Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Marzec i kwiecień 2011*****

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

    Scaarlet jak po USG polowkowym? Wszystko w porzadku, plec potwierdzona?
    Ja ide dopiero za 3 tyg, juz nie moge sie doczekac.
    Dzis ide na wizyte do mojego ginka i pewnie tez podgladniemy co porabia moja Ksiezniczka.

    Objawow 1 trym. nie mam juz praktycznie zadnych, za to nie moge spac po nocach, wiec czytam ksiazki, a odsypiam w dzien i tak jakos leci

    W sobote zamowilismy wozek, jednak zdecydowalismy sie na inglesine. Tutaj link do modelu jaki wybralismy:
    http://www.inglesina.com/it/collezio...dulari/otutto#

    Bezkonkurencyjny wedlug mnie.
    Dobrze, ze juz zamowilismy, bo dostawa ma byc dopiero pod koniec roku

    Wyprawke tez juz pomalu kompletuje, kupilam kilka pajacykow, kocyki i skarpetusie. Nie chce kupowac wszystkiego naraz, podziele sobie te superowe zakupy na wiecej szczesliwych chwil

    Scaarletka duzy masz juz brzuszek? Bo po mnie wogole nie widac, ze jestem w ciazy, czekam z niecierpliwoscia, az urosnie

    Ewcia odezwij sie co u Was!!!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

      Cześć Dziewczynki
      Wózek wygląda rzeczywiście na fajoski A miękkie ma zawieszenie? i ciekawa jestem ile waży... 15kg? dobrze się doczytałam... ciężko mi po włosku już łatwiej by było po hiszpańsku, ale też dużo nie pamiętam

      A my mamy już 2ząbki. i chyba idzie kolejny

      Trzymajcie się cieplutko!

      Skomentuj


        Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

        Ola tam na stronce jest napisane, ze ten system jest dla dziecka od urodzenia do 15 kg.
        A stelaz z gondolka wazy 13,8, ze spacerowka 12,2 a z fotelikiem 11,5. Sam stelaz 8 kg, sklada sie latwo i wozek ogolnie prowadzi sie super, ale niestety nie jest to wozek do pobujania dziecka i raczej na proste drogi. Wszystkie te systemy trio takie sa wedlug mnie, ale ten wydawal mi sie najstabilniejszy i rama w porownaniu np. z Chiccho jest duzo lepszej jakosci. No i wykonczenie w srodku jest super, dodatkowo mozna zmienic kat spania w gondloce co wydaje mi sie praktyczne. Mam nadzieje, ze sie u nas sprawdzi

        Ola mowisz po hiszpansku? Fajny jezyk nie :P

        Gratuluje zabkow Justynce, oby sie bardzo nie nameczyla zanim wyjda :*

        Znikam juz, bo M juz w drodze z pracy do domu i smigamy na wizyte


        Skomentuj


          Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

          My po wizycie i usg połówkowym. maluszek rośnie książkowo, wszystkie pomiary i parametry są w jak najlepszym porządku płeć nie została potwierdzona, bo nie chciał nam pokazać klejnocików żebym się upewniła
          jedynym zmartwieniem u nas jest łożysko przodujące na dzień dzisiejszy jest jeszcze na tyle wysoko, że nie mam się na zapas nie martwić, ale za kilka tygodni może być już gorzej, kiedy dzidzia bardziej urośnie i zacznie uciskać łożysko. najważniejsze jednak, że wiemy co i jak, najwyżej od 30 tygodnia dzidzia dostanie sterydy na rozwój płucek żeby przeprowadzić cesarkę w każdej chwili. mam jednak nadzieję, że dotrwam do 37tyg i juz bezpiecznie zrobią mi cesarkę.

          brzuszek rośnie mi w strasznym tempie w ciągu ostatnich 2 tygodni wywaliło mnie tak, że już ukryć się nie da ale można się było tego spodziewać, przy drugim dziecku tak bywa

          klara a co u was słychać po wizycie?
          cieszę się, że złe samopoczucie minęło i od razu żyć się chce, ale oszczędzaj się kochana. ja również pomału kupuję małe cudeńka żeby nie zostać ze wszystkim na ostatnią chwilkę, potem i tak mi się nic nie będzie podobało jak będę zmuszona kupić, a tak, kupuję, to co mi wpada w oko
          wózeczek super wybraliście, my mamy problem z głowy, bo wózek zostanie po Piotrusiu. Inglesiny używał brat emka i pamiętam, że byli bardzo zadowoleni

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

            Klarcia - byłam w Hiszpanii, nawet przez chwilę tam pracowałam... trochę za krótko, żeby się porządnie nauczyć języka,ale co nieco umiałam- no i bardzo mi się podoba ten język - to trzeba przyznać

            Skarlet - trzymamy kciuki żebyś dotrwała jak najdłużej... Będzie dobrze

            Skomentuj


              Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

              Dzien dobry

              Scaarlet super, ze Bartus dobrze sie rozwija, a lozyskiem nie martw sie na zapas, mam nadzieje, ze jeszcze sie podniesie.
              Poki co dbaj o siebie i sie nie przemeczaj, bo inaczej bedzie kopanko

              Ja rowniez mam nadzieje, ze niedlugo moj brzusio zacznie byc wyraznie widoczny. Nie moge sie juz doczekac

              Po wizycie u nas wszystko oki. Krazek zamknal co mial zamknac, dzidzia rosnie, miesniak sie zmniejszyl.
              Moja Mala chyba bedzie myslicielka, bo slodko spala z raczka przy skroniach. Smieszny i cudowny za razem widok.

              Scaarlet bierzesz jeszcze tabletki przeciw skurczom?


              Skomentuj


                Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                tak tabletki biorę cały czas. ginek tylko z 3 dawek zmniejszył mi na 2, bo się nie nie dzieje.
                cieszę się, że i twoja córeczka rozwija się dobrze możemy się tylko cieszyć. płeć potwierdzona kolejny raz?

                a ja dzisiaj wyję z bólu. rośnie mi ząb mądrości, a przy tym nie mogę domknąć szczeny, boli mnie ucho, gardło, głowa i złapała mnie gorączka. zdycham biedne te nasze dzieci kiedy im ząbki idą..

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                  Czesc dziewczyny a u mnie @ rozkrecila sie na dobre, no i dobrze moze hormony wskocza na wlasciwe tory Ale za to mnie zoladek zaczal cos bolec, wlasnie chlipię sobie mięte moze pomoze, caluski dla was i brzuszkow :*


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                    Scarlet wiem co czujesz, ja juz mam wszystkie zeby madrosci i wyzynanie kazdego odchorowalam. Nie wiem po jaka cholere nam one rosna

                    Plci tym razem nie "szukalismy", bo dosc czesto robimy USG i nie chcemy jej zbytnio draznic. Sprawdzamy szybko serducho, szyjke i podgladamy co robi i konczymy badanie.

                    Dotka to dobrze, ze @ przyszla - daje nadzieje, ze nastepny cykl bedzie owocny. Mam nadzieje, ze bol brzucha szybko Ci przejdzie.


                    Skomentuj


                      Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                      Witam się i jaU nas stara bieda.Brzuszek urósł tak że czuje się jak tocząca się kulaI szczerze powiedziawszy to mam już dość a tu jeszcze 2 miesiące.Nie wiem jak ja to przeżyje
                      Fajnie że u was wsio dobrze.Scarlet tylko biedna się męczy
                      A ja tak sobie myślę że trzeba się wziąć za pranie ciuszków dla maluszka.
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                        a ja dzisiaj na poprawę humoru kupiłam małemu w h&m bodziaka z tygryskiem, bo na sam widok zakochałam się w nim


                        dotka kuruj brzuszek
                        Last edited by Scaarlett; 04-11-2010, 11:40.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                          Ale slicznosci
                          Mnie sie bardzo podoba seria z hello kitty w h&m, ale czekam na usg morfologiczne, jesli sie okaze, ze mojej Malej jajeczka nie urosly to kupie jej kilka rzeczy z tej serii.
                          Nie mam aparatu teraz w domu, ale jak m wroci to tez wrzuce foteczki moich zdobyczy, kupowalam unisex z United Colors of Benetton. Jakosciowo wydaja mi sie super, mam nadzieje, ze po praniu nic im sie nie stanie


                          Skomentuj


                            Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                            Jejku ale śliczny a Ty kochana reperuj albo zakupuj tego aparata bo przegapisz napiękniejsze chwile z brzuszkiem


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                              Dotka aparat to ja mam, ale m robi teraz zdjecia w pracy (musi zmontowac jakas linie produkcyjna i chce to dokumentowac zdjeciami) wiec wozi go ze soba. A z komorki, wstyd sie przyznac, nie umiem zgrac na kompa, bo nie mam kabla

                              Ewcia ciesze sie, ze sie odezwalas w koncu! Rozloz sobie prace z praniem i nie przemeczaj sie zabardzo. Jak u Ciebie z potwierdzeniem plci? Bedzie dziewczynka?
                              Last edited by Promesse; 04-11-2010, 11:46.


                              Skomentuj


                                Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                                haha z tym aparatem to bylo do Scarlet, Klara ale m. niech lepiej sie wezmie za dokumentowanie Twojego brzuszka

                                Brzusio przestal bolec i jem drugie sniadanko, za to @ mnie zalewa dzis bardzo ehh tak zle i tak nie dobrze

                                Ewcia pozdrawiam Cie


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X