pęcherzyka, który teraz się luteinizuje. Więc ta torbiel to nie torbiel która się sama zrobiła tylko jest to przerośnięty niepęknięty pęcherzyk.
                      Powiedział żebym przyszła po @ wtedy najlepiej będzie zobaczyć co się tam dzieje.

                      Zmartwilam się tym podejrzeniem o pco, macie wieksze doświadczenie więc proszę was o komentarz na podstawie swoich zdjec z usg macie porównanie z moimi. Będę wdzięczna za komentarz, buziaki :*
                      Attached Files


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                        Dziewczynki - nie wiem czy Was to pocieszy... ale ja też miałam problem ze spaniem. Cały I i III trymestr. Po prostu masakra. No i nic z tym nie dało się zrobić... Siedziałam nocami na necie, bo od czytania oczki bolały

                        Skarlet, a Ty skąd jesteś że mężuś do Warszawy jeździ??

                        No i uważajcie na siebie,bo się ślisko robi... ale przynajmniej biało

                        Skomentuj


                          Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                          Gdzie jesteście dziewczyny, czekam na wasz komentarz !!! zwłaszcza na Twój Klaruś bo ty najbardziej jesteś w tym temacie


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                            dotuś cóż ci moge napisać, chyba tylko to, że nie mam bladego pojęcia co o tym sądzić, nie będę się wymądrzać, bo nie miałam takiego problemu, więc nie pomogę jedno, co chyba dobrze rokuje, to to że ta torbiel się zmniejsza i może rzeczywiście, to nie torbiel. nie ma się co na zapas stresować, na pewno ginek powie ci więcej i wie co robi. słuchaj się go, a będzie dobrze

                            olus a ślisko u nas ślisko, uważałam cały dzień a mieszkamy w Krakowie mąż przy swoich projektach współpracuje z największymi polskimi instytucjami, stąd te częste podróże do Warszawy.

                            gdzie jesteście kochane? jak się czujecie?
                            mnie mordują straszne bóle kręgosłupa:/ zaczynamy ten najcięższy etap ciąży..

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                              Oj ta zima zła;/ Nie lubię zimy...

                              Chyba ciśnienie spadło, bo kompletnie nic mi się nie chcę. No chyba, że spaććććć! Malutka ostatnio tak się wierci wieczorami, że spać nie da. Mąż natomiast się cieszy, bo może zobaczyć jak mi brzuszek faluje od tych kopniaczków.

                              dotka85 ja mam torbielika na prawym jajniku ale o wymiarach 13 na 17mm. I to odkąd pamiętam. Na początku bardzo się martwiłam, ale na szczęście nie rośnie. Konsultowałam to z trzema gin i każdy obejrzawszy go mówił, że taka już moja uroda. Na szczęście nie przeszkodził mi w zajściu w ciążę



                              Skomentuj


                                Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                                Scaarlett mówisz, że jesteś z Krk. Może orientujesz się gdzie można wykonać badanie 3d 4d i w jakich cenach w Krakowie?;>



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X