Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: styczen2011

    Witam Mamuśki
    Widzę, że jest tutaj parę dziewczyn ze staraczek. Jak tam się czujecie kochane? Co tam u Was?





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: styczen2011

      witam was dziewczyny, i jak dzisiejsze samopoczucie??u mnie w miare pije kawke i nie czuje sie niedobrze a to dobry znak,za rowno tydzien bede miec spotkanie z polozna i pierwsze badania, brzuszek mam juz bardzo duzy kazdy mowi ze beda blizniaki,zobaczymy za kilka tyg bo wtedy bedzie pierwsze usg a u was jak tak dziewczyny meldowac sie prosze!!




      Skomentuj


        #93
        Odp: styczen2011

        Ja nie mam jeszcze brzuszka
        No ale i w 1 jak i w 2 ciązy coś tam było wodać około 5-6 miesiąca więc teraz bedzie pewnie podobnie
        Waga na razie stoi 43,3 ciekawe ile w tej ciązy przytyję

        A gdzie Bajtel miała dać znać jak wyniki badan i cisza
        oby wszytko było OK
        odezwij się


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #94
          Odp: styczen2011

          hejka babeczki:*

          witam Moniczke i gratuluje:*

          ja wczoraj bylam na wizycie....i troszke sie nadenerwoalam bo poakzalo sie ze cos tam kolo Fasoleczki jest i muslam jechac na Badania do szpitala...naszczescie okazalo sie ze to lekki krwiaczek....powinne sie wchlonac....i siedizlam tam od 14 do 18 masakra...

          a pozniej padlam jak mucha.....i spalam az do 9 rano

          wiec z dzidzia wszystko juz dobrze


          i o to moj BRZUSIO W 10TC.
          Attached Files
          JESTEM MAMĄ

          Skomentuj


            #95
            Odp: styczen2011

            MOLALALA super ze wszystk jest w porzadku i masz cudowny brzuszek jak mi sie uda zrobic zdjecie to tez zalacze
            sluchajcie dziewczyny bierzecie jakies witaminy juz?? ja bire tylko na wlosy i kwas foliowy a wy??




            Skomentuj


              #96
              Odp: styczen2011

              Ja biorę valvit m i kwas foliowy
              valvit to łykam już od 3 lat hehe w czasie karmienia też i tak mi zostało z przyzwyczajenia że nawet jak pół roku temu przestałam karmić to dalej łykam

              dziewczyny a ja w ogóle macie na imię musimy się poznawać powoli żeby nam miło upływał czas ciązy a potem z bobkami już
              molalala widzę imionka wybrane
              u nas chyba też bo męzowi coś się zmienia
              ostatnio wymyslił Gustaw coby Maja miała swego Gucia
              Last edited by majajula; 11-06-2010, 11:03.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #97
                Odp: ***** Lutówki 2011*****

                Witajcie Jestem tu nowa całkiem W sumie to na żadnym forum nigdy nie pisałam ale gdy zobaczyłam , że jest już jakaś lutowa mama to od razu zachęciło mnie do zalogowania
                Od kilku dni świadoma jestem bycia mamą lutową także gratuluję koleżankom i podzielam ich radość


                A jak samopoczucie bo ja jeszcze nic tylko piersi mi mało nie wybuchną


                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: styczen2011

                  Witam wszystkie Panie, to ja może też dopiszę się do klubu mam na styczeń 2011 bo mi tak troche smutno w robocie to chociaż będę miała poczucie że w zasięgu trochę towarzystwa w temacie jest
                  Termin na styczeń 15 mam i to nasze drugie dziecko jest planowane jak najbardziej bo w moim wieku to raczej trudno o przypadek ehehevv


                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: ***** Lutówki 2011*****

                    ponieważ jestem początkującym forumowiczem pozwolę sobie sprawdzić czy moje suwaczki działają wg mojego nie powinnam jeszcze nic odczuwac


                    Skomentuj


                      Odp: styczen2011

                      ja sie nazywam karolina mam synka kubusia niedlugo wstawie nowe suwaczki bo usunelam, sluchajcie dziewczyny fajnie bedzie pozniej sobie przeczytac i powspominac no nie?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczen2011

                        jesli chodzi o imionka dla dzidziusia to chyba wczesniej pisalam ale jak cos to sie powtorze dla dziewczynyki a mam taka najskrytsza nadzieje wybralismy amelka lub kolinka mi sie jeszcze podoba lenka ale maz to odrzuca od razu dla chlopca hmnn z tym trudniej moze tomus nie mam pojecia bo jak na razie to rozmawialismy tylko o zenskich imionach




                        Skomentuj


                          Odp: styczen2011

                          o właśnie a propos suwaczkow...to za chiny nie moge dojść gdzie się to umieszcza? bo taka łysa się czuje na tle tych wszystkich kolorowych postów


                          Skomentuj


                            Odp: styczen2011

                            kiedys tez nie wiedzialam i sie zapytalam kto pyta nie bladzi jesli masz juz przygotowane kody suwaczkow musisz je umiescic w edycja podpisu znajdziesz to w szybkim menu




                            Skomentuj


                              Odp: styczen2011

                              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                              u nas chyba też bo męzowi coś się zmienia
                              ostatnio wymyslił Gustaw coby Maja miała swego Gucia
                              majek no ryje z tego Gustawa mam nadzieje,że to tylko chwilowe
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: styczen2011

                                no tak, zapomniałam że jeszcze czeka nas przeprawa przez zestaw imion, mieliśmy po sztuce dla chłopaka i dziewczynki, chłopak już jest a zapowiada się drugi...i klops

                                A Maja i Gucio są niezłe ale tak na dłuźszą metę, to chyba śmiesznawo troche


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X